![Mr. Green :m:](./images/smilies/icon_mrgreen.gif)
![:smich: :smich:](./images/smilies/_icon_smich.gif)
![:smich: :smich:](./images/smilies/_icon_smich.gif)
![Wink ;-)](./images/smilies/icon_wink.gif)
![:zin: :zin:](./images/smilies/zinzin.gif)
tímto všem zainteresovaným děkuju a těším se na další sraz, tentokrát už s griffe
![Wink ;-)](./images/smilies/icon_wink.gif)
P.S : Marcell - tak už si to zpravil??
no tak přesně nevim, ale snad něco kolem 25 autpichy píše:kolik vás nakonec bylo?
Ach jovinorak píše:no tak přesně nevim, ale snad něco kolem 25 autpichy píše:kolik vás nakonec bylo?
jo něco sem zaslech, že ti šla do háje převodovkaLinkisek píše:Ach jovinorak píše:no tak přesně nevim, ale snad něco kolem 25 autpichy píše:kolik vás nakonec bylo?, 26. auto zůstalo před Olmikem
...
sem jel včera večerHasis píše:Marcel to uz opravil, vcera me psal mastak jeden.
a vino co uz chces tak brzy doma?
Jasne...tahli sme to domu a u Horic sem si chtel zase uvolnit brzdy, tak sem tam dal petku na chvilicku a najednou to chytlo. Ale neco chroupalo v ridici jednotce a motor vynechaval. Takze ridici jednotku odvezu elektrikaroj na reklamaci. Jinak po vymene auto slape opet jak hodinkyvinorak píše:P.S : Marcell - tak už si to zpravil??
no ty jo, to už trochu připomíná foto z webu francouzských dvěstěpětkařůbart1806 píše:na obidku ,kde meli sanitarni den,ale fotka dobra
a proc slecna terka nejela s tebou?:)vinorak píše:sem jel včera večerHasis píše:Marcel to uz opravil, vcera me psal mastak jeden.
a vino co uz chces tak brzy doma?terka se doma bála