Tak jsem si koupil 205 asi před 2 roky v trafice..

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Odpovědět
Radek Vacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2010 18:37
tel.:: 776643371

Tak jsem si koupil 205 asi před 2 roky v trafice..

Příspěvek od Radek Vacek »

Zdravím,jsem z Horních Počernic, profesí jsem svářeč na Tigu (hliník,nerez,železo) Teď se stěhuji do Káranýho. Dříve jsem měl dvě škodovky 120ls a 125l Když postupně odešly,potřeboval jsem rychle nějaké auto. Jednou jsem si šel pro cigára do trafiky a trafikantka mi nabídla ke koupi 205 levně, najeto 150000,v původním stavu,2 majitelé ženský,takže podle toho vypadala.:-) motor 1.4 TU3CP,zachovalý, karb.solex s lambdou, stříbrná,r.v.1987 ,nová spojka,pneu. zatím jsem vyměnil přední popraskané blinkry za čiré,totéž zadní světla, poloosu,spínač zpáteček, hadice,výplach motoru,vyčištění karburátoru,chladič,plasty jsem hodil do barvy a opravil drobné oděrky,brzdová prasátka. Nyní mě čekají kotouče,ložisko,destičky. Teď jsem sehnal stříkačku,ale dotyčný neuvedl,jesli má k tomu jednotku,tak čekám na odpověď.Přinejhorším předpokládám,že zde to někdo mít bude :-). Byl bych vděčný za původní poklice 13, zadní plast na kufr,jelikož nedávno se mi o něj rozprsknul motorkář(blbec) a odchází mi páčka světel. Moje foto je na přihlášce a na nedávném srazu u Tesca
Odpovědět