Jiříkův PAŽOUT205 (třídvéřko)

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka205
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 21 dub 2013 22:04
Rok narození: 1995
Skutečné jméno: Jirka
tel.:: 420
Bydliště: Teplice

Jiříkův PAŽOUT205 (třídvéřko)

Příspěvek od Jirka205 »

Ahojte,

tak jako mladičký řidič jsem koukal po autu které by mě vyhovovalo. Když jsem usedl ale do 205tky tak to byla prostě láska na první pohled a musel jsem jednu mít. Tato je ve výborném stavu celkově, první majitel najezdil sní pouze přes 60tis. kiláčků a také proto motor šlape jako hodinky. Teď sice bylo na dva roky odstavené, ale po umytí jsme zjistili že nemá žádné závažné bolístky. Auto nebylo bourané, jen byla menší havárka s kontejnerem na tříděný odpad. Před několika lety se stalo původnímu majiteli to že auto zrovna nezapíchl do garáže. Přišel nějaký větší vítr a kontejner to odfouklo přímo na třetí dveře, to se samozřejmě podepsalo na laku, ale to dáme do pořádku.

Včera jsme auto vytáhli, ale objevil se problém nehodlalo se natočit a pokud ano okamžitě se udusilo. Po sundaní hadice z pumpy jsme zjistili že se tam nehodlá tlačit žádný benzín. Problém stále řešíme společně s mojím tatínkem kterému děkuji že mě a pažoutovi věnuje čas a doučuje nás to co ještě neumíme. Ale abych se vrátil k tomu čerpadlu, pokud ho necháme zapojené na klasické rozvody na zásuvku tak čerpadlo sice jede ale nepravidelně. Po přeměří jsme zjistili že tam jde poměrně dost slabý proud. Takže se čerpadlo napíchlo přímo na baterku a ejhle auto se pohnulo a svištělo jak za mlada. :car:

Problém vidíme nejspíše v relátkách, takže poseženeme nové a uvidíme. Každopádně až se dořeší čerpadlo, budou se řešit zatuhlé brzdy a částečně rozvody. Chystáme se na STK, tak snad vše dáme řádně dopořádku a pažout neudělá ostudu.

S autíčkem nechci dělat žádné zázraky jako dost lidí co jezdí hlavně u nás na Ústecku. Cpou na to hromadu nesmyslných plastů apod. kraviny. Já chci aby tato 205tka byla tichá myška, která se bude umět rozjet. Přeci jen je to malé, ale živé auto. Takže můj cíl je z něj dostat maximum a hlavně ho udržovat. Úpravičky se budou konat dle časových a finančních možností a samozřejmě pokud to někoho bude zajímat tak budu dodávat fotodokumentaci.

Upozornění:
Z hlavy si zaboha nemohu vzpomenout co v tom je za motor, takže až se dostanu k papírům a vzpomenu si tak to sem dopíši. :)

_____________________________________________________
Přikládám první fotografie, alespoň nějaké. Až bude čas, tak bych dodal nějaké detailnější. Kvalita je nic moc, fotím mobilním telefonem. :fran:
Přílohy
Fotografie0768.jpg
Fotografie0769.jpg
Fotografie0770.jpg
Fotografie0771.jpg
Fotografie0772.jpg
Fotografie0773.jpg
Fotografie0774.jpg
Fotografie0775.jpg
Fotografie0776.jpg
Fotografie0777.jpg
Fotografie0779.jpg
Fotografie0780.jpg
Fotografie0781.jpg
Odpovědět