Toto by si měl každý přečíst

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od vztekloun »

skoro mi pri cteni tohodle referatu padla slza :D opravdu kdyz si clovek srovna vztahy mezi motorkarema a tunerama na 4-ech kolech tak je to uplne o necem jinym. obcas jsem si rikal ze snad osedlam 2 kola ale na jednu stranu me spolecnost dela trochu problemy a na dvou kolech bych se stejne asi neudrzel :D:D 4 kola jsou proste 4 kola. :) a tuneri by meli drzet spolu kurna :( jenze auto ma dneska temer kazdej a dejme tomu ze kazdej treti clovek se chce nejak odlisit od jinych...... a to je proste strasne moc lidi a znate to...... cim vic lidi tim vic chuti ( charakteru ) a ne kazdej je soudruznej - zvlaste v tyhle dobe a v tomhle posr.... state. :(

vite co.... ja si myslim ze tohle co se tady resi..... ze je to proste neresitelny. ano, da se najit klub kterej se nejak odlisi od ostatnich ( dedove za volantem, idioty, radoby machyrky nejakym zpusobem oddelit :D ) ( myslim to prosim Vas obrazne ;) ) ale vsichni aby byly takhle soudruzny? myslim vsichni tuneri.... to se proste neda. jak jsem rekl - na to je strasne moc lidi a hlavne spatnej stat. :( Verte mi - to dela svoje. Kdo jste byl na Korfu tak urcite vite... Tam je teprve soudruznost ;) Teepek v aute na svetlech se pta motorkare kde najde to a to a ukazuje mu mapu. Ten ho navadi, dvakrat za tu dobu probehne zelena a garantuju Vam ze za tu dobu v kolone za nima nikdo ani nepomyslel na klaxon. Ba naopak - lidi co staly nejbliz dokonce prisli poradit taky :D:D Na tuhle situaci jsem cumel z chodniku s votevrenou drzkou a nechapal jsem co se deje. Jak by to vypadalo u nas? Myslite ze by Vam nekdo pomohl? Myslite ze by Vas nikdo nevytroubil?

Chci tim rict ze se jedna hlavne o tu nechvalne znamou Ceskou povahu :( Nejaka soudruznost, pomoc ostatnim atd.... neexistuje a kdyz uz tak v male mire ci v uzavrenych komunitach. A ten kdo se snazil tak hodne rychle prestal pac cekal na odezvu marne.
Doufam ze alespon nekdo pochopil co jsem tim chtel rict :D
Uživatelský avatar
Richi205
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 605
Registrován: 21 úno 2009 12:25
Rok narození: 1982
Skutečné jméno: Richard
tel.:: 736212648
Bydliště: HK

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od Richi205 »

moc dobrej článek, už to tak prostě bývá, každý si hledí svýho a je mu jedno jestli nějakej 205-kař na nej bliká nebo mává, stává se mi to pořád, vídám pár 205 v okolí v moc pěkném stavu a ani jeden nereagoval na probliknutí, nebo tak. Jak jsem už psal dříve, tak občas nechám i vzkaz za stěračem, že existuje club 205 atd......
třeba by bylo dobré vymyslet nějaké vizitky, nebo tak aby nás bylo ještě víc a aby mezi námi byli i staroušové :car:
Diky za super příspevek a pohled na vec. :Merci:
Peugeot 205 Gti 88kw, 1990
Peugeot 205 Look 44kw, 1992 - PRODÁNO
Škoda Octavia 1.9TDi 4x4 6ti kvalt,75kw, 2002
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=3850[/size]
Uživatelský avatar
Hoj@n
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4473
Registrován: 31 pro 2008 15:19
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Pepa
tel.:: 777232994
Bydliště: Zábřeh na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od Hoj@n »

Richi: existuje něco takpvéhoto: http://forum.205gti.org/download/file.php?id=776
PEUGEOT 205 Roland Garros "GYRROSEK"- r.v. 1992, 1.4, 55kw - Byvavalo :-(
Toyota Celica "Natálka"- r.v. 1995, 1.8, 85kw
Uživatelský avatar
Richi205
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 605
Registrován: 21 úno 2009 12:25
Rok narození: 1982
Skutečné jméno: Richard
tel.:: 736212648
Bydliště: HK

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od Richi205 »

ok super :up:
Peugeot 205 Gti 88kw, 1990
Peugeot 205 Look 44kw, 1992 - PRODÁNO
Škoda Octavia 1.9TDi 4x4 6ti kvalt,75kw, 2002
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=3850[/size]
Uživatelský avatar
Venkovak
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1664
Registrován: 10 čer 2009 20:19
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Kamil
tel.:: 603302746
Bydliště: Plánice-Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od Venkovak »

No ten článek má něco do sebe.Zase je fakt,že když probliknete auto,tak si akorát člověk pomyslí kdo to zase byl a že možná nemá roužnuto.Prostě motorkáři jsou uplně jiná společnost.Já jsem taky motorkář a pozdravím třeba i slabší kubaturu nebo simsona,protože vím jakou radost jsem z toho měl já,když mě pozdravila velká motorka na pionýru :m: ....a s tím srazem musíme něco udělat,protože dokud mám svou 205 ;-) .Do příštího roku by se mohlo něco vymyslet.
Náhradní díly na většinu vozidel,i originál.
Peugeot 405 1.9TD-momentální přibližovadlo.
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=6999..
Uživatelský avatar
rejty
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2010 11:54
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Marcy
tel.:: 731954389
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od rejty »

Hoši,prolezl sem spoustu aut...motorky taky... Komunity obě znám dobře. Jediný rozdíl je v tom že řidičák na auto dostaneš v 18,kdy jestě přiznejme si(mluvim ze své zkušenosti a sebepoznávání) ještě nejsme moc Inteligentní.. 18 člověk je plný emocí a soutěživý jako prase. Když sem dostal řidičák,tak sem huntoval tatového Formana jak cyp, protočit kola na semaforu,ujet,předjíždet když to pude a řikat si jaký sem bůh. Teď mi bude za pár dní 25. To už je doma kdy by měl člověk být fakt rozumný a mnoho lidí má v tomhle věku už děcko a když vidím tohle chování tkz. "frajerů" na silnic,tak to odsuzuju a nechápu, i když sem byl stejný.
Oproti tomu k velké motorce se dosteme až v 24 roku, tak je vidět ten podstatný rozdíl.Když ses mladej cucák na Simsonu a chceš jet na sraz motorek,tak máš kujva respekt k ostatním starším na větších mašinách. Když se jede spanilka,ani za boha tě nenapadne jet někde vepředu. Držíš se vzadu.
Tady je ten rozdílů...je to jen o psychice..o ničem jiném.. Když vidím "Závodníky" na silnicích,tak sou to většinou cucáci, co si leští misto tyče svoje EGO za volantem... Byl jsem stejný a postupem času se to u mně změnilo tak, jak se mi měnili priority v životě.
Dnes bych si nedovolil riskantně předjíždet, i když mam auto co má 150ps/1000kg.
Dřív ano,dnes ne..je to jen o rozumu,psychice a povaze o niocčem jiném.

Teď se vrátím k původní myšlence. Co se týče tunerů samotných, tak tam vidím problem v nekomunikaci. Vyznavači německých aut si jedou svoje,protože neuznávájí Francouzskou produkci. Japonci nemusí němce a tak dokola a jedou si to ve svym klubu.. Co sem sjezdil srazů vypozoroval jsem tohle: "ČÍM STARŠÍ TUNER JE, TÍM VÍC SE CHOVÁ JAKO ZMÍNĚNÝ RYBÁŘ!!!"
Láska moje...Peugeot 206 GTi 138...rv.11/2001...
Pracant........Skoda Favorit 1,3 LPG...1,25Kč/km..nedocenitelné auto...jen nema kufr:D
Brzo (snad)...205 cabrio, jen sehnat neco slusneho...
Uživatelský avatar
rejty
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2010 11:54
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Marcy
tel.:: 731954389
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od rejty »

Egy píše:Ano, je to tak, bohužel ta smutná stránka tunerů, kteří spíše mezi sebou válčí. Ale hlavně je to v těch namyšlenejch palicích, který když na ně mávneš jak to dělám já tak se na tvoji káru ani koutkem oka nepodívají a neocení tvojí snahu. Hlavně, že do toho nasypali půl míče (nejsou takový všichni)....fakt nechápu. Zas na druhou stranu je jich tu víc, kteří se o to snaží a myslím že jich bude přibývat díky mládeži co nastupuje a taky kvůli některým takovým týmům jako jsou např. autotuning.cz nebo maxi pervers a spousta dalších. Proto jim děkuji a doufám, že těm ostatním to něco řekne. Egy. :wink: Díky!

kolik mu je let????
Láska moje...Peugeot 206 GTi 138...rv.11/2001...
Pracant........Skoda Favorit 1,3 LPG...1,25Kč/km..nedocenitelné auto...jen nema kufr:D
Brzo (snad)...205 cabrio, jen sehnat neco slusneho...
Uživatelský avatar
DEP4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 26 čer 2013 11:28
Rok narození: 1970
Skutečné jméno: JIRKA
tel.:: 736760863
Bydliště: Třebechovice pod Orebem

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od DEP4 »

ano presne je to dobre napsane a plne s tim souhlasim proc si delat naschvali vzdyt to jde jinak nepotrebuji nekomu zavidet honit se s nim vdycky ho dojedu kdyz jedu normalne no prosta ja mam rad pohodovej pokec vymenit si par nazoru atd,proste bejt normalni.
Uživatelský avatar
Dawe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 23 úno 2014 21:18
Rok narození: 1992
Skutečné jméno: David
Bydliště: Chomutov

Re: Toto by si měl každý přečíst

Příspěvek od Dawe »

souhlas je to dobre napsane taky bych se chtel zucastnit nejakeho srazu a pokecat a skusenostech a tak:) a ne jenom se snazit bejt nejlepsi nebo se povysovat nad ostatnima ze ma nejlepsi tuning a tak prijde mi to detinsky
Odpovědět