možnost chipu na mi16

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Odpovědět
exel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 206
Registrován: 14 dub 2013 22:48
Bydliště: Kolín

možnost chipu na mi16

Příspěvek od exel »

Takže, jelikož to moc lidí nedělá a jeden nejmenovaný jedinec odsud z fora si chce namastit kapsu a požaduje za přehrání 5tis ( tomu se říká klubová výpomoc :D )
Noo... Je tu možnost od jednoho pána co s těmi motory žije a skoro i spí.
Požaduje 2tis. několik čipů na vyzkoušení co vám sedne a co ne.
Co si vyberete - dostanete chip, vyměníte kus za kus a tradááá :)
peugeot 205 1.9GTI gentry
citroen bx16v swap T16
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od TomGTI »

Vidím že další chytrej mozek co píše totální bláboly.Ohledně tvé klubové výpomoci,nevím co jako čekáš :smich: máš tady pár příspěvků,v životě jsem tě neviděl,neznám tě a chceš po mě nějákou klubovou slevu?Jsi na hlavičku?Další věc je to že jsi se střašně kasal jaké máš super slevy na díly na kola,když jsem ti psal ať mě napíšeš za kolik jsi schopný sehnat přední vidlici RockShox Boxxer tak jsi mě napsal ještě vyšší cenu než se dá normálně sehnat,řeči o zárukách a cenách na internetu si nech,ceny za které dostávám díly na opravy aut v kameném obchodě jsou daleko jinde i než ceny na internetu.Nevím tedy kde bereš ty řeči o klubové výpomoci :smich: ,píšu to proto aby ten kdo to čte byl v obraze.Psal jsi mě že se to dá všechno stáhnout na internetu a teď to od někoho chceš kupovat :smich: .Ovšem co mě nejvíce pobavilo je že ti pán nabídne několik čipů a který vám sedne ten vám prodá :smich: .Opravdu profesionální přístup,tomuto se v České Republice říká ladění motorů
exel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 206
Registrován: 14 dub 2013 22:48
Bydliště: Kolín

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od exel »

Potrefená husa se vždy ozve. Na tebe jsem čekal :D Ano, není problém dát někomu na jízdní kolo ( novej model ) klidně i 30% slevu. Ty jsi chtěl vydlici rockshox boxxer a já nedělám žádný šméčko, pouze oficiální distribuci čr. viděl jsi i kolik je nákupní cena bez dph a to že sem spousta lidí tahaj černotu nebo OM vidlice už není můj problém. A ano pán má vícero chipů a je znatelný rozdíl jestli je pro ježdění běžný posunutí výkonostních hodnot dolů nebo nahoru kdy je omezovač do 7500, 8000, nebo nekonečno otáček. A neber si toho pána do huby nic o něm nevíš - ten závodil s mi16 když ty jsi ani nevěděl na co ho máš. Jeho momentální motor co dodělal loni má na brzdě 264hp a není to žádnej kup od upravce, ale jeho práce. A ano chipy se dají stáhnout, ale já to neumím nahrát a nevěřím tomu. Cena 2000,- je to jeho udaná.
Ještě něco pane dotčenej ?
peugeot 205 1.9GTI gentry
citroen bx16v swap T16
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od TomGTI »

Ani bych neřekl že potrefená husa.Když jsi tak hloupý a nejsi schopný psát konkrétně o něčem to již svědčí,již tvůj první příspěvek svědčí o tvé inteligenci.Ten kdo zde chodí pravidelně již nějákou dobu tak ví že si rozhodně nenchám nic líbit od takových troubů jako jsi ty.Problém cen a výmluv že ty děláš všechno oficiální distrubuce ČR bla bla,je mě více méně jedno to sem nepatří ale ohledně nějákých úprav motoru nebo čehokoliv kdy se mě někdo kdo o tom ví kulové snaží něco nakukat nebo mě o nečem přesvědčovat to nesu těžce.

1.Toho pána co mě tu pořád předsouváš a tvá silná slova že ten závodil s Mi-16 ještě dříve než já jsem věděl na co ho mám,tak tě můžu ujistit že opravdu jsi hodně mimo :smich: taky o mě nic nevíš a meleš tu úplné nesmysly.
2.Předně říkám že proti tomu pánovi kterého jsi navíc nebyl schopný ani jmenovat :smich: vůbec nic nemám,každý si to dělá po svém a je to jeho věc.
3.S těma jeho čipama se kterýma se tu tak oháníš jen tak mimochodem jsem ho pojel na závodech pokud se tomu tak dá vůbec říkat se sériovou jednotkou
3.To že jeho momentální motor má xy koní neznačí nic o jeho čipech do sériové jednotky,nebo si snad myslíš že ten výkon co jsi tu psal ovládá sériová jednotka z čiptuningem :smich:Vzhledem k tomu že o tom víš kulové tak kdyby ti to někdo řekl tak tomu i věříš,takže se uklidni a nemel tady o čem víš prd.
4.Až budeš něco vědět o základech spalovacích motorů tak tady nebudeš psát něco o výkonostních rozdílech nahoře a dole a o omezovači na 7500 a 8000ot/min. a čiptuningu.
exel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 206
Registrován: 14 dub 2013 22:48
Bydliště: Kolín

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od exel »

Spíše si všímám že tvé příspěvky obnáší urážky, nadávky a opovržením ostatníma.
k tvému
1: jakej nesmysl?
2: tak ho nejdříve neurážej a pak netvrď že proti němu nic nemáš - tohle mi příjde jako nesmysl
3: co to meleš? já se tu bavím o serijovejch jednotkách pouze s jiným chipem ( mapou ) už od začátku , také se ničím neoháním, pouze jsem nabídl tu možnost
3: podruhé : nic jsem neřekl o tom, že to má se seriovou jednotkou. Samozdřejmě má plně programovatelnou jednotku. Jinak k mým vědomostem tak toho vím docela dost, ale kulový fakt ne ( si připadám, jako by jsi byl zamindrákovanej s těma urážkama )
4: Ale no tááák už toho nech :) chceš mi říce že člověk co má mi16 a nehoní to v červeným poli pro něj bude mít přínos posunutí výkonostních křivek směrem nahoru nebo spíše posunutí kroutícího momentu směrem dolů a zároveň větší rozložení - využitelnosti spekra otáček stejně tak i výkonu .. To samé člověk se sportovní jízdou mu příjde v hod jiná mapa , stejně jako já na sprinty mám taky svou mapu která mi vyhovuje :) Ale jak říkáš asi o tom vím prd a neznám ani základy - je to možný :D
Ale sakra dobře vím jak se mám chovat !!!!!!!!
peugeot 205 1.9GTI gentry
citroen bx16v swap T16
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od vinorak »

chlapci klid ;-) komentovat to nebudu, protože už tu sem několik let a stejně vim jak tohle dopadne ( tak že se to zamkne nebo promaže a vy dva si můžete debatovat po soukromejch zprávách)
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od TomGTI »

Tvuj první příspěvek tedy moc nenaznačuje ze by jsi se umel nějak chovat.Ale jo zase si zbytecne zkracuju život na internetové diskuzi ani nevím proč se vlastně snažím někomu něco radit.Nacipuj si tu svoji sériovou jednotku do bezvědomí alespon bude zábava porazit vás chytráky se seriovkou,případně seriózní úpravou která opravdu k něčemu je ale dneska jsou holt lide kteri něco umí a nechají si to zaplatit jelikož vývoj něco stojí ale to už nikdo nevidí tak jsou to holt mastici kapes.
exel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 206
Registrován: 14 dub 2013 22:48
Bydliště: Kolín

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od exel »

Tak jaké máš parametry toho svého sériozně upravenýho chipu co prošel tak drahým vývojem ???
To jsme asi všichni zvědavý
peugeot 205 1.9GTI gentry
citroen bx16v swap T16
Uživatelský avatar
Michael205
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1421
Registrován: 01 srp 2009 10:30
Skutečné jméno: Michal
tel.:: 737350152
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od Michael205 »

exel píše:Tak jaké máš parametry toho svého sériozně upravenýho chipu co prošel tak drahým vývojem ???
To jsme asi všichni zvědavý
Zklamu te to jsi zvadvý jen ty, jinak podle příbehu jeho auta se v tom dost vyzná. :vul:
černý dábel 1.9 D - prodáno
Modré Cabrio 1.9 TD
Šedivý lev 306 HDi
exel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 206
Registrován: 14 dub 2013 22:48
Bydliště: Kolín

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od exel »

Tak jo jsem tedy zvědavý jen já plus pár lidí co mi píšou bokem ať se nedám že těch jeho urážek a arogance maj taky dost. Znám příběh jeho auta, ale to mu nedává právo hanit a opovrhovat ostatníma! Tohle je přeci forum, kde se chodí pro rady a výpomoc zkušenějších. Né každý má zázemí a podporu jako on. Chování tipu Já jsem Já a kdo je víc..
to sem přeci nepatří
peugeot 205 1.9GTI gentry
citroen bx16v swap T16
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost chipu na mi16

Příspěvek od TomGTI »

Chovám se ke každému tak jako se chová on ke mě.S urážkama jsi začal první ty tak tady nepiš hovadiny.Dostal jsi nějákou nabídku,pokud se ti nelíbí nikdo ti nic nenutí tak máš držet hubu a nepsat kraviny že si chce někdo mastit kapsu,tohle dělám proto že mě to baví,né abych na tom zbohatnul to se fakt nedá :smich: .Nejsem "čiptuningová firma".
Myslím si že pokud mě někdo napsal zde s klubu tak jsem se snažil poradit pokud jsem mohl.Přes SZ to sice ostatní nevidí ale to nevadí.

Pořád jsme ale na internetovém foru kde se můžeme jenom dohadovat.Ty pořád budeš věřit tomu že si na tobě chci namastit kapsu a já pořád budu věřit tomu že nic nevíš o zákl. principu spal. motoru.Takže si nech načipovat tu tvojí jednotku,udělej tam všechny změny průběhu výkonu a krouť. momentu nahoru,dolů,dej omezovač na 9000ot/min.Pak si zajeď někde změřit čas na těch sprintech co jezdíš a odbrzdit auto na válcovku.Všechno to sem napiš a můžeme se bavit dále seriozně.
Odpovědět