Koupě a investice do "pežotka" 205gti

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
.:OMAR:.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 16 říj 2006 20:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Koupě a investice do "pežotka" 205gti

Příspěvek od .:OMAR:. »

Zdravim, hledam si auto jaky si kopuim a jak sem uvidel 205gti tak sem se primo zamiloval. Nasel sem si par inzeratu okolo 20-30k ktery vypadaj docela slusne, ale bojim se abych do toho pak neinvestoval dalsich 100k. Jaky je to tedy obecne auticko? na tuning a vyradeni a pak hodne opravy nebo je spolehlivy hm ? proste jestli bych to uzivil... diky
Kunda proti vodě, utáhne tři lodě!
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Zdar.Když koupíš za 20-30 tisíc,tak si myslím,že do toho stejně tak 20 nasypeš(zadní náprava,rozvody oleje).Kup radši nějaky dražší.Jinak záleží,jakej chytneš kus.Mně to třeba jezdí bez nejmenších problémů,na motor jsem nemusel zatím ještě ani chytnout.Jinak na hlavní stránce najdeš nějaky tipy,na co si dát pozor před koupí.Na otázku jsetli to uživíš asi takhle:pojistka,počáteční nutné investice,jinak spotřeba podle stylu jízdy u mě tak 7-12 l/100 km.
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

no na rovinu za 20.000 koupis skoro vrak, resp vybydlene auto ... jedine ze by sis ho dovezl z nemecka ale ani tam neni moc 205 1.9GTi kolem 20.000czk.

pri stridmem odhadu s autem za 20.000 zacnes s tim to:
- rozvody
- vodni pumpa
- tlumice
- repase zadni napravy
- poloosy
- cepy
- ramena v predu

pokud bude boreny jakoze hodne GTi je, tak musis najit nejaky dobre opraveny aby ti to nezrezlo nebo nekam netahlo :-). Je to beh na dlouhou trat a co vim tak se jedno nadherny GTi tento rok prodalo v Hradci (cerny, lehce tukly) v super stavu a super cenu a ted snad to Griffe:-) co ma HugoBoss to vypadalo na fotkach hodne v klidu a verim ze bez kol se nechal stlacit na nejakou peknou cenovku :wink:

jinak potom je hodne GTi v dobrem stavu ale uz po investicich predchozich majitelu a ty zacinaji na 45tkc a dle stavu uprav atd.. jdou nahoru :-)

ps. mi stoji v garazi zrenovovana 205tka s Gutmann motorem a investice dost pres 100tkc
jochy

Re: Koupě a investice do "pežotka" 205gti

Příspěvek od jochy »

Zdravim,
prosim o radu, mam moznost koupit tuto 205 1.9GTI rok 92, najeto ma pry 150tis co si o tom myslite a na co bych si mel dat pozor.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Diky moc
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

jochy:

no podle fotek vypada ze se o nej nynejsi majitel nestaral, takze se vyskytne urcite hodne problemu se vsim moznym ... :wink: , no pak predek vypada nejak divne , chybi pridavne svetla, blinkry jsou nakrivo takze asi bourane na cumak ...

nema original 15tky kola

dal bych za nej max 20.000 a pocital ze dalsich nejmene 10-15 do nej nasypu ...
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Taky bych neřekl,že se o něho předchozí majitel moc staral.Aji ten rok mi nesedí.1992 má mít už černý interiér,ne? :roll: Aby si s tím nakonec neměl víc trápení než svezení.
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

Michal píše:Aji ten rok mi nesedí.1992 má mít už černý interiér,ne? :roll:
jj teď na to taky koukám, a taky má volant CTi :-) možná to je nějaká 86 přehozená na novej model :lol:
jochy

Příspěvek od jochy »

Diky za rady, radsi si teda jeste pockam:)
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

ajsikcz píše:
Michal píše:Aji ten rok mi nesedí.1992 má mít už černý interiér,ne? :roll:
jj teď na to taky koukám, a taky má volant CTi :-) možná to je nějaká 86 přehozená na novej model :lol:
86ka to není 100% :wink: znak z CTi to klidně může mít přehozenej,ale je pravda že vypadá znaveně
Citroen Saxo VTS 16V 2001
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

Crack píše:
ajsikcz píše:
Michal píše:Aji ten rok mi nesedí.1992 má mít už černý interiér,ne? :roll:
jj teď na to taky koukám, a taky má volant CTi :-) možná to je nějaká 86 přehozená na novej model :lol:
86ka to není 100% :wink: znak z CTi to klidně může mít přehozenej,ale je pravda že vypadá znaveně
jj dělal jsem si srandu, ale ty kola tomu napovídaly :D :D
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

To jo,ale já je na svý 94ce mel taky,protože byli levný a lepší než plechy :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

taky mi na to předku pár věcí nesedí a vzadu není origo spoiler a chybí couvačka.
hodně to vypadá na to, že někdo udělal pár úprav aby to vypadalo jako new model.

ale všeobecně se soudí dost špatně z fotek.
raději se s někým domluv (třeba z klubu) a jeďte se na to podívat.
kdo to auto nějaký čas má a věnuje se mu, bude vědět na co se podívat a asi se budeš divit ci vše na tom najde,ale taky ti řekne za kolik to opravíš...
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

hele není tohle bejvalý GTi Marcelovo a nyní Hasisovo?
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

to je prdel :lol: , tak Marcel koupil tady :D
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Odpovědět