A co vasa spotreba?

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
Syky

A co vasa spotreba?

Příspěvek od Syky »

Tak ma napada v akom rozmedzi sa pohybuje vasa spotrreba to by ma teda dost zaujimalo, ci sa mam naozaj pustit do kupy 205ky
je to super auticko, jedno take som pomahal robit dokonca ale nevjem, palivo je teraz veeelmi drahe
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Ahoj Jám mám 205 1.8D a spotřeba se mě pohybuje pod nebo max. lehce nad 5 litrů nafty jde jen jak jezdím ale píšu si sešit a za minulý rok jsem najezdil necelých 40tisíc a celkově vyšel mě průměr 4,8 litru na 100km.Jinak co mají kluci GTI tak to oni ti určitě napíšou kolik jim ta jejich 205tka konzumuje.Čau :P :P TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Syky

Příspěvek od Syky »

Tomas cerveny píše:Ahoj Jám mám 205 1.8D a spotřeba se mě pohybuje pod nebo max. lehce nad 5 litrů nafty jde jen jak jezdím ale píšu si sešit a za minulý rok jsem najezdil necelých 40tisíc a celkově vyšel mě průměr 4,8 litru na 100km.Jinak co mají kluci GTI tak to oni ti určitě napíšou kolik jim ta jejich 205tka konzumuje.Čau :P :P TOM
No vet prave na GTI cka som zvedavy, trocha sa obavam o vysoku spotrebu, to je asi jedina vec ktora ma odradza
Syky

Příspěvek od Syky »

Syky píše:
Tomas cerveny píše:Ahoj Jám mám 205 1.8D a spotřeba se mě pohybuje pod nebo max. lehce nad 5 litrů nafty jde jen jak jezdím ale píšu si sešit a za minulý rok jsem najezdil necelých 40tisíc a celkově vyšel mě průměr 4,8 litru na 100km.Jinak co mají kluci GTI tak to oni ti určitě napíšou kolik jim ta jejich 205tka konzumuje.Čau :P :P TOM
No vet prave na GTI cka som zvedavy, trocha sa obavam o vysoku spotrebu, to je asi jedina vec ktora ma odradza
A dikes za odpoved, ale predsa sa ta este opytam ako ti to ide nevjes mi ten tvoj diesel porovnat s GTI ckom hoci vjem ze je to tazke
Dusan

Příspěvek od Dusan »

No ja si myslim ze moje GTi bude mat po uprave spotrebu 30+ a aj to len 100 octan :shock:
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

mě to žere od 5l max do 6,5-7l průměrně jezdím za 6 a jezdím většinu po městě a zas tak moc to nešetřím.Rekord mám 4,3 :lol: ....mám benzín 1,1 ale není to GTi no :oops: to jen tak abys věděl a aby nestála řeč :)))
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Jerry205

pcha

Příspěvek od Jerry205 »

tak já mám 1.4 55kW a poslední spotřeba byla 13,45 litrů na 100 km
Syky

Re: pcha

Příspěvek od Syky »

Jerry205 píše:tak já mám 1.4 55kW a poslední spotřeba byla 13,45 litrů na 100 km
:shock: :shock: :shock:
a to uz preco? To je dost vysoke nje? Tazku nohu mas?
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Re: pcha

Příspěvek od Crack »

Jerry205 píše:tak já mám 1.4 55kW a poslední spotřeba byla 13,45 litrů na 100 km
:lol: taky dobrý :)
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Jerry205

Re: pcha

Příspěvek od Jerry205 »

Crack píše:
Jerry205 píše:tak já mám 1.4 55kW a poslední spotřeba byla 13,45 litrů na 100 km
:lol: taky dobrý :)

no také tam pro jistotu přijde jiný motor :D
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Re: pcha

Příspěvek od Crack »

Jerry205 píše:
Crack píše:
Jerry205 píše:tak já mám 1.4 55kW a poslední spotřeba byla 13,45 litrů na 100 km
:lol: taky dobrý :)

no také tam pro jistotu přijde jiný motor :D
no snad ne ropa :roll:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Jerry205

Re: pcha

Příspěvek od Jerry205 »

Crack píše:
Jerry205 píše:
Crack píše: :lol: taky dobrý :)

no také tam pro jistotu přijde jiný motor :D
no snad ne ropa :roll:

ropa ne, na to mám Fabia RS ... přijde tam motor co by měl prej žrát o něco míň než tahle potvora :lol:
Syky

Příspěvek od Syky »

To Gťí potom kolko papa? 20? to je somarina nemalo by od 8l do 10l
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Re: pcha

Příspěvek od Crack »

Jerry205 píše:
Crack píše:
Jerry205 píše:
no také tam pro jistotu přijde jiný motor :D
no snad ne ropa :roll:

ropa ne, na to mám Fabia RS ... přijde tam motor co by měl prej žrát o něco míň než tahle potvora :lol:
to byla asi jen špatná lambda ne?anbych řek pravdu,tak fabie RS je jedinej diesel co se mě fakt líbí...mám služební auto fabii a je to uplně šílenost největší,ale to RS je uplnej opak i když je to skoro stejný :twisted:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Jerry205

Re: pcha

Příspěvek od Jerry205 »

Crack píše:
Jerry205 píše:
Crack píše:no snad ne ropa :roll:

ropa ne, na to mám Fabia RS ... přijde tam motor co by měl prej žrát o něco míň než tahle potvora :lol:
to byla asi jen špatná lambda ne?anbych řek pravdu,tak fabie RS je jedinej diesel co se mě fakt líbí...mám služební auto fabii a je to uplně šílenost největší,ale to RS je uplnej opak i když je to skoro stejný :twisted:
jj, hlavně to i super jede, no ona tam původně lambda nebyla vůbec tak to žralo okolo 10-12 a to tam byli široký kola a pak jsem tam dal zimáky a lambdu a ta poslední spotřeba byla nějaká velká no
Odpovědět