výměna stabiliuzačních silentbloků

Problémy s přední, nebo zadní nápravou, jejich repase, opravy a vylepšení
Uživatelský avatar
whiler
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 12 srp 2008 08:01
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Adam Pavelka
tel.:: 0
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stabiliuzačních silentbloků

Příspěvek od whiler »

Bartik333 píše:
whiler píše:nejde o to že jsem zdechlej,ale prostě to neumím a nechci tam něco posrat..nejsem typ motor ale typ elektro...tkaže nápravy a tohle...španelská vesnice

Vidis to, ja jsem typ vse a zaroven nic. :m:
Jako jesli se vyznas v elektru u aut, tak musis vedet i jine veci kolem. Jako to je i mozna zaklad.
vyznám ale tak něják na základní urovni.jsem elektrikář takže to celkem jde...ale v auto oboru jsem novej...studuju elktrotechniku a počítačový projektování...takže mi to je celkiem blízké...ale v autech jedu vlastně cca půl roku no
205 XS 1.4 55kW, Remus to je Rámus,
Uživatelský avatar
Hoj@n
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4473
Registrován: 31 pro 2008 15:19
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Pepa
tel.:: 777232994
Bydliště: Zábřeh na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stabiliuzačních silentbloků

Příspěvek od Hoj@n »

whiler píše:nejde o to že jsem zdechlej,ale prostě to neumím a nechci tam něco posrat..nejsem typ motor ale typ elektro...tkaže nápravy a tohle...španelská vesnice
mám to nastejno, akorát ani tu elektriku pořádně neumím, holt budoucí IT technik ze mě bude :lol: Takže radši servis, než-li si to sám doma pojebat...
PEUGEOT 205 Roland Garros "GYRROSEK"- r.v. 1992, 1.4, 55kw - Byvavalo :-(
Toyota Celica "Natálka"- r.v. 1995, 1.8, 85kw
Uživatelský avatar
bart1806
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 754
Registrován: 26 srp 2008 19:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: brano
Bydliště: cermna nad orlici

Re: výměna stabiliuzačních silentbloků

Příspěvek od bart1806 »

Lord Hoj@n píše:
whiler píše:nejde o to že jsem zdechlej,ale prostě to neumím a nechci tam něco posrat..nejsem typ motor ale typ elektro...tkaže nápravy a tohle...španelská vesnice
mám to nastejno, akorát ani tu elektriku pořádně neumím, holt budoucí IT technik ze mě bude :lol: Takže radši servis, než-li si to sám doma pojebat...
lorde tohle jde v poho taky jsem se bal ze neco sku*vim a dopadlo to good jsem si rekl kua tak kdyz to dokaze nekdo jinej proc ne ja ted bych to za hodku poridil vymenit bez zvedaku
VOLVO V70 2,4D
modrak CRD cabrio 1,9D
peugeot 205 1,8D exxxxxxxxxx
renault espace 2,1TD
atv Hardworker 250ccm
Uživatelský avatar
whiler
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 12 srp 2008 08:01
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Adam Pavelka
tel.:: 0
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stabiliuzačních silentbloků

Příspěvek od whiler »

bart1806 píše:
Lord Hoj@n píše:
whiler píše:nejde o to že jsem zdechlej,ale prostě to neumím a nechci tam něco posrat..nejsem typ motor ale typ elektro...tkaže nápravy a tohle...španelská vesnice
mám to nastejno, akorát ani tu elektriku pořádně neumím, holt budoucí IT technik ze mě bude :lol: Takže radši servis, než-li si to sám doma pojebat...
lorde tohle jde v poho taky jsem se bal ze neco sku*vim a dopadlo to good jsem si rekl kua tak kdyz to dokaze nekdo jinej proc ne ja ted bych to za hodku poridil vymenit bez zvedaku
tak napiš návod :)
205 XS 1.4 55kW, Remus to je Rámus,
Uživatelský avatar
bart1806
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 754
Registrován: 26 srp 2008 19:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: brano
Bydliště: cermna nad orlici

Re: výměna stabiliuzačních silentbloků

Příspěvek od bart1806 »

no tak jsem mel v nedeli cas ty gumy jsem koupil v patek,tak jsem zavolal mistrovi ze si zajedu na dilnu,protoze garaz nemam a delat to venku je v tomhle pocasi nesmysl.Podotykam ze jsem vubec nevedel do ceho jdu vlezl jsem pod autoa videl ty gumy na stabilizatoru,drzi to na dvou srobech kazda,povolil jsem jednu stranu ale s objimkou neslo hnout,nebylo tam misto tak jsem povolil druhou stranu a zas nic,objimky nesli vyndat.No co dal musel jsem povolit ten plech,nevim jak se tomu nadava,je to pod celym motorem,a vsechno povolilo(povolil jsem ctyri srouby,jsou hned u tech objimek).vyndal jsem objimky a gumy,navlik nove na to zpatky objimky no a uz jen zpatky nasroubovat.neslo to a tak jsem zvedl auto dvouma heverama a pak uz to slo jako po masle.hotovo a nic netluce :vul: doufam ze to staci najsem nejakej spisovatel tak doufam ze to kazdy pochopi
VOLVO V70 2,4D
modrak CRD cabrio 1,9D
peugeot 205 1,8D exxxxxxxxxx
renault espace 2,1TD
atv Hardworker 250ccm
Odpovědět