Volnoběh u Mi16

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnyBoss205GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 20 led 2009 18:55
Rok narození: 1989
tel.:: 722201225
Bydliště: Chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Volnoběh u Mi16

Příspěvek od JohnyBoss205GTI »

Čest, nevíte někdo co by mohlo zapřičiňovat že ráno když je chladno tak to chytá na první otočení, ale když příjdu odpoledne a svítí na to slunce tak už se mu nechce chytnout vždycky na podruhý a to ho musim chvíli držet .
Peugeot 205 Mi16
Jirka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2007 18:09
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od Jirka »

Dělá mi totéž.Za tepla po delším stání vzplynuje benzín ve vstřik.rampě.Stačí pak startovat s plným plynem a chytne hned.Neřeš to.Ničemu to nevadí a nezhoršuje se to.
Peugeot 205 MI 16
Yamaha TRX 850
Honda CBR 1000RR Fireblade
Ducati Streetfighter
Uživatelský avatar
JohnyBoss205GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 20 led 2009 18:55
Rok narození: 1989
tel.:: 722201225
Bydliště: Chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od JohnyBoss205GTI »

No ale pak už mi jde tak divně na volnoběh takoví koktání.
Peugeot 205 Mi16
Jirka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2007 18:09
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od Jirka »

Hmmm,tak tam bude ještě nějaký jiný problémek.Musíš hledat.
Peugeot 205 MI 16
Yamaha TRX 850
Honda CBR 1000RR Fireblade
Ducati Streetfighter
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od TomGTI »

Jirka píše:Dělá mi totéž.Za tepla po delším stání vzplynuje benzín ve vstřik.rampě.Stačí pak startovat s plným plynem a chytne hned.Neřeš to.Ničemu to nevadí a nezhoršuje se to.
No nevím teda,startovat s plnym plynem...To by ten benzín "plynoval" i při jízdě když je motor horký ne,co to je za nesmysl?Auto buď startuje na drc jak teplé nebo studené nebo staruje špatně,tep. či stud. a něco je špatně a mělo by se to řešit,prej plynuje...

Co čidlo tepl.vody,máš nové?Musíš to popsat trochu lépe co ti to přesně dělá,"konktání" nevím co si pod tím mám přestavit ;-)
Jirka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2007 18:09
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od Jirka »

TomGTI píše:
Jirka píše:Dělá mi totéž.Za tepla po delším stání vzplynuje benzín ve vstřik.rampě.Stačí pak startovat s plným plynem a chytne hned.Neřeš to.Ničemu to nevadí a nezhoršuje se to.
No nevím teda,startovat s plnym plynem...To by ten benzín "plynoval" i při jízdě když je motor horký ne,co to je za nesmysl?Auto buď startuje na drc jak teplé nebo studené nebo staruje špatně,tep. či stud. a něco je špatně a mělo by se to řešit,prej plynuje...

Co čidlo tepl.vody,máš nové?Musíš to popsat trochu lépe co ti to přesně dělá,"konktání" nevím co si pod tím mám přestavit ;-)
Uklidni se,nemám to ze svý hlavy.A proč to nedělá za jízdy?Asi proto že čerpadlo tlačí další benzín.A koukám že jsi to špatně pochopil,myslel jsem po delším stání na slunci,tzn auto už je studený.Dejme tomu po celodenním stání na slunci.A co máš proti startování s plným plynem,když to pomáhá?
Peugeot 205 MI 16
Yamaha TRX 850
Honda CBR 1000RR Fireblade
Ducati Streetfighter
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od TomGTI »

Já jsem úplně v klidu a pochopil jsem to dokonale.Auto v dobrém tech.stavu.nastartuje na poprvé i po stání dejme tomu týden v zimě na jedno otočení.Klesne tlak paliva,něco se odpaří z potrubí,přijdu,dám klíček do druhé polohy,čerpadlo natlačí a já v době vstřikování a řid.jednotek odjíždím naprosto vesele aniž bych bych dupal po plynu a horoucně kroutil klíčkem v zapalování ;-) .Samozřejmě záleží na každém jestli si to dá dohromady nebo mu to je jedno ono se to časem projeví.Kolega se ptal čím by to mohlo být,tak bych se mu sanžil poradit a né napsat "to je dobrý mě to taky dělá,neřeš to",rozhodně to dobré není ani omylem.Já takový problém neměl a startovat několikrát a dupat po plynu by mě štvalo.
Uživatelský avatar
JohnyBoss205GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 20 led 2009 18:55
Rok narození: 1989
tel.:: 722201225
Bydliště: Chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od JohnyBoss205GTI »

no prostě když je chladno venku a je studený motor tak chytne na ťuk, ale když na to svýtí celý den slunce nebo po delším stání vypnutým teplím motorem tak už se mu nechce prohrabal sem kde co na zkoušku vyměnil a pořád to dělá. Než sem udál generálku tak chytal bezproblému.
Peugeot 205 Mi16
Uživatelský avatar
JohnyBoss205GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 20 led 2009 18:55
Rok narození: 1989
tel.:: 722201225
Bydliště: Chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběh u Mi16

Příspěvek od JohnyBoss205GTI »

Jo a ještě kolik barů vám ukazuje tlak oleje na volnoběh ? a třeba při 3000otm.??
Peugeot 205 Mi16
Odpovědět