Zajímavé inzeráty

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

chlapci bohuzel je to Mardovo GTI plast vzadu mam a sani na kapote taky i kdyz uz jsem ho mel davno v planu sundat. Jinak mam to jen na par serverech protoze uz tak nejak jeden kluk zajem ma o mazlicka.

A co se deje? Bohuzel jsem se dostal do krize a vsechno jde od 10 k 5 a tak nemam na to abych si mohl mazlicka dovolit a navic potrebuju penize.
Je to sice smutne a vhani mi to slzi do oci :cry: protoze ted kdyz uz jsem opravil snad vse mozne a navrazel do auta aspon 20 papouchu tak prisla krize a musim ho prodat :cry: :cry: snad az se umoudri situace tak za rok mozna dva zase koupim GTI protoze se bude hodne styskat po tomhle ojedinelem kocaru ale zivot je svine. Proto kdyby se nasel nekdo kdo se mi o mou lasku bude dobre starat necht se mi ozve jak jsem uz psal v jednom inzeratu jsem ochotnej se domluvit na cene.
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

kolik ti to žere, A ten motor máš už seriovku nebo tam jsou pořád nějaké úpravy?
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

frost píše:co je toto, marda prodava svoju 205? :)

http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-205-1- ... 03619.html
to je ulet :roll:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

renm píše:kolik ti to žere, A ten motor máš už seriovku nebo tam jsou pořád nějaké úpravy?
Zere? to je u GTI relativni zalezi na stylu jizdy ale na delsi trat mam prumernou spotrebu kolem 8-9l/100km jako rikam zalezi na jizde jezdil jsem nejmin za 8/100. A co se tyce motoru tak je tam akorat hribek a prej je tam jeste neco delano ale to sem nedelal ja takze ti za to ruku do ohne nedam ale jede slusne.... po opravach jede jako drak
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

renm píše:kolik ti to žere, A ten motor máš už seriovku nebo tam jsou pořád nějaké úpravy?
Premejslis o tom Renme? :D Myslim ze bys to mel cool karu v dobrym stavu ;)
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
frost

Příspěvek od frost »

..zajtra menim prave rameno, v lavom ramene silenbloky, potom este olejove cerpadlo a novy lak a tiez pojde do sveta ;) 205 GTi je proste bezedna studna - furt sa neco vyjebe - hold je to uz senior :) :(
..tiez mi bude smutno
..ale dojde novy milasek - Lancer EVO VIII
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Marcell píše:
renm píše:kolik ti to žere, A ten motor máš už seriovku nebo tam jsou pořád nějaké úpravy?
Premejslis o tom Renme? :D Myslim ze bys to mel cool karu v dobrym stavu ;)
jo přemýšlel jsem o tom ale asi ne, ale láká mě to...jenže zbavit se toho co mám a koupit tohle, pak zas lítat po úřadech, tyjo nevím...a musel bych se srovnat s tím že mě bude stát provoz víc než to moje...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

todle se tu uz resilo nekolikrat kdyz mas gti tak se nekoukas na spotrebu :wink:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Hanz píše:todle se tu uz resilo nekolikrat kdyz mas gti tak se nekoukas na spotrebu :wink:
Spotřebu ne ale provoz...s tím souvisí mnohem víc než spotřeba - pojistka, opravy..jak říkáš řešilo se to tu několikrát takže to teď nebudem rozebírat, jsem si všeho vědom.
Kdybych měl kupce na to moje tak bych do toho šel, ale koupit teď na zimu gti a jezdit dál v tom mojem...neměl bych ho kam strčit, přece mi nebudou stát obě na parkáči před panelákem...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

No prave ze s tim GTi je spojene povinne ruceni a ja jelikoz mam 21 tak jsem jeste v nejake debilni znevyhodnene kategorii ridicu co maji prej vetsi sanci se nabourat tak platim hodne za ruceni plus spotreba atd....

a k tomu navic ted proste nutne potrebuju prachy kdybych prachy nepotreboval auto zavezu do garaze dam do depozitu a cert to vem ale potrebuju penize jako sul.. :cry:
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

frost píše: ..ale dojde novy milasek - Lancer EVO VIII
coze delas si ze me srandu ne? :shock: Evo VIII primo zboznuju, kde na to vezmes prachy? a doufam, ze jak bude nejaky sraz, ze se tam s evem ukazes a das me ho testnout nebo me v nim aspon svezes.

Marda tak to je fakt skoda, ze takoveho krasavce musis prodat.A tobe by nikdo nepujcil? Ja bych si radej ivzal pujcku nez takoveho krasavce prodat
VTS powa
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tady je videt ze zijes jeste s rodicema a nemas zadny starosti (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
nofate

Příspěvek od nofate »

Mardy je mi líto,doufám a přeju mu aby za to GTI dostal Ty penízky o který si říká a aby mu hlavně pomohli. Snad nezapomene na peugeot205club a uvidim ho na budoucim srazu 205tek?!Jen ať se nikdy nedostanu do té situace,jako je teď on... :roll:
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

No myslim si ze lepit jeden dluh tim ze si udelam druhej neni vubec dobry to se pak clovek dostane do krasneho zacarovaneho kruhu ktery nekdy konci tak ze lidi jsou bezdomovci a nebo v horsim pripade sebevrazda proto resim i kdyz me to boli tak ze prodavam mazlicka.. :cry:

Jinak NoFate nemusis se bat ze bych na klub zapomel kdyz tu delam administratora tak jsem tu skoro kazdy 2 den kdyz na to mam cas a nebo kdyz mam od nekoho mail s registraci atd..
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

tak co froste jak to bude s Evem? kdy ho asi budes mit.Rad bych videl fotky :wink:
VTS powa
Odpovědět