Kde ste vseci.

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Odpovědět
Uživatelský avatar
richi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 01 črc 2006 13:50
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Kde ste vseci.

Příspěvek od richi »

Stavat a pomahat, pisat a radit co a jak upravit, alebo poradit druheme ved sme v s polocnom clube a clenovia si maju pomahat. Informovat o zrazoch a super strankach. CAKAM NA POZITIVNU ODPOVED ZE SA MI NIEKTO OZVE. :D :D :D :D :D :D [/url]
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde ste vseci.

Příspěvek od JEHLIK »

GTI205 píše: Stavat a pomahat, pisat a radit co a jak upravit, alebo poradit druheme ved sme v s polocnom clube a clenovia si maju pomahat. Informovat o zrazoch a super strankach. CAKAM NA POZITIVNU ODPOVED ZE SA MI NIEKTO OZVE. :D :D :D :D :D :D [/url]

Čau,
tak začni u sebe. Třeba tim že nam poppišeš svoje GTi ,přihodiš par fotek atd..

určitě se potom přidají další členové a třeba se to tu konečně rozjede....

Musime se tak společně a navzajem hecovat k dalšim aktivitam :idea:
Uživatelský avatar
richi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 01 črc 2006 13:50
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richi »

Nazdar. Mam repliku Mi 16ky inac jeto klasicke 1.9GTIcko. Jeto nacipovane vymeneni vzduchovy filter za priedusnejsi maximalne rozsirene jak predok tak aj zadok. Trosku znizene,v zadu 2cm podlosky kola 15ky zatial jeto vsetko. Ale onedlho tam napcham silnejsiu Mi16cku uz sa neviem dockat :D
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Juj ,jak tak koukam tak s 205mi16 se poslední rok roztrhl pytel.

Co tam budeš davat 2.0 misro 1.9 nebo jen vyměniš ECU.
To mě celkem zajma .

Jinač pro všechny, neumite někdo sehnat nějak levněji pružiny RH -40 nebo -60 ?
Uživatelský avatar
richi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 01 črc 2006 13:50
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richi »

Budem menit komplet motor dam tam urcite Mi 16cku. Ten terajsi ma uz svoje urctite najlepsie roki za sebou. Chudak uz ma nabehanich 197000km. Ta moja potvora je dovezena z rakuska a byvali majitel sa on moc dobre nestaral homo.klby uz zacinaju buchotat od motora dostavam kopance pri 4000ot.m tusim ze je spojka znicena olej tecie jedna radost ale to vsetko onedlho skonci najeho miesto dojde o nieco mladsi kolega a hlavne silnejsi nova spojka skratene prevodove supne to sa bude jazdit do vrchu normalne sa neviem dockat kedy sa zavreme schalanma do garaze a vrhnema sa na tu potvoru. Te sim sa jak mali chlapec na prve otocenie klucom na ten nadherny vyladeni dunivy zvuk a spalenej skripajucej gumy pri prejazdoch ostryma prejazdoch zakrut...
Dusan

Příspěvek od Dusan »

GTI205 píše:Budem menit komplet motor dam tam urcite Mi 16cku. Ten terajsi ma uz svoje urctite najlepsie roki za sebou. Chudak uz ma nabehanich 197000km. Ta moja potvora je dovezena z rakuska a byvali majitel sa on moc dobre nestaral homo.klby uz zacinaju buchotat od motora dostavam kopance pri 4000ot.m tusim ze je spojka znicena olej tecie jedna radost ale to vsetko onedlho skonci najeho miesto dojde o nieco mladsi kolega a hlavne silnejsi nova spojka skratene prevodove supne to sa bude jazdit do vrchu normalne sa neviem dockat kedy sa zavreme schalanma do garaze a vrhnema sa na tu potvoru. Te sim sa jak mali chlapec na prve otocenie klucom na ten nadherny vyladeni dunivy zvuk a spalenej skripajucej gumy pri prejazdoch ostryma prejazdoch zakrut...
Tak vela stastia pri swape,len pozor aky motor kupis,aby bol v poriadku.Ked chces chodit na tom kopce,tak doporucujem prepazky na olejovu vanu,lebo dopadnes ako ja :( pri vracaku sa odlial olej a kluka v ...
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Nahod ty fotky,mohlo by to bejt zajmavý :twisted:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

GTI205 píše:Nazdar. Mam repliku Mi 16ky inac jeto klasicke 1.9GTIcko. Jeto nacipovane vymeneni vzduchovy filter za priedusnejsi maximalne rozsirene jak predok tak aj zadok. Trosku znizene,v zadu 2cm podlosky kola 15ky zatial jeto vsetko. Ale onedlho tam napcham silnejsiu Mi16cku uz sa neviem dockat :D
A to máš na něm ten bodykit z Francie nebo je to sklolaminátová kopie nebo je to z plechu vybouchaný a přivařený :) :)
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Odpovědět