205 GTi

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

to Hasis: Nechces moje GTi?? Dyztak 300-238-558 :wink: :wink:
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

no zatim ne cekam az jeho majitel prijede z dovolene a pak si koupi noveho pazouta, tak pocitam ze do 1-2 bych ho mel mit

btw:Marcell koupil bych jenze ja ted nesezenu moc penez a toho co si kupuju za 18000(ukecam na nizsï cenu) se celkem da kdyz Bohous me da vsechny dily co potrebuju pouze za 1500 :wink:
VTS powa
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

ok :wink:
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Pánové zákon trhu velí - kdo dřív přijde ten dřív mele. A já fakt potřebuju místo na jiné krámy.
Zítra si pro ten "pro mě" bordel přijede človíček a nabídl jinou cenovku. Možná to není moc fér, ale je to prostě tak.

Hasis - tobě dobře radím - nekupuj pochybné GTI. Raději si počkej a kup něco zachovalejšího za jinou cenovku. Vím, že to není snadné, když se člověk nadchne. To má potom klapky na očích a nevidí, neslyší, ale koupit vrak s tím, že ho opravím z věcí, které někdo skoro vyhazuje je dost vražda kór u auta jako je GTI.
Já např. to GTI z kterého jsou ty věci koupil tenkrát za pár šušňů a rozhodně nebylo zralé na výměnu přední nápravy - počkej a vybírej :!:
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

Bohouš 205 GTI píše:.....ale koupit vrak s tím, že ho opravím z věcí, které někdo skoro vyhazuje je dost vražda kór u auta jako je GTI.
Já např. to GTI z kterého jsou ty věci koupil tenkrát za pár šušňů a rozhodně nebylo zralé na výměnu přední nápravy - počkej a vybírej :!:
No tak kdyz jsou ty dily od tebe tak doufam, ze sou celkem v poradku.Jinac to GTi sem ukecal o 3000 dolu a co vy vite mozna to az takova vrazda neni, kdyz to bude des a hruza (tatka se v autech dost dobre vyzna), tak me urcite rekne a pojedem z5 bez GTi.
VTS powa
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

Hugo poslal bys me pls uz to sani a tahlo? Ptz si pro to auto pristy tyden jedu, tak bych byl rad kdybych si to mohl hned jak prijedu domu namontovat. Adresu uz sem psal.Ale jestli me to posilat nechces, tak rekni, at vim jestli mam shanet jinde nez ho budu mit doma :wink:
VTS powa
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

No a bordel je pryč......takhle prázdnou garáž jsem dlouho neměl :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

Bohous to mi chces jako rict, ze ty veci pro me uz nemas? :? :(
VTS powa
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Hasis píše:Bohous to mi chces jako rict, ze ty veci pro me uz nemas? :? :(
dyť to tu nedávno psal že má jiného zájemce který mu nabídl lepší cenu...je to pár příspěvků dozadu... :arrow:
Bohouš 205 GTI píše:Pánové zákon trhu velí - kdo dřív přijde ten dřív mele. A já fakt potřebuju místo na jiné krámy.
Zítra si pro ten "pro mě" bordel přijede človíček a nabídl jinou cenovku. Možná to není moc fér, ale je to prostě tak
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

sakra :cry: :cry: :cry: ¨,ten jinec clovicek je Hugo co :)
a tos me ani ty poloosy nenechal?
jestli ne, takz nova... ma nekdo ty poloosy na prodej? :cry:
VTS powa
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Hasis píše:sakra :cry: :cry: :cry: ¨,ten jinec clovicek je Hugo co :)
a tos me ani ty poloosy nenechal?
jestli ne, takz nova... ma nekdo ty poloosy na prodej? :cry:
kup si radši auto v relativním pořádku než takovouhle skládačku...kupuješ totiž auto které podle mě sloužilo někomu jako dojezdové, čili dojezdit a jak se začne srát tak prodat...Nejspíš už dlouho počítal s tím že si pořídí jiné tak už do toho nevrážel peníze - to teď nechal na tobě...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

renm píše:
Hasis píše:sakra :cry: :cry: :cry: ¨,ten jinec clovicek je Hugo co :)
a tos me ani ty poloosy nenechal?
jestli ne, takz nova... ma nekdo ty poloosy na prodej? :cry:
kup si radši auto v relativním pořádku než takovouhle skládačku...kupuješ totiž auto které podle mě sloužilo někomu jako dojezdové, čili dojezdit a jak se začne srát tak prodat...Nejspíš už dlouho počítal s tím že si pořídí jiné tak už do toho nevrážel peníze - to teď nechal na tobě...

přesně tak..... koupit auto a hned na tom dělat komplet GO je podle mě blbost... jasně , žádný auto z tohodle roku kor GTi nebude 100pro ,ale zrovna tohle auto nabízí 2 měsíce a věř že kdyby stálo za to tak už je dávno pryč ,protože hlad po relativně dobrým GTi je... :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

mu uz davno za to auto nabizeli, ale nemohl ho hned prodat
jinac on me rikal vsechno co stim autem je a taky me rikal, ze do nej cosi dal napr. spojku novou atd.....
to auto ma pry rok
a taky pochopte, ze ja vic penez nemam.Ja si radeji ted neco koupim a pak si ho budu spravovat.Me to moc nevadi, protoze mam znamosti atd.Takze kdybych rychle potreboval nejaky dil tak no problem a taky tatik se venuje autum hodne dlouho takze to je taky velke +
VTS powa
Jirka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2007 18:09
Bydliště: Dvůr Králové

Příspěvek od Jirka »

Jó,kdo chce kam,pomozme mu tam.
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Hasis - já ti snad seženu nějaké GTI. Hele kolik jsi schopen splašit ??? Pokud chceš pilu ve které se můžeš hrabat, tak brácha prodává 309 GTI16. Mysleli jsme, že je tam problém v motoru a včera se ukázalo, že není, ale jelikož se toho chce zbavit, tak to nechá stále za 20.000,-
Chce to jen sehnat převodovku z nového modelu Mi16 (zpátečka naproti 5), je tam načnutá převodovka ze starýho modelu Mi16, jinak to auto je víceméně ready. A buď si jist, že 205 GTI si budeš dávat v jakékoliv situaci 8) 8)
Jen je to holt o něco větčí 205ka :wink:

A ty krámy si odvezl človíček z Prahy, nemyslím si, že HUGO potřebuje pro tohle jezdit do Prahy :roll:
Odpovědět