Peugeot 205 1.8. diesel 86

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Zamčeno
Uživatelský avatar
langustak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 říj 2008 09:27
Rok narození: 1990
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Peugeot 205 1.8. diesel 86

Příspěvek od langustak »

tak takhle vypadal když jsem ho koupil.. (začněte prohlížet od spoda) :cool:

no a pak jsem ho začal trochu dávat do kupy.....koupil jsem si hliniky DEZENT 13 a nové gumy MATADOR 165/70 R13
pak jsem potřebovaly dát do kupy kufrové dveře bylo v hrozném stavu takže od kupce ktreho jsem to koupil byk můj znamej a taky měl v garáži náhradní kufrové dveře které byl v mnohem lepším stavu ale v šedé barvě tak jsem zašel koupit barvu která mi ani moc nestála pač to bylo přes známí a nastříkání také moc nestálo jen 400,-. Lakýrníkovy jsem řekl ať sundá ten otřesnej plast a normálně to zavaří a nastříka...doma už jsem měl připravenej novej nápis PEUGEOT 205 s chrom 3D menka.....Po víkendu mi dveře přivezl domů parada vypadaly užasně...a pak zima koupil jsem nové tlumiče na předek který jsme vymenovaly s kamosem u nej v dílně....a pak jsem začal objednávat přední brzdný kotouče, nové čepy, manžety, a objednat se na geometrii...a k vánocum jsem si koupil menší vylepšení sportovní volant VICTOR s nabou....dnes je 8.1.2009 v sobotu se začne dělat přední náprava jako je nové kotouče, čepy, manžety a geometrie...už se těším až tu bude zas vše v pořádku...
Přílohy
1.jpg
1 (2).jpg
1012.jpg
Ap.jpg
Ap2.jpg
kufrové dveře špatná vyditelnost....
kufrové dveře špatná vyditelnost....
z boku...
z boku...
zadní kufrové dveře..
zadní kufrové dveře..
Apgmpgadmt021.jpg
Zamčeno