205 Nightfire II

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aloush
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: 13 črc 2015 20:17
Rok narození: 1995
Skutečné jméno: Ales Dopita
tel.:: 735888182
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

205 Nightfire II

Příspěvek od Aloush »

Založím Pugovi vlákno, ikdyž nevím kolik bude úprav a v jakém rozsahu.
Auto měl původně Linkisek a následně Honza205.. doufám že se u mě "ohřeje" trošku dýl. :)
Rád bych do něj dal jednoho krásného dne Mi16, ale zatím na to nejsou keš, ani prostředky.

Cestou domů mi pod kola vlítnul zajíc, naštěstí přední nárazník zůstal v pořádku... akorát jsem musel pro nové SPZ. :bas:
V motoru byla odpojená lambda, kvůli sportovním svodům a krátkému kabelu od lambdy.. takže jsem to hned profesionálně spravil. :m:
Akorát byl upadený jeden ze dvou bílých drátků... snad byly oba zem.. takže jsem ten jeden do konektorů zase rozdvojil.

Udávaná spotřeba byla kolem 10 litrů, ale po zapojení lambdy a trošku ekonomické jízdě mi předběžně vychází něco k 7,4 litrům. :up:
Přílohy
Uražená SPZ zajícem..
Uražená SPZ zajícem..
Prodloužený drát k lambdě..
Prodloužený drát k lambdě..
Motor vizuálně zachovalý. :)
Motor vizuálně zachovalý. :)
Uživatelský avatar
Aloush
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: 13 črc 2015 20:17
Rok narození: 1995
Skutečné jméno: Ales Dopita
tel.:: 735888182
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 205 Nightfire II

Příspěvek od Aloush »

Po dvou týdnech, kdy byl Pug doma, začala svítit hladina. Dolil jsem brzdovku.. ale po týdnu se rozvítila znova. :bas:
Výměna prasátka proběhla až na druhý pokus (nejdřív jsem objednal se špatným závitem), snad bude v pohodě - namontováno dnes.
Přílohy
Zabral jsem tatovi na 4 dny garáž..
Zabral jsem tatovi na 4 dny garáž..
WP_20160207_13_19_02_Pro.jpg
Uživatelský avatar
Aloush
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: 13 črc 2015 20:17
Rok narození: 1995
Skutečné jméno: Ales Dopita
tel.:: 735888182
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 205 Nightfire II

Příspěvek od Aloush »

Dále jsem montoval rádio.. po zapojení LZ repro chrčelo, takže jsem hned objednal nové. Nacpal jsem je tam v pohodě, akorát krytky nenasadím. :m:
Přední maska byla dolepená izolepou, která se odlepovala.. zkoušel jsem něco vymyslet - měl jsem tam dát asi ještě plnič.. :myslim: ..a až budu přefóliovávat kapotu, nalepím folii i na masku.
Poslední věcí je namontování mlhovek, které jsem dovezl od Nickera zároveň s palubkou a dalšími drobnostmi. Výměna palubky mě ještě čeká, zároveň s výměnou zapojím mlhy (doufám že to nejsou přídavné dálkové). Myslím že vypadají dobře. :)
Přílohy
IMG_2051.jpg
WP_20160203_16_28_36_Pro.jpg
Původní maska..
Původní maska..
úvaha..
úvaha..
Spravená maska zpět na Pugovi
Spravená maska zpět na Pugovi
Aktuální foto s mlhama.
Aktuální foto s mlhama.
Odpovědět