rada od TomGTi

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Odpovědět
dypid
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 568
Registrován: 12 kvě 2008 20:30
Bydliště: Brumov-Bylnice
Kontaktovat uživatele:

rada od TomGTi

Příspěvek od dypid »

cau kdysi si tady psal ze sis nechal vyrobit ostrou vacku do P205 tak by mne zajimala cena kdo to dela nebo kde to delaj a jestli to dela treba ze stary seriovy vacky nebo to udela cele novy a jak je to s odstupnovanim jestli si muzes navymislet stupne i minuty :lol: a jestli to delaj podle nejakyho vykresu bo podle ty stary vacky moc dik za odpoved :205:
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: rada od TomGTi

Příspěvek od TomGTI »

Ahoj,na tvou otázku je velmi těžké odpovědět,ceny se liší podle toho kdo ti ji vyrobí,jestli je něják dodatečně povrchově upravená,kolik stojí povrchová úprava tam či tam,atd.,další odpověď ohledně ceny se týká jak se ptáš jestli si necháš přebrousit sériovou vačku nebo koupíš novou obě varianty jsou možné,ale u seriové kterou si nechách přebrousit budeš limitovaný do určitého počtu stupňů,počet stupňů si můžeš vybrat,minut si ovšem nevybereš,u nás umí vyrobit kvalitní vačky třeba Tommu Tuning.Zásední otázka ale zpočívá na co chceš ostrou vačku?
dypid
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 568
Registrován: 12 kvě 2008 20:30
Bydliště: Brumov-Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: rada od TomGTi

Příspěvek od dypid »

snazil jsem se zjistit jestli se da koupit ostra vacka do 205ky blok motoru TU cili 1.2 a 1.4 a s vyberem stupnu no neco optimalniho zadnej predymenzovanej zavodak proste tak aby to bylo o dost lepsi ale aby to nebylo moc prehnany a v podstate jsem ani nezjistil kolik stupnu ma seriova vacka ale myslim ze by mi stacilo to jenom prekopat ze seriovky

dik za radu :Merci:
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: rada od TomGTi

Příspěvek od TomGTI »

Jenom bych chtěl k tvému dotazu ještě doplnit,že pokud si dáš do auta nějákou vačku jak píše "aby to bylo o dost lepší",tak nepočítej s tím že zvedneš výkon motoru,vačka sama o sobě je ti k ničemu,nechci tě něják odrazovat aby jsi si to něják špatně nevykládal,jen říkám svoji zkušenost,která není smyšlená a podložená jen spekulacemi ale hovoří za ni ověřené čísla a výsledky.proto píši jen vlastní zkušenosti které mám podložené a o kterých můžeme debatovat a třeba ti pomůžou se rozhodnout co a jak udělat nebo neudělat
Odpovědět