Repase zadní nápravy

Problémy s přední, nebo zadní nápravou, jejich repase, opravy a vylepšení
Odpovědět
Jaroslav Pavlištík

Repase zadní nápravy

Příspěvek od Jaroslav Pavlištík »

Kdo poradí kde a jak provádějí repasi zadní nápravy, jakým způsobem a za jakou cenu. Poblž mého bydliště, což je Kamenický Šenov.

Moc děkuji
Pajsn

Příspěvek od Pajsn »

Já znám akorát firmu v příbramy udělaj ti to tam na počkaní kolem 5000,- Jukni do annonce určitě tam něco najdeš :)
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Hele můj mechanik dělá nápravy komplet do komaxitu a špičkově :wink: :wink: :D :D TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Já mám od něho udělané obě nápravy jak zadní tak přední.V té Příbrami jsou to pěkný zlodějíčci :cry: :cry: Už jsem měl tu čest potkat se s pár lidma co u nich byli :? :? TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
m-a-r-k-o

naprava

Příspěvek od m-a-r-k-o »

ahoj, repasi naprav delam, jde oto jaky mas motor , taky je dobry vedet jestli jezdis vice zatizenej nebo spis sam, podle toho se necha ta naprava prispusobit, cena vymeou je do 4 500kc.
Richard

Re: naprava

Příspěvek od Richard »

m-a-r-k-o píše:ahoj, repasi naprav delam, jde oto jaky mas motor , taky je dobry vedet jestli jezdis vice zatizenej nebo spis sam, podle toho se necha ta naprava prispusobit, cena vymeou je do 4 500kc.
Ahoj,
cena je za zadní nápravu nebo předek?
Zcela určitě potřebuji udělat přední (poloosy klapou, natlačení maziva do manžet už nepomáhá), zadní lehce poklepává.
Je to 1.2 benzín z r 1991, cca 140 000 km, už něco odtahala na kouli.
Jo a jsem ze Strakonic.
Prosím příadně na majl rica (zavináč) post.cz


Dík.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Vím,že tohle téma musí už hodně lidí štvát,ale...nedělal někdo z vás repasi doma?Zajímalo by mě,jak drží ramena s čepy v nápravnici a jak drží torzní tyče v ramenech.Neporadí někdo? :roll:
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Anry

Příspěvek od Anry »

Taky bych potřeboval udělat repasi. Jestli víte o někom nebo máte doporučení na někoho v okolí Svitav (klidně i Brno, Hradec Králové nebo Pardubice) kdo by to zmákl za slušnou cenu, tak se mi sem nebo na e-mail či ICQ ozvěte. Díkas!
Odpovědět