srázek?

Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

jj Marda zna od videni nejaky kluky takze kdyz napisu primo organizatorovi nebo zajedu do jejich tuning shopu oni mi zamluvi misto pro xy lidi s tim ze mame pres den volenj program a muzem si delat co chcem nehlede na to ze kdo si bude chtit pomerit sily je tam sprintovaci draha, v max na 2 km atd atd... ja jsem jedine pro
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Tak co,žádné reakce na Přerov?Vždy to tady někdo rozbouří a potom je klid,takhle se pánové nikdy nedohodnem.Navrhuji dát sem pár lokalit s popisem co a jak a samozřejmě kdo to zorganizuje.Potom nůžeme hlasovat,ale hlavně ať už se něco děje.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja sem pro ten pavov je to zhruba veprostred republiky, jeto tam osvedceny kazdy rok se tam porada vw club sraz a ted tam udu pomahat kamaradovi delat polo sraz, takze myslim ze by to tam bylo dobry
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

klidne zajistim ten Prerov mista ke stani jako klubu a byva to tam dobre zalezi na vas....... a jak rika jepik da se hlasovat kdo by chtel kde jinak me to je jedno budu se snazit dojet kdekoliv
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Tak koukám že se opravdu nechcete sejít,jedině tak já s Mardou.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Jepík píše:Tak koukám že se opravdu nechcete sejít,jedině tak já s Mardou.
tak asi jako loni vid :roll: ale aspon ze se zdruzujeme mi aspon dve 205tky
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Hanz píše:ja sem pro ten pavov je to zhruba veprostred republiky, jeto tam osvedceny kazdy rok se tam porada vw club sraz a ted tam udu pomahat kamaradovi delat polo sraz, takze myslim ze by to tam bylo dobry
A že by jsi napsal něco bližšího o tom co se tam bude dít, kdo to zorganizuje,co to bude stát,na kdy to plánuješ atd. to tě ani nenapadne.To jsou důležité věci které musiš vědět už předem než někoho někam pozveš.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja chci jen vase vzjadreni jestli ste ochotny tam prijet pak uz neni problem to tam usporadat ale abych tam nakonec nebyl sam
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Oni by i přijeli jenže většína opravdu netuší co se tam bude dít.A určitě to nebude zadarmo.Jestli tam mám přijed abych se setkal jen s pár lidmi pokecal a jel spátky na to opravdu nemám prachy,čekám od toho trochu více.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tak si rekni co vyzadujes a ja ti reknu co sem schopny zaridit
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Já nic nevyžaduji.Tohle napsal Ajsík.Kazdopadne doporucuji udelat 1. sraz jednodenni, a opravdu peclive naplanovat program aby nevznikaly vyse zminene hkloucky a skupinky ... je to celkem problem zvlaste kdyz je clovek vlastne takovym prostrednikem mezi vsemi a nemuze se vsem venovat naraz ... proto je nutny program souteze apod... grilovacka ... pripadne spanile jizdy je potreba zajistit a projet dopredu trasu a zjistit se kde se da dobre zaparkovat tolik aut... aby se pak na miste neresilo kam se pojede a bloudilo se v 15ti autech ... je toho kupa pokud by do toho nekdo chtel jit rad poradim .-) Pokud jseš tohle schopen zařídit tak by to bylo super,ale zatím jsi nic nenapsal co se bude dít kdy to bude atd.tak se nediv že se lidi nijak nevyjadřujou.Jak to tak pozoruji tak o sraz v tuto chvíli má zájem tak pět lidí což se nevyplatí něco organizovat.No mi se s Mardou sejdem na nějakém tuning sraze a bude to vyřešený.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

to sice jo ale ja nebudu nic poradat ani chystat dokud nebudu vedet ze o to nekdo stoji. vsechno co si napsal spanila jizda, misto konani, grilovani atd to jsem schopny zajistit termin bych videl na kveten nebo cerven, ale potrebuju vedet ze o to mate zajem!
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

No jak vidíš tak se tu dohadujeme jem mi dva a Marda tak to jest celá smečka tohoto clubu která má o sraz zájem.Proto jsem navrhoval pro začátek se sejít někde na tuning srazu kde je zábavy dost a nemusí se něco organizovat což stojí velké úsilí a nemálo peněz a nemusí Tě potom trápit že nikdo nepřijel.Je zajímaví že na Peugeot-clubu tyto srazy fungujou bez problému.Předem se vybere částka takže se najisto ví kdo přijede.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tak fajn....co je nejbliz? mimon?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Co myslíš datumově nebo kylometrově.
Jedině Peugeot 205
Zamčeno