škrábance

Pro ty, co upravují karoserii, interiér a hlavně po vzhledové stránce svůj vůz
slipknot.88

Příspěvek od slipknot.88 »

mno az budu vydelecne cinej mozna ,ted sou spořivy léta a su rad za naftaka ze my nadrz vydrzi 14 dni do skoly...benzin by moje penezenka asi neutahla :D
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

nevim jak u tebe, ale u me je benzin levnejsi nebo stejne drahy jak nafta (: ale je zas pravda, ze gti zere trosku vic nez ropak (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Hanz píše:no to nevim na metle to akorat udela matny smouhy :?
no jo protože to neumíš vyleštit,to pak musíš vzít nákým filcem
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

to zas nejsem tak blbej abych to neudelal ...
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
vilRic

Příspěvek od vilRic »

Čus chlapy! Když je řeč o tom leštění, mám taky problém s lakem. Na kapotě a střeše se mi loupe nejaká průhledná vrstva, asi ochraný lak. Už sem to viděl na více peugeotech. Říkal sem si , že to právě přeleštim ( tempem ) a stříknu zas bezbarvým lakem. Nebo to nemám stříkat ? Jo a korekčka je GOOD! , hlavně na ťukance od kamínků a tak.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Přeleštit Tempem to nepomůže. Mně se na střeše taky loupe průhledná vrstva laku. Jedině obrousit a znovu nastříkat (metalízu i lak).
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

přeleštit tempem a nastříkat určitě ne... Tempo má v sobě vosk a na ten ti nic nechytne, spíš bych to přebrousil buď brusnou pastou a nebo se prodává šmirgl na lak - je takový bílý a nedává se pod vodu a nedělá rýhy, je ůplně jemnej, pak si kup spray na opravu autlaků - bezbarvej - prodává se za 80,- nebo tak nějak a tím to stříkni, pak zas vybrus a zas stříkni...
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ten kluk je docela chytrej co? (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

slipknot.88 píše:mno az budu vydelecne cinej mozna ,ted sou spořivy léta a su rad za naftaka ze my nadrz vydrzi 14 dni do skoly...benzin by moje penezenka asi neutahla :D
Jee, tys me potesil :D Uz sem myslel ze tady sem sam kdo jen zavistive prihlizi jak si ostatni (nejspis vydelecne cinny) porad neco kupujou, upravujou nebo to uz maj hotovy a ja sem ted rad ze sem splasil 3tis na napravu :D :D
slipknot.88

Příspěvek od slipknot.88 »

noo ja doufam ze brzo uz budu taky vydelecne cinej ted su rad ze mam na technickou....hlavne ze to jede a nekam me to doveze :D
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

se mas...taky bych makal...ale asi pujdu dal...teda skusim to :D :D
njn...ne nadarmo se rika chudej student :D :D
slipknot.88

Příspěvek od slipknot.88 »

Marcell píše:se mas...taky bych makal...ale asi pujdu dal...teda skusim to :D :D
njn...ne nadarmo se rika chudej student :D :D
jasne zkusit se to musi ale pro me to neni :D ja sem nebyl chudej student dokud sem si nekoupil auto :D
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

to mas pravdu..na spotrebu rozhodne nejezdim a vsechno si platim sam...ale da se to zvladnout...par brigad to vzdycky vyresi :D
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

renm píše:přeleštit tempem a nastříkat určitě ne... Tempo má v sobě vosk a na ten ti nic nechytne, spíš bych to přebrousil buď brusnou pastou a nebo se prodává šmirgl na lak - je takový bílý a nedává se pod vodu a nedělá rýhy, je ůplně jemnej, pak si kup spray na opravu autlaků - bezbarvej - prodává se za 80,- nebo tak nějak a tím to stříkni, pak zas vybrus a zas stříkni...
silikon tam je...
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Silikon? To nevím, píšou tam že je to vosk, no to je jedno, ale něco mastnýho tam prostě je...
Odpovědět