U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání členů

havasek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 416
Registrován: 03 dub 2008 18:17
Bydliště: Plzeňsko

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání člena TomGTI

Příspěvek od havasek »

red.1 píše:
pichy píše:občas se mi stává, že mám sz, ale neodepíšu, páč nestíhám a jen to tady kontroluju. to se přece může stát každému. když člověk nestíhá, bývají občas průtahy. navíc nefér by bylo, kdybys mu to, rede, už zaplatil a on se neměl k tomu ti to poslat.
na druhou stranu chápu, žes kvůli jeho zahrádce odmítl jiné nabídky, ale ty byly, pokud si pamatuju, o dost dražší.
tím teda nechci říct, že schvaluju tomovo jednání, ale trocha tolerance by neškodila... pak tady na klubu vzniká zbytečné napětí.

To co mi dohodil Havasek bylo za 300 + pošta...., nabídka přišla až po tom co jsem se dohodl s TomemGTI.
Rozdíl byl jen v tom že ta od TomaGTI byla zamykatelná a to mi bylo vcelku jedno.

A těch jak Ty píšeš průtahů bylo víc a dohromady je to cca jeden měsíc. A k té toleranci - měsíc je snad dost dlouhá doba..

Nemyslíš...???
Ty 300,- plus pošta mohu potvrdit a byla to na 100% ta správná zahrádka (třídveř s neodklápěcími okénky), ale bylo mi sděleno, že je jedna již rozjezdnána s Tomem GTI.
havasek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 416
Registrován: 03 dub 2008 18:17
Bydliště: Plzeňsko

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání člena TomGTI

Příspěvek od havasek »

vincent píše:ja sem zase poslal yettimu nasemu clenovy rizeni a jen,ze sem to na poste posral.tak mu prislo rizeni a obratem i prachy ktery si taky vyzvednul a delal blbyho,ze mu zadny prachy neprisli a tak uz cekam a schanim ho,ze se nak domluvime,ze mi je posle a nic.takze cekam tak pul roku
VINCENTE a proto jsi mi asi při prodeji toho tvého GTI slíbil ty lemy, co byly v ceně a do dneška jsem je od tebe nevidě, ikdyž jsem se pro ně u tebe už stavěl co? Akorát jsi je dokázal tady nabídnout k prodeji. No asi si to (myslím peníze za řízení) pořebuješ vybrat na druhých - to ale moc nechápu. Přece když se mě nějaké jednání nelíbí, tak se jej nebudu dopouštět na druhých (podle toho se tedy řídím já, ale ty máš zjevně jiný názor).
Uživatelský avatar
weslo
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 529
Registrován: 07 říj 2007 14:59
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Peter
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání člena TomGTI

Příspěvek od weslo »

havasek píše:
vincent píše:ja sem zase poslal yettimu nasemu clenovy rizeni a jen,ze sem to na poste posral.tak mu prislo rizeni a obratem i prachy ktery si taky vyzvednul a delal blbyho,ze mu zadny prachy neprisli a tak uz cekam a schanim ho,ze se nak domluvime,ze mi je posle a nic.takze cekam tak pul roku
VINCENTE a proto jsi mi asi při prodeji toho tvého GTI slíbil ty lemy, co byly v ceně a do dneška jsem je od tebe nevidě, ikdyž jsem se pro ně u tebe už stavěl co? Akorát jsi je dokázal tady nabídnout k prodeji. No asi si to (myslím peníze za řízení) pořebuješ vybrat na druhých - to ale moc nechápu. Přece když se mě nějaké jednání nelíbí, tak se jej nebudu dopouštět na druhých (podle toho se tedy řídím já, ale ty máš zjevně jiný názor).
HAVASEK, ty tiež niesi svätý. Keď som chcel od teba zadné svetlá a prakticky sme už boli dohodnutí, tak mi prišiel mail "sorry, už som ich predal niekomu inému" :bla:
Peugeot 205 1.9 GTi 88kW
Peugeot 406 coupe 2.2HDi
ex - Peugeot 205 "STDT"
ex - Peugeot 106 S16
ex - Peugeot 205 GRD
ex - MB Vito
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání členů

Příspěvek od Milhaus »

upraven název topicu, stejně to tu začlo být všeobecné a už se tu mele půlka klubu... Diskuze je důležitá tak si to tu vyříkejte, ostatní si o vás aspoň udělají obrázek :fran:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Klobe
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2474
Registrován: 18 srp 2008 16:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání člena TomGTI

Příspěvek od Klobe »

weslo píše:
havasek píše:
vincent píše:ja sem zase poslal yettimu nasemu clenovy rizeni a jen,ze sem to na poste posral.tak mu prislo rizeni a obratem i prachy ktery si taky vyzvednul a delal blbyho,ze mu zadny prachy neprisli a tak uz cekam a schanim ho,ze se nak domluvime,ze mi je posle a nic.takze cekam tak pul roku
VINCENTE a proto jsi mi asi při prodeji toho tvého GTI slíbil ty lemy, co byly v ceně a do dneška jsem je od tebe nevidě, ikdyž jsem se pro ně u tebe už stavěl co? Akorát jsi je dokázal tady nabídnout k prodeji. No asi si to (myslím peníze za řízení) pořebuješ vybrat na druhých - to ale moc nechápu. Přece když se mě nějaké jednání nelíbí, tak se jej nebudu dopouštět na druhých (podle toho se tedy řídím já, ale ty máš zjevně jiný názor).
HAVASEK, ty tiež niesi svätý. Keď som chcel od teba zadné svetlá a prakticky sme už boli dohodnutí, tak mi prišiel mail "sorry, už som ich predal niekomu inému" :bla:
je to nefer, taky sem to jednou udelal ale kdyz to mas rozjednane a kdyz nekdo druhy nabidne vetsi castku nez ty tak to prodam radsi mu..... jednou sem tak gordyho ojebal tak se mu za to omlouvam :roll: :roll:
To by udelal asi kazdy kdybi me nekdo nabydnul treba za plechace 1000 kc a mel sem je s nekym jinym rozjednane za ¨700kc
Peugeot 405 SRDT r.v. 94 . EX
Mazda 323f 1.5 16v rok 98
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Re: U P O Z O R N Ě N Í na neférové jednání člena TomGTI

Příspěvek od vincent »

havasek píše:
vincent píše:ja sem zase poslal yettimu nasemu clenovy rizeni a jen,ze sem to na poste posral.tak mu prislo rizeni a obratem i prachy ktery si taky vyzvednul a delal blbyho,ze mu zadny prachy neprisli a tak uz cekam a schanim ho,ze se nak domluvime,ze mi je posle a nic.takze cekam tak pul roku
VINCENTE a proto jsi mi asi při prodeji toho tvého GTI slíbil ty lemy, co byly v ceně a do dneška jsem je od tebe nevidě, ikdyž jsem se pro ně u tebe už stavěl co? Akorát jsi je dokázal tady nabídnout k prodeji. No asi si to (myslím peníze za řízení) pořebuješ vybrat na druhých - to ale moc nechápu. Přece když se mě nějaké jednání nelíbí, tak se jej nebudu dopouštět na druhých (podle toho se tedy řídím já, ale ty máš zjevně jiný názor).
mel sem dve gticka a jedny prodavam,ale to by si musel cist poradne.jo a ty si akorat.....tohle napises tady,ale bejt frajer tak mi to reknes do oci.po netu je kazdej frajer a hrdina
PEUGEOT 1,6 GTI MALA FRANCOUZKA PILA-minulost
Obrázek
Odpovědět