205ka 1,8 XRD 1987- poradíte?

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

205ka 1,8 XRD 1987- poradíte?

Příspěvek od Dalmatika »

Ahoj, před týdnem jsem koupila tohle autíčko a potřebuju na nem udělat dost věcí se kterými si nějak moc nevím rady. Můžete poradit? Minulý majitel trochu ohrnul dveře od řidiče(otevřel je víc než bylo zdrávo) a tak sháním nové. Přední spoiler se s něčím potkal a taky by potřeboval vymenit a v zadu je to takové holé...něco by to chtělo. Můžete mi zkušení chlapci poradit, kde za rozumné peníze sehnat? A kde sháníte ty pěkné plasty co máte na autech vy? Ten spoiler bílého peugeota co jsem viděla v diskusi byl fakt kouzelný. Díky za radu. Dalmatika
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Máš pěknou 205tku.Pokud máš ten přední spoiler laminátovej tak ho dokážu opravit nebo udělat novej.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: 205ka 1,8 XRD 1987- poradíte?

Příspěvek od Červený Tom »

Dalmatika píše:Ahoj, před týdnem jsem koupila tohle autíčko a potřebuju na nem udělat dost věcí se kterými si nějak moc nevím rady. Můžete poradit? Minulý majitel trochu ohrnul dveře od řidiče(otevřel je víc než bylo zdrávo) a tak sháním nové. Přední spoiler se s něčím potkal a taky by potřeboval vymenit a v zadu je to takové holé...něco by to chtělo. Můžete mi zkušení chlapci poradit, kde za rozumné peníze sehnat? A kde sháníte ty pěkné plasty co máte na autech vy? Ten spoiler bílého peugeota co jsem viděla v diskusi byl fakt kouzelný. Díky za radu. Dalmatika
Já mám také 1.8D jen o rok starší :wink: :wink: Mám přední spoiler z laminátu jako original.A bude za nějakou dobu na v nabídce až dodělám jeden co mě momentálně leží v garáži.Jinak ohledně auta ti milerád poradím. :wink: :wink: Ps.Bacha na Jepíka ale je šikovnej co se jedná ohledně oprav laminátu :wink: :wink: :D :D Ps.Staneš se členkou??? :lol: :lol: :wink: :wink: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalmatika »

to moje auto má jeden zásadní problém - nikdo neví co je to v něm vlastně za motor. čísla a všechno sedí ale.. Jeden kamarád říkal, že je to snad ze 106ky. Nemáte nějaký tip jak odhalit, co to vlastně je? Jediné co je jisté, že je to diesel a docela slušně táhne. Předemnou to měl totiž nějakej leteckej inženýr :D
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalmatika »

členem se stanu ráda, když mě tu budete chtít :oops: :D
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

disky

Příspěvek od Dalmatika »

mám další problém, v techničáku mám jen 13ky disky-co s tím? Jak dostanu do techničáku větší disky? :(

(možná je to blbá otázka pro někoho kdo vlastní dost vytuněnou 205ku, ale praktický problém pro někoho, kdo tu 205ku teprve koupil)
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: disky

Příspěvek od Červený Tom »

Dalmatika píše:mám další problém, v techničáku mám jen 13ky disky-co s tím? Jak dostanu do techničáku větší disky? :(

(možná je to blbá otázka pro někoho kdo vlastní dost vytuněnou 205ku, ale praktický problém pro někoho, kdo tu 205ku teprve koupil)
Já mám na tom svém 15" na 195/50 pneumatiky ale v techničáku je nemám protože mě to nedají.Jediná možnost je aby jsi se podívala na http://www.alcar.cz to je jediná firma která ti dá ke kolům od nich koupených,tedy hlavně pokud jsou schválené certifikát s kterým zajdeš na dopravák a oni ti je tam zapíšou.Ps.A to i s nestandartní velikostí kola ale max. na náš Diesel 1.8 nejsou schválený víc jak 14" kola :cry: :cry: Pa.Určitě tě tu budem na klubu za člena moc chtít :wink: :wink: :D :D TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Dalmatika: jako clenku te moc radi privitame kazdej novej clen je pro nas pocta. Jo a k tomu motoru nerad bych te zklamal ale jelikoz 106tku mam uz nejakej ten patek tak vim ze motor 1,8D se nikdy na 106tku nedelal maximalni diesel co byl na 106tkach byl 1,5D takze bud je ten motor z 205tky nebo zkuste hledat dal co to je za motor..... No a s kolama si nedelej problemy policajti velkej technicak neuvidi kdyz te zastavi a nedokazou ti ze tam mas met mensi kola jedinej problem technicka ale to prezujes na plechy se zimakama a muzes jet na technickou osobne mame doma na Vectre 16" litaky s gumama 205/50/R16 samozrejme je v technicaku nemame a jezdime s nema uz dlouho a bez problemu.... Ale pokud chces nektery kola by ti urcite na to auto schvalily
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: disky

Příspěvek od Červený Tom »

Dalmatika píše:mám další problém, v techničáku mám jen 13ky disky-co s tím? Jak dostanu do techničáku větší disky? :(

(možná je to blbá otázka pro někoho kdo vlastní dost vytuněnou 205ku, ale praktický problém pro někoho, kdo tu 205ku teprve koupil)
Neboj kup si třeba větší a udělej to tak jak ti psal Marda jen si dej pozor aby se ti vešli do podběhů a nikde si ji my neškrtala o blatníky :cry: :cry: Jinak tady to dělá většina na léto nepovolené litáky a na zimu dovolené 13" a na jaře na technickou a je to v pohodě. :wink: :wink: :lol: :lol: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Re: 205ka 1,8 XRD 1987- poradíte?

Příspěvek od Jepík »

Já mám také 1.8D jen o rok starší :wink: :wink: Mám přední spoiler z laminátu jako original.A bude za nějakou dobu na v nabídce až dodělám jeden co mě momentálně leží v garáži.Jinak ohledně auta ti milerád poradím. :wink: :wink: Ps.Bacha na Jepíka ale je šikovnej co se jedná ohledně oprav laminátu :wink: :wink: :D :D Ps.Staneš se členkou??? :lol: :lol: :wink: :wink: TOM[/quote]
Jak si to myslel že si má na mě dát bacha. :)
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: 205ka 1,8 XRD 1987- poradíte?

Příspěvek od Červený Tom »

Jepík píše:Já mám také 1.8D jen o rok starší :wink: :wink: Mám přední spoiler z laminátu jako original.A bude za nějakou dobu na v nabídce až dodělám jeden co mě momentálně leží v garáži.Jinak ohledně auta ti milerád poradím. :wink: :wink: Ps.Bacha na Jepíka ale je šikovnej co se jedná ohledně oprav laminátu :wink: :wink: :D :D Ps.Staneš se členkou??? :lol: :lol: :wink: :wink: TOM
Jak si to myslel že si má na mě dát bacha. :)[/quote]

No já jen tak :oops: :oops: :lol: :lol: :wink: :wink: TOM Ps.Však víš :lol: :lol:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Já jsem to pochopil ale jak si to přebere Dalmatika.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

na 1,8 D ti větší kola než 13-ky nepovolí.
zkoušel jsem to.
pokud bydeš jezdit na větších tak riskuješ, že když způsobíš škodu, tak pojišťovna to nemusí zaplatit.
taky není pravda, že policejní hlídka to nezjistí. mají kouzelnou věc které se říká vysílačka a zaptá se té baby na druhé straně a ta mu hned řekne co máš v TP a co ne.

ohledně toho motoru ze 106. do 106 se dávala jen ta 1,5, jak tu někdo již psal. nevím jak mod je odlišná od 1,8/1,9 D, ale spíš si myslím že pokud je tam jiný motor tak to bude 1,9 D ze 405,306 nebo 206.
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

zoby píše:na 1,8 D ti větší kola než 13-ky nepovolí.
zkoušel jsem to.
pokud bydeš jezdit na větších tak riskuješ, že když způsobíš škodu, tak pojišťovna to nemusí zaplatit.
taky není pravda, že policejní hlídka to nezjistí. mají kouzelnou věc které se říká vysílačka a zaptá se té baby na druhé straně a ta mu hned řekne co máš v TP a co ne.

ohledně toho motoru ze 106. do 106 se dávala jen ta 1,5, jak tu někdo již psal. nevím jak mod je odlišná od 1,8/1,9 D, ale spíš si myslím že pokud je tam jiný motor tak to bude 1,9 D ze 405,306 nebo 206.
Ahoj jde to.Můžeš si dát na 1.8D 14-ky a ty si můžeš nechat napsat do techničáku ale musíš si ty kola koupit od firmy ALCAR která má od ministerstva licenci a oni ti k tomu dájí certifikát s kterým zajdeš na dopravní inspektorát a oni ti to tam zapíšou.Ale mají to pěkně spočítané :cry: :cry: Jinak ty motory s tím souhlasím už jsem viděl 205ku s 1.9D motorem ze 405ky. :wink: :wink:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:
zoby píše:na 1,8 D ti větší kola než 13-ky nepovolí.
zkoušel jsem to.
pokud bydeš jezdit na větších tak riskuješ, že když způsobíš škodu, tak pojišťovna to nemusí zaplatit.
taky není pravda, že policejní hlídka to nezjistí. mají kouzelnou věc které se říká vysílačka a zaptá se té baby na druhé straně a ta mu hned řekne co máš v TP a co ne.

ohledně toho motoru ze 106. do 106 se dávala jen ta 1,5, jak tu někdo již psal. nevím jak mod je odlišná od 1,8/1,9 D, ale spíš si myslím že pokud je tam jiný motor tak to bude 1,9 D ze 405,306 nebo 206.
Ahoj jde to.Můžeš si dát na 1.8D 14-ky a ty si můžeš nechat napsat do techničáku ale musíš si ty kola koupit od firmy ALCAR která má od ministerstva licenci a oni ti k tomu dájí certifikát s kterým zajdeš na dopravní inspektorát a oni ti to tam zapíšou.Ale mají to pěkně spočítané :cry: :cry: Jinak ty motory s tím souhlasím už jsem viděl 205ku s 1.9D motorem ze 405ky. :wink: :wink:
a z dopráváku tě vyhoděj a budou chtít certifikát od peugeotu,já sme to zkoušel....
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Odpovědět