mardovo 205 RIP

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

franus píše:Je sice pekne, ze chces dat ex mardovo gti do kupy, ale jestli bude muset snaset takove gumovani jak corsa a dalsi ''machrovinky'' tak se asi dostalo opet do spatnych rukou....
taky jsem si říkal, ale těžko soudit člověka podle fotky...každý si občas zagumuje...
A ber to tak že se stím autem aspoň piple, asi není člověk který si koupí silné vytuněné auto, převrátí ho na střechu, vyfotí se u toho jak ho skolil a na druhý den si koupí 405ku...
Naposledy upravil(a) Milhaus dne 14 pro 2007 16:17, celkem upraveno 1 x.
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Match_O
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: 17 lis 2007 15:14

Příspěvek od Match_O »

franus píše:Je sice pekne, ze chces dat ex mardovo gti do kupy, ale jestli bude muset snaset takove gumovani jak corsa a dalsi ''machrovinky'' tak se asi dostalo opet do spatnych rukou....
no k tomu co jsi napsal, chapu ze z fotky to vypada, ze corsa dostava zahul, ale to bylo jen jednou jinak s ni jezdim normalne, nekdy to proste cloveku neda, a to že jsem celou corsu dal do kupy to už nikdo neví, no uvidíme, nebudem se tu přece hádat
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

to uz se tu resilo nekolikrat, kazdy si obcas zablbne, jen aby to bylo ve spravnou chvili na spravnem miste a corse neuskodi nic (: dyt je to opel (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Příspěvek od vincent »

opel to jo no :wink:
buddha

Příspěvek od buddha »

Match: mno tak silná slova bych trochu zmírnil,vypadáš jako snaživej človíček co to auto zase přivede na svět :)
Nicméně nevim proč sis vybral na strefování zrovna mě,mám dojem že někteří použili silnější výrazy.Nechci tady rozebírat Zera,jen jsem dodal že jediný co mi na celým příběhu vadí je jeho výraz na fotce...A ten mi bude asi vadit vždycky.Ty si jinej případ,ty si to auto postavíš,ale on ho po pár dnech zničil a s úsměvem si koupil další obětinu.A ruku na srdce,to auto už asi nikdy nebude takový :)
Jinak oceńuju že jsi se do mě nepustil zostra nadávkama,ale zvolil civilizovanou formu.Přeju hodně štěstí při návratu na silnice a at ti dělá auto radost...
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Příspěvek od vincent »

hele kara jako kara nic nema cenu,kdaz sem odil moji toyotku na boudu tak sem mavl rukou a co mas delat stalo se tak se stalo urcite sem neplakal :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Hroznej blbeček, měla se ta střecha prohnout a rozmáčknout mu škebli, hotovo
Peugeot 205 - jízda mého života
Match_O
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: 17 lis 2007 15:14

Příspěvek od Match_O »

buddha píše:Match: mno tak silná slova bych trochu zmírnil,vypadáš jako snaživej človíček co to auto zase přivede na svět :)
Nicméně nevim proč sis vybral na strefování zrovna mě,mám dojem že někteří použili silnější výrazy.Nechci tady rozebírat Zera,jen jsem dodal že jediný co mi na celým příběhu vadí je jeho výraz na fotce...A ten mi bude asi vadit vždycky.Ty si jinej případ,ty si to auto postavíš,ale on ho po pár dnech zničil a s úsměvem si koupil další obětinu.A ruku na srdce,to auto už asi nikdy nebude takový :)
Jinak oceńuju že jsi se do mě nepustil zostra nadávkama,ale zvolil civilizovanou formu.Přeju hodně štěstí při návratu na silnice a at ti dělá auto radost...
jo mas pravdu, promin nejsi jediny, jinak doufam, ze se mi vše podaři tak jak bych si přál, jinak všem pěkný nový rok
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od vinorak »

nerad oživuju zrovna tohle téma Ale TEN BLBEČEK asi neví jak se má chovat k autům :roul: :roul: :Grrrr: :bas:

http://www.peugeot-club.com/forum/viewt ... ?tid=37462
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od vincent »

hmmmmm dobrej primitiv a trubka.takovej by mel bejt odsouzenej na chuzy a nikdy nesednout do auta :bas: :bas: :bas: :bas: :bas:
PEUGEOT 1,6 GTI MALA FRANCOUZKA PILA-minulost
Obrázek
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od Hasis »

strasnej kreten.
VTS powa
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od Milhaus »

jj, je to on...zero...
Myslím že kdyby Marda tenkrát věděl kdo mu to kupuje mazlíka tak by asi ještě chvilku posečkal na někoho jinýho....
Pokud vím tak tohle není jeho první 405ka...on ty auta překupuje jak na běžícím pásu...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od Hasis »

Fracek rozmazleny... Jestli mu to porad kupujou rodice, tak jsou jeste vetsi paka nez Pokud to auto bylo v takovem stavu, ze snim nemel snci udelat technikou, tak to potom jo a chtel ho rozprodat tak to potom jo.
VTS powa
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od Hroche »

a co mu ted tatínek koupí? :myslim: e30 m3? aby se kluk vyblbnul :roul: :roul: :roul:
Match_O
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: 17 lis 2007 15:14

Re: mardovo 205 RIP

Příspěvek od Match_O »

chlapi, nema cenu se nad tim pozastavovat, auto uz nema a nebude mit ani dalsi, ja jsem mu chtel prodat svoji corsu, bylo to uplne nadherne auto, jak po technicke, tak po esteticke strance a nechtel ho. proste chtel 405mi16, tak se koupila a jezdil s tim porad na plny ceres, tak co chcete, to co zazivala 405 by ani bavor nedal. ted je to chodec ;-) a asi dlouho zustane
Odpovědět