Zamyšlení nad clubem a forem

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

mi16boss píše:...Kdyz jsem tenhle club a forum nasel byl jsem docela nadseny ze vznika neco takoveho. Kdy se tady clovek podival vzdycky nasel neco noveho a vesmes zajimaveho. V zacatcich fungovalo vse super. Psaly se vecne prispevky a ne offtopicy a nesmysly. Nicmene mam dojem ze posledni cas to tady docela dost stagnuje. Stalo se to co jsem pozoroval i na jinych forech v minulosti... Ze zacatku Zajimave napady, prispevky, clovek nasel radu...
Bohuzel... postupem casu zrejme clenum zacly dochazet "rozumy" a asi tady moc nefunguje nejake "sebevzdelavani" a pachteni se za novymi zajimavymi vecmi. A tak aby se nereklo pisou se kraviny. Zacina se slovickarit. Objevuje se jista nevrazivost (nebo snad i zavist???) mezi cleny. PROC ??????

Jednomu se libi to, druhemu zas neco jineho...Nechapu prispevky typu: Tohle je spatne, ale proc to se snad ani nebudu vyjadrovat"... ????? Kdyz uz nekdo (Potrefena Husa napriklad) neco kritizuje, tak by si mel za svym nazorem stat a urcite se s ostanimi podelit o sve myslenky. Nebo je to snad jenom rypnuti si do nekoho s kym si zrovna uplne nepadl do oka ?????

Proc nepisete veci narovinu ? Neco se mi nelibi ? OK, reknu to, ale taky to zduvodnim....

Mam dojem ze nekdo si z tohodle fora udelal misto kde si muze vylivat vztek na vsechno vcetne sebe sameho + misto kde muze diky neplacene inzerci vydelavat prasule....

SKODA....
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

mno ackoliv si myslim, ze v nekterych vecech co tu boss pise, jsem se taky nekdy sekl, tak mu davam za pravdu...driv to tu opravdu takove nebylo...mam namysli hadky, pomluvy atd
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

mi16boss píše:...Kdyz jsem tenhle club a forum nasel byl jsem docela nadseny ze vznika neco takoveho. Kdy se tady clovek podival vzdycky nasel neco noveho a vesmes zajimaveho. V zacatcich fungovalo vse super. Psaly se vecne prispevky a ne offtopicy a nesmysly.
Ano jelikož forum bylo úplně prázdné, tudíž když někdo hledal odpověď na dotaz tak musel napsat. Teď jelikož je tu už docela dost informací lidem stačí většinou pro odhalení problému nebo zodpovězení dotazu hledat v archivu starých příspěvků.
mi16boss píše: Nicmene mam dojem ze posledni cas to tady docela dost stagnuje. Stalo se to co jsem pozoroval i na jinych forech v minulosti... Ze zacatku Zajimave napady, prispevky, clovek nasel radu...
Bohuzel... postupem casu zrejme clenum zacly dochazet "rozumy" a asi tady moc nefunguje nejake "sebevzdelavani" a pachteni se za novymi zajimavymi vecmi. A tak aby se nereklo pisou se kraviny. Zacina se slovickarit. Objevuje se jista nevrazivost (nebo snad i zavist???) mezi cleny. PROC ??????
Proč? Protože většina dříve neznámých lidí se spolu seznámila, forum ti nikdy nebude fungovat několik let furt stejně pokud základ tvoří nějaká partička lidí kteří se mezi sebou víceméně znají, tudíž forum plní už v určité míře něco jako sraz a pokec členů tohoto clubu - a to si myslím že forum by plnit mělo. Proč se nepoznat mezi sebou trochu víc? Forum je docela vhodně rozděleno - čili pokud si někdo myslí že v pokecu a galerii a nevím kde ještě se řeší kraviny tak ať se řeší, co je na tom, od toho tu ty sekce jsou a jsou odděleny od sekcí které mají něco společného ať už s Peugeotem 205 nebo provozem clubu.
mi16boss píše:Jednomu se libi to, druhemu zas neco jineho...Nechapu prispevky typu: Tohle je spatne, ale proc to se snad ani nebudu vyjadrovat"... ????? Kdyz uz nekdo (Potrefena Husa napriklad) neco kritizuje, tak by si mel za svym nazorem stat a urcite se s ostanimi podelit o sve myslenky. Nebo je to snad jenom rypnuti si do nekoho s kym si zrovna uplne nepadl do oka ?????
S tímhle plně souhlasím, nemám asi nic co bych k tomu dodal.
mi16boss píše:Proc nepisete veci narovinu ? Neco se mi nelibi ? OK, reknu to, ale taky to zduvodnim....
Mam dojem ze nekdo si z tohodle fora udelal misto kde si muze vylivat vztek na vsechno vcetne sebe sameho + misto kde muze diky neplacene inzerci vydelavat prasule....
SKODA....
Pokud je to narážka na Gordyho tak bych se ho spíš trochu zastal jelikož nabízí členům slevu 5%.... Pomáhá i s hledáním dílů, mě taky pomohl...dál bych tohle radši nerozebíral.
Ohledně vylívání vzteku TomaGTI a Marase a Gordyho - no comment...všichni tři jsou chytráci ale už nedokážou pochopit že ostatní členy ty jejich hádky nezajímají
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

a vtomdle taky tak nak souhlasim zase s renmem, hlavni problem je v rozrustajicim se foru. Kdyz se to rozjizdelo to tu byl bohous,eggy , hugo, marda, michal, tusim ze i marcell, tak to bylo neco uplne jinyho, protoze se vymyslelo, co a jak, pak prisli ostatni jako renm a par dalsich, to se zaclo rozsirovat, protoze sme se tu bavili prevazne o upravach motoru atd a prisli i kluci, ktery meli radi hudbu a interier, no a ted tu je vseho plno. Nvm jestli se to obraci k lepsimu nebo horsimu, ale zatim se to drzi v mezich...az na pripadne hadky, ktere se zatim vzdycky vyresily "relativne" v klidku....
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

a to ze se tom s gordym nemaji radi, to nijak nevyresime, to musi kluci mezi sebou, doufam ze prijedou oba na sraz, tam si spolu vyliskaj drzku (myslim chlastem) a bude vsechno v poradku. nebo jim oboum vyliskam drzku ja :roul: (samozrejme chlastem :m: )
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

ano, já i spousta dalších se v úpravách motoru nevyžívám a pro někoho je zas tohle jediným motivem k diskuzi a jakmile ostatní příspěvky převyšují dané téma tak začnou říkat že forum není takové jaké bývalo... Tak řekněte teda konkrétně co vám tu vadí a nemyslete přitom jen na sebe a berte v potaz i ostatní kteří chtějí být i bez znalosti Peugeotu 205 do posledního šroubku členy klubu :up:
Pokud někdo odejde z klubu jen kvůli foru tak je mi to hodně líto. Forum by mělo sloužit členům v mezidobí mezi srazama aby mohla být tahle komunita stále mezi sebou a získávat další členy...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Gordy »

K hádkám Vám povim akorát to že jsem si nikdy nic nezačal,to že se do mě pan "závodník" furt naváží za to nemůžu.
A jestli dorazim an sraz a on tam bude,tak si s ním rád popovídám i ručně,pokud to vyřeší jeho problém.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

piste ale uprime a k veci ne takovy veci jako "me se nelibi barva prispevku"
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

ale tak gordy zase ruku na srdce, tom to taky vzdycky nezacal. neber to jako rypani. stejne bych to nechal az na sraz a pekne z vocka do vocka
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Bartik333 »

Souhlasim jak s Bossem, tak s Renmem a Hanzem.
ALe uprimne, s tim nic neudelate. Cim vice lidi, tim vice ruznych napadu a vylepseni pro 205. Kazdy mame radi neco jineho, nekdo upravy motoru, jiny zase exterier ci interier.
Nerikam, ze me se vsechny prispevky libi, ale proc je odsuzovat, kdyz se to ci onou problematikou nezabyvam.
Proste jednoduse receno, chce to toleranci.
Jakmile se nebudeme tolerovat, budeme se porad hadat a to zbytecne!
Predem se omlouvam, jestli jsem nekomu uskodil, ale je to tak.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
pampalini
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 26 črc 2008 16:39

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pampalini »

renm: sprav chat lebo to tu velmi rychlo skonci...
90% prispevkov su brutalne bludy, zvasty a pitchoviny...a o sekcii servis ani nehovorim - radsej tam ani neprispievam lebo miestny odbornici maju ajtak svoju pravdu...
poznam kopu for co maju mnoho krat viac uzivatelov a funguju normalne...


krok prvy: stanovil by som jasne pravidla!!
krok druhy: vymenil by som moderatorov , lebo neregistrujem ziadnu ich aktivitu ani nic!!
atd...
allroad c7
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od maRas »

No ja si tady strasne vylivam vztek ;-) Pouze nemam rad lidi, co tvrdi nepravdy, lzou, intrikuji, pomlouvaji a jsou zaryti zavistivci ...

Abych to upresnil, znam tady par clenu fora osobne a konkretne Tomase znam dost dobre, takze moc dobre vim, kolik bylo prace na aute, kolik stravil casu s predelanim ( poskladanim ) aut do zde uvedenych vysledku. A tak by me potom urcite rozhorcilo to, kdyby o me nekdo napsal, ze se chlubim s tatinkovou praci a jine podobne nesmysly.

Dale, pokud chci, aby na foru byli presne informace, tak je jasne, ze kdyz uvidim nekde nejakou blbost, tak na to zareaguji, aby byla informace presna a neuvedla dalsi lidi v omyl. Myslim, ze odborne rady ci zkusenosti uzivatelu 205 jsou ty nejlepsi, ale samozrejme jen kdyz jsou presne popsane, evidentne vidim, co je tady par uzivatelu fora, kteri treba nemaji moc zkusenosti, ale potrebuji udelat ze sebe hrdinu a poradit za kazdou cenu, i presto, ze s tim nemaji osobni zkusenost ( vetsinou ta rada je spatna nebo nepresna, nekdy to i postrada logiku ) ;-) Taky jsou tu takovy co maji vsude kamarady, co maji vsechno a vse delali ( takova verze je mi znama uz od skolky, kdy si decka vymysli tak, aby ohromili vsechny ostatni, tak si navysmysli co vsechno ma "strejda" ) a nebo takovy co si vymysli bludy, a kdyz se jich konkretne nekdo zepta co a jak, tak odepisi takovym "plachym" zpusobem, ze si nakonec ty jeho prispevky absolutne protireci.

Jeste nez jsem se prihlasil na tohle forum, cetl jsem ho jen jako anonym a nepridaval se, az mi to proste jednou nedalo a prihlasil jsem se, mylne jsem se totiz domnival, ze bych mohl v necem pomoct, poradit nebo nasbirat od nekoho informace, ale evidentne jsem se krute mylil, mel jsem totiz hned od zacatku vas tady krmit nesmyslama, nepravdama, kazdemu zkritizovat auto, presne kazdemu napsat jak si predstavuju to a to, co ma delat a nedelat. A kdyby mi nahodou nekdo neco vyvratil, ci snad nejak me zkritizoval, tak bych se do nej oprel, a az by mi teklo do bot, tak bych smazal vsechny sve predesle prispevky a byl bych cisty jako kosile pani ucitelky ....

Jinak na to tady uz hazim bobek ...
Uživatelský avatar
red.1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: 26 kvě 2008 15:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: Vaclav
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od red.1 »

No tak pánové já teda nevím, ale myslím si, že to tady zas tak hrozné není. Já jsem spokojený.

Každý má zkušenosti jiné a ty se snaží předat a je na ostatních, které z těch zkušeností použije k odstranění např. závady na svém vozidle.. Takhle to chodí celý život a i na forech (servis aj...).

K tomu, že si tady někdo dělá obchod... Hoši hosi máte občanky jste svéprávní? Tak se můžete sami rozhodnout jestli koupím, nebo nekoupím. Vzhledem k tomu že jsme tady asi všichni řidiči tak asi svéprávní budete..

To že tady došlo k nějaké rozepři mezi členy je normální...., protože jsme lidi a každý má svůj názor tak to prostě v životě chodí..

No nic myslím si, že by měl zasáhnout moderátor.....
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

pampalini píše:
krok prvy: stanovil by som jasne pravidla!!
krok druhy: vymenil by som moderatorov , lebo neregistrujem ziadnu ich aktivitu ani nic!!
atd...
nějaké pravidla pro sekce servis apod by se stanovit asi měli a tvrdě je dodržovat a mazat offtopicy
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

maRas píše:
Jinak na to tady uz hazim bobek ...
no tak to můžem udělat všichni a zavřít to tu :fran: A chudákovi Mardovi umře další dítě
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Odpovědět