Ghost GTI

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Tak tedy zakládám svůj koutek, kde vám budu postupně ukazovat co všechno se ''snažím'' udělat na svém duchovi :twisted: Začínám tedy tím, že jsem si ho dotáhl na tyči z Litomyšle k nám do Žamberka s tím, že je na něm pouze vadná spojka. Tak to chvilku, asi 2 týdny, stálo u baráku, než jsme vyřešili garáž. Po té co jsme ho opět na tyči dovezl do garáže se postavil na špalky a začalo se na něm dělat.
Koupili se pedály a řadička od firmy Sparco a po pár dnech se tam namontovali jak pedály, tak i řadička. Teď je auto v takovém stavu, že je sundaná kapota, příruba na sání s váhou vzduchu a vzduchovým filtrem, přední brzdiče, sedačky a sedáky.. :sweat: Zítra jdeme čistit koberec, filtr a zapojit spínací skříň. Také jsme připojili baterku a zjistil jsem, že mám červeně podsvícené stahování okének a pár těch vehementků na stahování ještě mám. Chybí mi ta vyhřívaná sedadla, i když na to mám knoflík..Také bych rád někde vyměnil své polokožené sedáky v černo/červené barvě za ty polokožené šedo/černé s červeným pruhem uprostřed.. Zítra dodám více fotek. Možná bude časem k mání originál výfuk GUTMANN.. :twisted:
Přílohy
Fotografie0006.jpg
Fotografie0006.jpg (556.09 KiB) Zobrazeno 12047 x
Fotografie0005.jpg
Fotografie0005.jpg (469.13 KiB) Zobrazeno 12047 x
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Tak jak jsem sliboval fotky jsou zde, sice opožděně, ale i přesto je mám :twisted: Nedivte se tomu, že auto na fotkách nevypadá vábně, je na něm kupa práce. Mám sundaný chladič, převodovku obě poloosy a tlumiče, sání + váhu...Také mám na prodej z Peugeota originál zadní plato v tmavě šedé až do modra a originál GTI řadičku a také zadní stěrač i s motorkem a nádobkou. Rád bych také vyměnil sedáky za ty černo šedé, nebo sportovní černé či červené sedáky.. Spojka už je objednaná a zítra by měla dorazit, takže by to mohlo i jet :twisted: Jinak při pokusu o nastartování se startér otočil skoro dvakrát, takže při tom jsme dali udělit i startér. Teď čekám na barvu na plast co reaguje na UV, chtěl bych s ní stříknout větrák sahary. A také šetřím na výměnu všech olejů.. :myslim: Tak doufám, že auto pojede co nejdřív. Rád bych aby jelo aspoň tuto sezónu :twisted: :m: Jen mě mrzí že jsou popraskané plasty a chybí tam i lišty a přední lemy chybí úplně.. :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Interiér je celkem popraskaný, je vidět opotřebovanost :myslim: ale snad se to nějak vyladí :roll:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
sparco je značka kterou mám hodně rád, a taky to tak vypadá :twisted: obzvlášť tahle edice SPARCO CORSA
Obrázek
Obrázek
Jinak ten svazek klíčů je k JEDNOMU autu :m: :zin: To jsou ty skládačky no.. Ale už mám připravený centrál na dálkové ovládání s vystřelovacím klíčem od výrobce KEETEC, nedám na něj dopustit
Obrázek
Obrázek


A takhle to vypadá, když se zapojila ta slavná spínačka, byl to dobrej HÁÁRDKÓÓÓR :m:

Obrázek

Poté tady jsou věci, kterých se zbavuji, zatím pouze zadní nepoškozené plato GTI šedo/modrá barva
Obrázek
Řadička GTI a na konec ještě zadní stěrač i s motorkem, ale ten nemám nafocený...Cena je na domluvě
Obrázek

Jako třešinka na dortu je toto, netřeba komentář :slint:
Obrázek

Případné komentáře a připomínky si rád vyslechnu :!: :!: :!: ;-)
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Ještě doplním mou představu jak by mohlo auto vypadat. Mým takovým tajným snem je, dát celé GTI do černého matného karbonu a navíc sehnat ten kit co nevím jak se ani jmenuje :m:
Ta photoshopová úprava ještě není udělaná do konce, ale teď pracuju na tom kitu v karbonu, takže časem dodám i ten kit v karbonu, abyste měl představu ;-)

1. fotka kitu
Obrázek
2. fotka GHOST GTI by Jacek / Asi14
Obrázek
Uživatelský avatar
MSCH205
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3866
Registrován: 15 zář 2008 17:43
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Roman
tel.:: 732235260
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od MSCH205 »

Celkem pěkný Gti teda na foto :up: :m: jinak by jsme mohli někdy dát srázek Žamberk není takový kus ;-)
Peugeot 205 Roland Garros cabrio Originální klasika na léto
Saab 9000 CS Dělník bez šneka :m:
Saab 900 Talladega prostě Sob, zatím serie
Saab 9000 Anniversary/aero Maptun Stage IV.
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Hroche »

MSCH205 píše:Celkem pěkný Gti teda na foto :up: :m: jinak by jsme mohli někdy dát srázek Žamberk není takový kus ;-)
jo pěkný je proto si myslím že je škoda ho k...rvit bodykitem, ale to je věc majitele jak s ním naloží
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Díky, určitě bychom mohli..Někde na půl cesty ;-) Taky jsem zvědavej na tvůj vůz :twisted: A snad i za chvíli pojede. Už mám spojku od NK a teď už jen čekám na manžety a čepy + startér jsem dal na repas...A pak ještě výměna olejů a bude to :twisted:
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Hroche píše:jo pěkný je proto si myslím že je škoda ho k...rvit bodykitem, ale to je věc majitele jak s ním naloží
chlapci, asi máte pravdu... Přemýšlel jsem pouze nad lízátkem z Clia nebo Laguny... A nějaký pěkný kola, třeba tohle je pěkný..
Přílohy
46371360344299fc117co.jpg
46371360344299fc117co.jpg (336.15 KiB) Zobrazeno 11874 x
4637135514_624864c2a8_o.jpg
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Ghost GTI

Příspěvek od WoMec »

co bys chtel za to plato ??? a jaky to má uchyty?? .. jsou na tom platu kolíky nebo je to ten starčí systém (popř. foto :) )
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

Wome, je to plato z GTIčka, a bylo to s těma kolíkama tak nevím co máš na mysli. A cenu navhni... Kdyžtak to vyfotím zítra jestli budeš chtít, jinak je to tady na fotce.
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Hroche »

Asi14 píše:
Hroche píše:jo pěkný je proto si myslím že je škoda ho k...rvit bodykitem, ale to je věc majitele jak s ním naloží
chlapci, asi máte pravdu... Přemýšlel jsem pouze nad lízátkem z Clia nebo Laguny... A nějaký pěkný kola, třeba tohle je pěkný..
tohle se mi hodně líbí ty belgičani umí upravovat francouzký káry
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Ghost GTI

Příspěvek od WoMec »

vyfoť mi prosim, jak to plato vypada zezadu a v rozích, jak jsou ty kolíky .. jedna verze ma totiž pevné kolíky ktery zacvakneč v kolíbky, a druhá ma takový díry pro takový zasouvací bazmeky ...
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

WoMec píše:vyfoť mi prosim, jak to plato vypada zezadu a v rozích, jak jsou ty kolíky .. jedna verze ma totiž pevné kolíky ktery zacvakneč v kolíbky, a druhá ma takový díry pro takový zasouvací bazmeky ...
Ok Wome, zítra na to dopoledne naběhnu a vyfotím ti to.. ;-)
Hroche píše:tohle se mi hodně líbí ty belgičani umí upravovat francouzký káry
No tak Hroche, nic na tom vlastně není, jen je to snížený a má to kola a lízátko. A taky zahlazenej stěrač, na čemž já už také pracuji. :blbl:
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Hroche »

Asi14 píše: No tak Hroche, nic na tom vlastně není, jen je to snížený a má to kola a lízátko. A taky zahlazenej stěrač, na čemž já už také pracuji. :blbl:
když na tom podle tebe nic není tak proč nevidíme u nás víc takhle upravených 205tek?
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

nevím, ale mě se tahle úprava a celkově tenhle německo/belgickej styl tuningu líbí a to moc, najdu odkaz na video...sice je to VW ale nádhera...
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost GTI

Příspěvek od Asi14 »

http://vimeo.com/15650471

hodně pěknej tuning
Odpovědět