Návrh srazu:16.-18.5. Vysoké Mýto

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Gordy »

-
Naposledy upravil(a) Gordy dne 13 dub 2008 12:00, celkem upraveno 1 x.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
franus
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1143
Registrován: 11 říj 2006 08:24
Bydliště: Kromeriz, Zlin

Příspěvek od franus »

Kliiiiiid Gordy a omez sprosta slova. Ono je celkem jednoduche navrhout misto, ktere mas par km od bydliste a pocitat ze se tam sejde cely 205club..... Se pak nediv, ze lidi co jsou z vetsi dalky a maji moznost se sejit na lepsi akci se ti na to vydlabnou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Pánové,teď se upřimě priznejte kdo z Vás je schopen zorganizovat samostatnej sraz.Ono to není jen zajištění místa ale i zorganizovat celodení program.Já se přiznám že si na to netroufám.Již několikrát jsem se pokoušel zajistit místa na tuningovích srazech,po slibech že Vás tam dorazí hafo jsem byl za blbce,jelikož jsem hlídal pokaždé přes 20 míst a nakonec jsme tam bylí dva. Pokud si myslíte že se všichni sejdene na jenom míste jste na omylu,tak nevím co tady pořád řešíte Proto je ze začátku jednoduší sejít se na nějakým sraze.Za prvé místo je zajištěný,za druhé o zábavu je částečně postaráno.Pokud se budeme takle dohadovat k ničemu to nepovede.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Takže vraťme se k oficiálnímu srazu - Vysoké Mýto! Tento sraz tedy poažujte za oficiální, máte ještě čas zařídit do začátku února něco lepšího...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

Jepík píše:Pánové,teď se upřimě priznejte kdo z Vás je schopen zorganizovat samostatnej sraz.Ono to není jen zajištění místa ale i zorganizovat celodení program.Já se přiznám že si na to netroufám.Již několikrát jsem se pokoušel zajistit místa na tuningovích srazech,po slibech že Vás tam dorazí hafo jsem byl za blbce,jelikož jsem hlídal pokaždé přes 20 míst a nakonec jsme tam bylí dva. Pokud si myslíte že se všichni sejdene na jenom míste jste na omylu,tak nevím co tady pořád řešíte Proto je ze začátku jednoduší sejít se na nějakým sraze.Za prvé místo je zajištěný,za druhé o zábavu je částečně postaráno.Pokud se budeme takle dohadovat k ničemu to nepovede.

souhlasím, nikdo si tu asi nevezme na triko nějaký samostatný sraz.
maximálně se dá udělat sraz, že se sejdem na parkingu, pokecáme a večer dáme třeba bowling....

udělat to na tuningu se mi líbí, pokud se povede rezervovat větší část parkoviště např pro 10 - 15 aut (podle výsledků ankety kdo by jel a kdo ne) tak budem stát pokupě, ověšíme se klubovýma trikama a nálepkama a věřím tomu, že nezůstaneme bez povšimnutí :-)
a buď se budeme bavit mezi sebou a koho to omrzí, tak si udělá vílet k programu tuning srazu. navíc tam asi bude ajištěno občerstvení, mobilní wc, sprinty atd atd
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Příspěvek od vincent »

zoby píše:
Jepík píše:Pánové,teď se upřimě priznejte kdo z Vás je schopen zorganizovat samostatnej sraz.Ono to není jen zajištění místa ale i zorganizovat celodení program.Já se přiznám že si na to netroufám.Již několikrát jsem se pokoušel zajistit místa na tuningovích srazech,po slibech že Vás tam dorazí hafo jsem byl za blbce,jelikož jsem hlídal pokaždé přes 20 míst a nakonec jsme tam bylí dva. Pokud si myslíte že se všichni sejdene na jenom míste jste na omylu,tak nevím co tady pořád řešíte Proto je ze začátku jednoduší sejít se na nějakým sraze.Za prvé místo je zajištěný,za druhé o zábavu je částečně postaráno.Pokud se budeme takle dohadovat k ničemu to nepovede.

souhlasím, nikdo si tu asi nevezme na triko nějaký samostatný sraz.
maximálně se dá udělat sraz, že se sejdem na parkingu, pokecáme a večer dáme třeba bowling....

udělat to na tuningu se mi líbí, pokud se povede rezervovat větší část parkoviště např pro 10 - 15 aut (podle výsledků ankety kdo by jel a kdo ne) tak budem stát pokupě, ověšíme se klubovýma trikama a nálepkama a věřím tomu, že nezůstaneme bez povšimnutí :-)
a buď se budeme bavit mezi sebou a koho to omrzí, tak si udělá vílet k programu tuning srazu. navíc tam asi bude ajištěno občerstvení, mobilní wc, sprinty atd atd
oba dva mate pravdu,ale zas pochopte,ze nejsme prvni ani posledni co by delali,delaj a budou delat sraz jen urcityho klubu a vetsina spis vsichni chcem mit nas sraz jen 205tek nenyslite.a nic neni tezkyho informovat se a obvolat nakej volnej plac kde by sme to mohli poradat a zajistit to vsechno okolo toho,snad by sme vsichni nejak pomohli tem lanarum ktery to spunktovali neeee :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

vincent píše: oba dva mate pravdu,ale zas pochopte,ze nejsme prvni ani posledni co by delali,delaj a budou delat sraz jen urcityho klubu a vetsina spis vsichni chcem mit nas sraz jen 205tek nenyslite.a nic neni tezkyho informovat se a obvolat nakej volnej plac kde by sme to mohli poradat a zajistit to vsechno okolo toho,snad by sme vsichni nejak pomohli tem lanarum ktery to spunktovali neeee :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
OK, máš to na starost, do konce února máš čas něco zařídit :wink:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Nějak nechápu, proč se nesejdete na jaře na srazu Peugeot-clubu, kterej bude pořádat Dodo......vše bude zajištěno a navíc tam bude plno peugeoťáků a atmosféra pohodová......
Samozřejmě se můžete scházet, kde chcete, ale známe to :lol: :lol:
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

Bohouš 205 GTI píše:Nějak nechápu, proč se nesejdete na jaře na srazu Peugeot-clubu, kterej bude pořádat Dodo......vše bude zajištěno a navíc tam bude plno peugeoťáků a atmosféra pohodová......
Samozřejmě se můžete scházet, kde chcete, ale známe to :lol: :lol:
Ja souhlasim, byl sem na srazu peugeot-clubu a s zadnym tuningem se to neda srovnat ;) Navic budem moct predvist nasim evolucim (206) ze mame lepsi auta :twisted: :twisted:

Ale prizpusobim se vetsine, Mejto beru taky ;) :!:
Naposledy upravil(a) Marcell dne 09 led 2008 10:39, celkem upraveno 1 x.
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Vincente uvědom si že je to Náš první sraz.Píšeš že ostatní cluby mají taky samostatné srazy ale zeptal ses jich jaký byl jejich první?Když to tak shrnu tak my vlastně ani nejsme oficiální club.To že máme funkční diskusní forum a to je vlastně vše co máme vůbec nic neznamená.Pokud chcene být oficiální club tak potřebujene nějaké vedení.To se musí navrhnout a schválit.Prtoblém je v tom že každý jsme z jiného koutu republiky a navíc se většina osobně neznáme.A to je taky jeden z důvodu proč by jsme se měly sejít a probrat všechny záležitosti ohledně clubu.Myslím že tyto důvody jsou důležitější než výběr místa a nějaká zábava.Proto hledejme nejschůdnější cestu a né se tady dohadovat a vymejšlet vlastní sraz.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Marcell píše:
Bohouš 205 GTI píše:Nějak nechápu, proč se nesejdete na jaře na srazu Peugeot-clubu, kterej bude pořádat Dodo......vše bude zajištěno a navíc tam bude plno peugeoťáků a atmosféra pohodová......
Samozřejmě se můžete scházet, kde chcete, ale známe to :lol: :lol:
Ja souhlasim, byl sem na srazu peugeot-clubu a s zadnym tuningem se to neda srovnat ;) Navic budem moct predvist nasim evolucim (206) ze mame lepsi auta :twisted: :twisted:

Ale prizpusobim se vetsine, Mejto beru taky ;) :!:
Oba máte trochu pravdu,ale většina z Vás vidí sraz jen o zábavě. Já na to koukám trochu jinak.První sraz by opravdu měl byt o seznámení Nás všech a probrání celkového chodu clubu,Zábava by měla být až na druhém místě.To je jen můj názor,nikomu ho nevnucuji ale kdo to myslí s clubem trochu vážně tak s tím bude souhlasit.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

nj tak ja necham bmw nekde kousek dal a budu delat ze sem prisel pesky (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Hanz píše:nj tak ja necham bmw nekde kousek dal a budu delat ze sem prisel pesky (:
Hele není to jenom o autech ale především o lidech.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

jasny ale kdo ma poslouchat ty reci (: kdyby slo usrtit pres net tak me treba hugo uskrtil hned jak sem si ho koupil (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

A ani neuvažuješ že by sis zase 205ku koupil.
Jedině Peugeot 205
Zamčeno