Jak to děláte vy?

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
Tommys

Jak to děláte vy?

Příspěvek od Tommys »

Asi by bylo nejlepší než se ptát říct co bych udělal a nejspíš by to byla otázka hlavně na huga co to v Trutnově zná, hele moje auto jsi viděl, našel jsem si na netu novej kousek kterej bych koupil místo toho co mám teď, víš jaký mám s tím autem problémy a to co bych chtěl koupit je v richtiku, takže bych za pomalu peníze co bych narval do tohodle měl celý auto i se stříkačkou a v lepším technickým stavu než to co mám tedka ale chtěl bych se zeptat, když koupim nový auto co s tím starým? nechal bych si třeba nějaký díly, který bych přeházel do novýho, co by bylo lepší nebo si ho rozebral, ale jak to děláte s papírama a odhlášením když to dneska ofiko nejde?Právě bych to nechtěl dávat na ekolikvidaci, protože tam musí bejt celý auto a bez dokladu k ekolikvidaci to co teďka mám neodhlásím takže co s tím?

Jinak mám 1,4 XR r.v 89 auto je celkem k světu a není na tom nejhůř, ale nemá původní lak, kdysi ve švýcarech bylo tuklý na zadek, v kufru jsou vidět zkroucený plechy na jízdu to nemá vliv, ale největší nedostatek je že pořád soupeřím s karburátorem a je třeba dát do kupy přední nápravu která není ve 100 stavu, jinak je auto dá se říct bez koroze, rád bych ho třeba prodal v celku ale myslím že ten karbec bude přítěží pro prodej a nějakejch 10000,- bych z toho už asi nevymačkal

fotka
http://skoda-virt.cz/cz/vase_auta/va_sh ... -06_98.jpg
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

prodal bych to celé, pryč s tím, budou to jen starosti pro tebe, uložit to někam .... no ale to musíš vědět ty..... jinak eko likvidace 2tis.
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Tommys

Příspěvek od Tommys »

No jasný ale kdo to bude chtít víš co, je tov prdeli no a abych to nechal někomu za pár stováku to je taky na hovno zas tak kriticky na tom není no a hlavně bych si z toho něco vzal a pak už bych to a likvidaci nechtěli ne?Nebo tam to auto nemusí bejt kompletní?
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Mě jde hlavně o to že to pak i když to prodám třeba někomu na díly bez papírů tak to neodhlásim, tohle je tak na hovno dřív to šlo že si člověk nechal kusy auta na díly, voholenej vrak dal do šrotu a teď ani hovno:-/
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

hele u nas je likvidace zadarmo s tim ze kdyz se potrebuju zbavit auta tak z nej vyskubu co de a proste mu ho dam technicak zahod a odhlas akorat povinny ruceni ale jak rika hugo zbytecne budes it na zahrade vrak
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Tommys píše:Mě jde hlavně o to že to pak i když to prodám třeba někomu na díly bez papírů tak to neodhlásim, tohle je tak na hovno dřív to šlo že si člověk nechal kusy auta na díly, voholenej vrak dal do šrotu a teď ani hovno:-/
jdi se zeptat na inspektorát, myslím si že když si auto chceš nechat na díly že ti to odhlásej na čestný prohlášení:wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:hele u nas je likvidace zadarmo s tim ze kdyz se potrebuju zbavit auta tak z nej vyskubu co de a proste mu ho dam technicak zahod a odhlas akorat povinny ruceni ale jak rika hugo zbytecne budes it na zahrade vrak
no a pak na tebe skočí združení pojistitelů jaktože máš na sebe přihlášený auto a neplatíš pojistku... :wink:
jsou za to pěkný pálky 8)
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

hugo boss píše:
Tommys píše:Mě jde hlavně o to že to pak i když to prodám třeba někomu na díly bez papírů tak to neodhlásim, tohle je tak na hovno dřív to šlo že si člověk nechal kusy auta na díly, voholenej vrak dal do šrotu a teď ani hovno:-/
jdi se zeptat na inspektorát, myslím si že když si auto chceš nechat na díly že ti to odhlásej na čestný prohlášení:wink:
Jestli pujdes na ten inspektorat, tak pak dej vedet jestli to slo na cestny prohlaseni uhrat :wink: Taky to porad resim jak to udelat :(
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

Tommys:
to na té fotce cceš prodat nebo je to to co chceš koupit?
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Tommys

Příspěvek od Tommys »

No to chci prodat no,nejradši bych kdyby si to vzal někdo za rozumnej peníz celý ale jak říkám má to problém s tím karbem, ne že by to nejezdilo to ne, ale původně je to elektronickej karburátor a místo něj je tam karbec z embéčka s tím inspektorátem to je dobrej nápad...
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

to je nejaka 1,4 nebo neco takovyho? za kolik by sis tak predstavil to prodat?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Jo je to 1,4 XR 44kW r.v 88 dovoz Švýcarsko, no hele nebudu tu mazat med kolem huby, koupil jsem ho za 13000,- minulej rok, pak se vysral karbec, dal jsem tam ten z embečka a celou dobu jsem s tim jezdil viceméně bez problému jenom je to jako ve škudce se sitičem, nalítal jsem s tím autem tak 10000 a nikdy jsem neměl větší problém, na auto jsem minulej rok kupoval nový destičky s kotoučema, minulej měsíc pravý spodní rameno k nápravě, původní mělo vůli a náprava při přejezdech na nerovnosti klepala, to už teďka nedělá, ale stejně je cítit že je auto při rychlím přejezdu třeba po hlubším kanálu nebo nerovnostech trošku nejistý v tom smyslu, že buď bude vůle ještě na druhým rameni, kterou jsem neodhalil zmáčknutím ramene, nebo vůle na rejdových čepech. Auto není nijak rezatý, ale někdo tomu už kdysy dělal lak asi ještě ve švýcarech, protože autí bylo tuklý na zadní roh, pozná se to podle lehce zkroucený podlahy v kurfru, ale nemá to žádnej vliv na jízdu jediný kde snad tak trošinku dole u sloupku kde reznou snad všechny 205, spodek je bez koroze, zkrátka to chce vidět, auto má kosmetický vady na laku, ale zase to chce vidět.Motor je TU1, minulej měsíc jsem k tomu kupoval 14 speedline kolas novejma gumama, ale nejsou vyvážený, co bych ještě řekl k tomu, žádný vyloženě extra závady to nemá... moje spokojenost by byla na 15000,- za auto
Tommys

Příspěvek od Tommys »

chyba r.v 89
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Já bych to snad ani neprodával, jsme zatim domluvenej s hugem že to prokousáme emisema s tím karbem, a technická by neměla být problém, ale spíš mám dilema z toho že máme malý mimčo a já bych prostě rád něco většího a když si vemu že to auto potřebuje nějaký opravy oprávě na tý nápravě, čeká ho technická, tak uvažuju to prodat a nedávat dál peníze do auta který mi stejně už asi dlouho nevydrží protože 3 dveřko pro rodinu prostě není...jinak to byl mazlik snažil jsem se o něj pečovat a nekurvil jsem ho
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Jo ještě bych zapoměl mám k tomu sadu zimáků a spojka byla měněná před dvěma měsíci
Odpovědět