červený ďábel CTI - Gutmann Look?

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: červený ďábel CTI - Gutmann Look?

Příspěvek od Hroche »

do opravy hodin se mi nechtělo tak jsem dneska raději očalounil poslední sedák do kůže. zbývá ho dát do auta

s prodejem auto to není tak jak jsem čekal. dost lidí volá že prej mají vážný zájem tak posílám dodatečný fotky a infa a všichni říkají že se ozvou a nemají ani slušnost dát vědět že nemají zájem jsem z toho dost rozladěn

tak alespoň pár fotek z konce prázdnin
Přílohy
P1030829.JPG
P1030811.JPG
P1030812.JPG
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: červený ďábel CTI - Gutmann Look?

Příspěvek od Hroche »

o víkendu jsem se pustil do opravy osvětlení kufru. svítilo mi to jen při otevřených předních dveří. osvětlení už funguje jak má leč mi nešlo nastartovat. tak ve mě bouchly saze vyraboval jsem celý interié ozbral komplet palubku a vystříhal jsem stávkující imobilizér a řídící jednotku zabezpečení. Nedokážete si představit jaký bordel v tý elektrice byl. Všude zbytečný dráty od alarmu co nefunguje a vedou od nikam do nikam. Přišel jsem na to že benzínová pumpa je připojena natvrdo do pojistkovky pomocí dvojlinky. tak jsem to předělal dle schématu co jsem dával Vino (mimochodem výborná pomůcka je tam opravdu všechno). Musel jsem udělat novou kostru pro benz. pumpu. Nyní už mi jde i startovat pomocí klíčku a ne jako dřív pomocí startovacího tlačítka. výsledek je takový auto startuje ale zase nefungujou světla blinkry a bzdové světla.

Toď zatím vše pokračování bude o víkendu
Přílohy
Fotografie360.jpg
Fotografie361.jpg
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: červený ďábel CTI - Gutmann Look?

Příspěvek od Hroche »

tak už opět svítím a blikám tak jak mám jsem happy jak blecha nakonec to bylo špatně připojenýma kostrama za levým zadním světlem zítra po týdnu opět vyjedem
Odpovědět