Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od WoMec »

TomGTI píše:Co más polečného používání nějákého Nicku?Píše to snad on ne? Mimochodem nikdo si nic nedomýšlí a jedniný kdo je trapný je Hanz.
tome ... klidek jo? .... nevim jak ty, ale ja jsem se s hanzem videl už nekolikrat a podle toho mého usudku je to naprosto normalni, pohodový borec, kterej si na nic nehraje. A myslim že osobni kontakt s daným člověkem je uplně neco jinýho než takový polemizování nad tím co one človek napsal, a co tim myslel. Mimojiné nebyt Hanze tak nevim co bych v den havárie v jihlavě dělal.
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od Bartik333 »

Kucííí, přestante řesit blboviny.
Každy z nas si nekdy vymysli nebo nerika uplnou pravdu, tak proc to tady rozebyrate.
Ja osobne bych to vubec neresil a koumplet bych tohle tema smazal nebo aspon uzamkl, protoze se tady jenom vsichni pohadate.
Proste kazdy obcas mele kraviny.

Takze PROSIM UMAMKNOUT CI SMAZAT TEMA! Dekuji

Edit: presne tak Wome, je dulezite cloveka znat jako osobu a ne, jako psany text kdesy. Taky jsem Hanze uz nekolikrat videl a musim rici, ze pohodovy klucina.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Uživatelský avatar
red.1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: 26 kvě 2008 15:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: Vaclav
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od red.1 »

Tak koukám, že se tady už řeší vyložené kraviny....

Původně jsem se nechtěl vyjadřovat, ale stojím za Hanzem, kterého jsem poznal na srazu a myslím, že je to

správnej chlapák a nelíbí se mi ta špína, kterou tady chce někdo "nejmenovaný" kydat...

:vul: Žádám o okamžité smazání!!!! :vul:
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od TomGTI »

OK,škoda že tu Hanz nechodí,pokud se objeví na ICQ,budu to řešit přímo s ním.Děkuji za názory a prosím o hlasy do nové ankety,díky ;-) .
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o vsem

Příspěvek od TomGTI »

Téma už je uzamklé,nemám možnost tedy reagovat na ty co tam ještě něco připsali.Tak já kydám špínu?Já říkám jen pravdu.Ale ta se v téhle zemi a mezi těmahle lidmi evidentně nenosí.A poctivý člověk není vítaný,neboť poukazuje na pravdu a ta se nelíbí tomu komu může uškodit,jak vidno Komunismus zde vládne pořád.Podle vašich názorů je tedy normální lhát,někdo si občas něco přibarví,někdo více někdo méně.Opravdu Český národ nezklamal,tak ať se vám tu pěkně spolu daří klubáci.
edit renm:// přesunuto, odemknuto...
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o vsem

Příspěvek od pichy »

TomGTI píše:Téma už je uzamklé,nemám možnost tedy reagovat na ty co tam ještě něco připsali.Tak já kydám špínu?Já říkám jen pravdu.Ale ta se v téhle zemi a mezi těmahle lidmi evidentně nenosí.A poctivý člověk není vítaný,neboť poukazuje na pravdu a ta se nelíbí tomu komu může uškodit,jak vidno Komunismus zde vládne pořád.Podle vašich názorů je tedy normální lhát,někdo si občas něco přibarví,někdo více někdo méně.Opravdu Český národ nezklamal,tak ať se vám tu pěkně spolu daří klubáci.
edit renm:// přesunuto, odemknuto...
hysterické výlevy některých menstruujících členů jsou mi obvykle putna, ale tohle je docela silná káva.
1) komunisty si nezažil, to je dost mimo
2) nikdo neříká, že lžeš, jen se ti tady několik lidí snaží říct, že je tvá snaha nezajímá a že jí nerozumí
3) tvoje starosti na moji hlavu .-)
4) vždycky, když potřebuju pomoct a obrátím se na tebe, pomůžeš. za to ti patří dík. ale lidsky opakovaně na klubu selháváš (tím nechci říct, že byste si gordym nebo frostem v tomto zadali).
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
bart1806
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 754
Registrován: 26 srp 2008 19:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: brano
Bydliště: cermna nad orlici

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od bart1806 »

tome myslim ze pochopis kdyz napisu ze mlceti je nekdy zlato ty hanze neznas,a aspon ja neposuzuji cloveka podle toho co napise, papir snese hodne, takze zbranim klid bracho :up: :up: takze na srazu to napravime myslim kdyz hanze poznas tak urcite zmenis na nej nazor
VOLVO V70 2,4D
modrak CRD cabrio 1,9D
peugeot 205 1,8D exxxxxxxxxx
renault espace 2,1TD
atv Hardworker 250ccm
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o vsem

Příspěvek od pichy »

pichy píše:
TomGTI píše:Téma už je uzamklé,nemám možnost tedy reagovat na ty co tam ještě něco připsali.Tak já kydám špínu?Já říkám jen pravdu.Ale ta se v téhle zemi a mezi těmahle lidmi evidentně nenosí.A poctivý člověk není vítaný,neboť poukazuje na pravdu a ta se nelíbí tomu komu může uškodit,jak vidno Komunismus zde vládne pořád.Podle vašich názorů je tedy normální lhát,někdo si občas něco přibarví,někdo více někdo méně.Opravdu Český národ nezklamal,tak ať se vám tu pěkně spolu daří klubáci.
edit renm:// přesunuto, odemknuto...
hysterické výlevy některých menstruujících členů jsou mi obvykle putna, ale tohle je docela silná káva.
1) komunisty si nezažil, to je dost mimo
2) nikdo neříká, že lžeš, jen se ti tady několik lidí snaží říct, že je tvá snaha nezajímá a že jí nerozumí
3) tvoje starosti na moji hlavu .-)
4) vždycky, když potřebuju pomoct a obrátím se na tebe, pomůžeš. za to ti patří dík. ale lidsky opakovaně na klubu selháváš (tím nechci říct, že byste si gordym nebo frostem v tomto zadali).
5) promyslel jsem to a dal jsem hlas vám třem. mám vás všechny tři svým způsobem rád, protože bez vás by to tady nebylo ono :smich:
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
Kenny
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3474
Registrován: 01 črc 2008 21:41
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Petr
tel.:: 773557950
Bydliště: Unkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od Kenny »

Tady takový p..... řešit kdo co píše jinde na forech to už je mimo :roul:

nemůžu soudit,Hanze sem viděl jednou cca hodinu když jsme jeli od barta a připadl mě normální sokol :fran:

Toma ještě neznám osobně tak nebudu soudit jakej je,třeba se taky někdy potkáme pak už to bude jiná
Nissan Terrano 2.7TDI Dříč a mezek pro stavbu a les
Citroen C5X7 Tourer 2.0HDi daily car ženy
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od Hanz »

ahoj, tak jsem zase tu, sice nemam moc casu, ale klidne to vysvetlim. Jak psal renm na bmw forum jsem chodil pres ucet jednoho znameho tady z jihlavy. chodil jsem tam pouze za ucelem nakupu dilu. pro ty mene chapave tzn ze pokud jsem neco potreboval, tak jsem lezl jen do bazaru a domlouval se pres PM. Tome nvm co sem ti udelal. Pres icq si na me vzdycky pusobil jako supr clovek. Poradil jsi, pomohl a nikdy nic nevycital. Tak nechapu, proc tady do me porad sijes? A vis co? Je mi to uplne jedno. Ja nemam za potrebi si neco vymyslet. Kdo me zna, tak vi ze zadny hajzl nebo lhar nejsem. Nebudu ti tady nadavat ani se ti snazit neco vysvetlovat. Uz to s tebou vzdavam.
Ale abych ti udelal radost tak ti teda reknu tu krutou pravdu. Jsem alkoholik, je mi 17 let ackoliv me iq je nizsi. Jezdim wrc a rikam si Loeb. Pouzivam zasadne podvozek avo. Vydelavam si prumerne pul mega tydne a tebe bych porazil pouhym pohledem.
(pro ostatni krome Toma, doufam ze citite tu silnou ironii)
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidé z 205 Clubu na jiných Clubech

Příspěvek od Milhaus »

Hanz píše: Ale abych ti udelal radost tak ti teda reknu tu krutou pravdu. Jsem alkoholik, je mi 17 let ackoliv me iq je nizsi. Jezdim wrc a rikam si Loeb. Pouzivam zasadne podvozek avo. Vydelavam si prumerne pul mega tydne a tebe bych porazil pouhym pohledem.
no teda Hanzi, to jsem si o tobě nemyslel, hluboce jsi klesl v mých očích :smich:

Zamykám
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Zamčeno