Tlačítka na středovém panelu

Palubní deska, palubní přístroje, sedáky, audio apod..
Odpovědět
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Tlačítka na středovém panelu

Příspěvek od Dalmatika »

Ahoj Všichni, prosím o radu. Odešlo mi tlačítko pro spuštění mlhových světel (předních) nevím čím ho mám nahradit. V těchto věcech se nevyznám. Prosím můžete mi poradit nějaký přepínač, co se vleze do toho kruhového otvoru v panelu, nebo poradit kde koupit - díky moc.

P.S.: Nechce někdo z Prostějovska motor a převodovku 1.6 obyčejný? CEnu nabídněte - chci se toho zbavit :)

dík všem Petra

petra.kuta@pila-javorice.cz
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Tomik

Re: Tlačítka na středovém panelu

Příspěvek od Tomik »

ahoj..já když sem si dával přídavný mlhovky sehnal sem si na vrakovišti stejný tlačítka jako tam byli, vzal sem jich radši víc, protože tušim některý z nich nefungovalo a výměna není složitá...
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p!nk p!ggy »

nevim odkud jsi presne:) ale podivej se v okolnim meste po nejakym elektru..napriklad

Kód: Vybrat vše

www.gme.cz
tam nejaky prepinace a packy budes mit;) a pak jen poprosit nejakyho znamyho jestli by ti tam nenapajel ty draty..zmer si prumer toho kolecka a zajdi do toho elektra a vem jemu nejblizsi prumerove nejakej prepinac..staci ON-OFF a to nebude takovej problem..kdyby byl o hodne mensi a nejakej podobne prumerovej by tam nemely tak si pak vemes kus plastu,udelas do nej kruhovou diru o prumeru toho prepinace a ten plasti pote zasunes do te diry..

doufam ze jsem poradil..nevim jestli jsem pochopil spravne ze tam chces dat nejaky to tlacitko nebo tak neco aby ti to fungovalo nebo jestli chces sehnat ORIGINAL to tlacitko co tam je..
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Tomik

Příspěvek od Tomik »

no to co tu píšeš je taky možnost, ale přijde mi to dost složitý a navíc by se mi nelíbilo mít 2 tlačítka stejný a jedno uplně jiný ještě podomácku upravený..přijde mi mnohem jednodušší levnější si sehnat jiný...Bud nějakej vrakáč nebo tu hod inzerát....ty co sem měl jako náhradní už bohužel nemám...
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalmatika »

Dík Tomíku, zajedu na vrakáč a uvidím, co se dá dělat.
Pls - ty přídavné světla jsi zapojil sám? Jak na to? Mám stejné doma.
Jo a poslední dotaz. Nenapadá tě jějaká barva, co by držela na tom gumovém(plastovém) pruhu, co je vložený v náraznících a plastech okolo auta? Ráda bych to přetřela na bílo, ale nevím, jestli na tom bude něco držet.
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Dalmatika píše:Dík Tomíku, zajedu na vrakáč a uvidím, co se dá dělat.
Pls - ty přídavné světla jsi zapojil sám? Jak na to? Mám stejné doma.
Jo a poslední dotaz. Nenapadá tě jějaká barva, co by držela na tom gumovém(plastovém) pruhu, co je vložený v náraznících a plastech okolo auta? Ráda bych to přetřela na bílo, ale nevím, jestli na tom bude něco držet.
pokud je máš kovové tak obrousit a stříknout obyč sprejem, pokud máš plast tak základ na plasty a akrylový sprej...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p!nk p!ggy »

nejak tak..:)tam bude nejpracnejsi je vyndat a pak zpatky zandat :).. jinak je mozny ty tlacitka vyndat vsehcny a udelat si to tak u vsech:) jak jsem psal..:)
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Tomik

Příspěvek od Tomik »

Dalmatika píše:Dík Tomíku, zajedu na vrakáč a uvidím, co se dá dělat.
Pls - ty přídavné světla jsi zapojil sám? Jak na to? Mám stejné doma.
Jo a poslední dotaz. Nenapadá tě jějaká barva, co by držela na tom gumovém(plastovém) pruhu, co je vložený v náraznících a plastech okolo auta? Ráda bych to přetřela na bílo, ale nevím, jestli na tom bude něco držet.
ty mlhovky mi montoval kamarád...od přípravy přes montáž na nárazník až po rozsvícení to trvalo asi 6 hodin, teda 3 večery, takže vždicki vybalit nářadí uklidit nářadí....to bylo zdržení...ale svítili uplně nádherně..to když sem pustil, byla záře..dokonce sem kvuli nim platil i pokutu že sem je večer zapoměl zhasnout a ráno jel s rozsvícenejma.. :D :lol:
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalmatika »

No jsem šťastná jak blecha, sehnala jsem ty tlačítka. Raději jsem vzala ještě jedno do zásoby. Pro jistotu. No špatná správa je že mne vyhodili z technické. No holt jsem na tom vraku vymenila jen komplet zadní nápravu, brzdy, trubky, vpředu ramena a stabilizátory a poloosy a ty kolové čepy zůstaly staré. Došly finance. Tak prej si je mám laskavě vymenit taky a pak ještě že mi špatně drží světlo. Nevím co mám s tím světlem dělat. Vymenila jsem parabolu, ale problém je v tom drátku, co je zaražený v blinkru. Asi budu muset vymenit blinkr. Ale já mám bílé blinkry. Můžu vymenit jen ten obal a sklo nalepit z toho starého? Ten drátek v něm prostě nedrží.
No a to ještě není všechno. Prosím nevíš jak se opravuje naklápění světel? Ono to trochu chodí, ale ne moc a tomu chlapovi na technické vadilo všechno. Ze všeho nejvíc mu asi vadilo, že byl o půl hlavy menší než já. (a to mám jen 170 cm) zkazil mi den.
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

Dalmatiko, ohledně toho držáku, ten blinkr není součástí toho držáku, blinkr je na tom držáku přišroubovaný, to znamená odšroubovat blinkr a asi dát nový držák.
tím by se mohlo vyřešit i to naklápění, je to součástí toho držáku.

kurňa však jsi ženská, měla jsi na něj použít ženské zbraně a třeba by oko přivřel.....

záleží to na lidech, jak jsem byl před 2 rokama na stk, tak technik chtěl seřídit světla, jak se ho dotkl tak se pohlo, řekl co to je? to ani nebudu seřizovat, dejte si to do pořádku, ale technickou mi dal....
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
nofate

Příspěvek od nofate »

Zaleží opravdu kde to STK děláš. Já třeba...no popravdě, zajel sem v pátek odpoledne,už neměl moc čas,tak jen zkontroloval brzdy a světla a bylo.Někdy je lepší radši ujet,když vidíš že převládá na technický špatná nalada.Když bude mít špatnou naladu a bude nas* tak se nějká chybka najde na každym autě at děláš cokoliv.
Budu Dalmatince držet palce at to nějak okoučuje. :roll:
Odpovědět