kde sehnat prahy

Zamčeno
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

kde sehnat prahy

Příspěvek od p!nk p!ggy »

kluci a holky prosim vas,nevite,kde sehnat nejake prahy??treba od nekoho..nemusi to byt nic extra tunning..proste nejake hezke prahy..mam na tom GTi predni spoiler,a chtel bych k tomu jeste nejake prahy a casem treba i zadni spoiler.. tak jestli nekdo o necem nevite..jako cumnel jsem na net za uplne nove OBYCEJNE chteji 7800kc :D jsem rikal haha nas*at..jsem myslel ze nove budou tak za dvojku a ono houby..nebo treba i jsou ale nekde jinde nez jsem koukal..ale coz o to ona ta stranka je sama o sobe dost predrazena..myslim ze to byli autodily.cz..tak zatim asi jen tak informacne kdybyste nekdo o necem vedel..diky moc
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od Hasis »

zajed si do polska a nebo se podiv tady http://205gti.org/?action=shop
VTS powa
havasek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 416
Registrován: 03 dub 2008 18:17
Bydliště: Plzeňsko

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od havasek »

Měl bych na prodej tohle, veškeré díly z tohoto vozidla, tak si vyber. Jsem od Plzně, něco je možné i poslat poštou.Můj mail je: hauhau@volny.cz Další foto můžu zaslat mailem.
díly 004.jpg
díly 034.jpg
Uživatelský avatar
satan77
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: 09 dub 2008 19:28
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Laco
tel.:: 0
Bydliště: Bohužiaľ Zem (RS/TT) SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od satan77 »

velmi pekné prahy na 205 sú na autofam.cz
my 205 is back :)
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od Hasis »

havasek proc to neprodas cele? uz nejezdi?
VTS powa
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od p!nk p!ggy »

jak to funguje s tema UNI prahama??jak jako ze jsou od velikosti napr 165-185??a jaky rozmer tam ma 3dver 205ka??ta ma malo co :D ale nevim kolik a nejak nemuzu najit na netu rozmery..
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od WoMec »

p!nk p!ggy píše:jak to funguje s tema UNI prahama??jak jako ze jsou od velikosti napr 165-185??a jaky rozmer tam ma 3dver 205ka??ta ma malo co :D ale nevim kolik a nejak nemuzu najit na netu rozmery..
myslim ze to maji udelany tak ze mas koncové dily toho prahu a ty muzes podel potreby posunovat po tom stredovém ... anebo si v objednávce zadáš delku a oni ti to udelaji na míru ...
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od p!nk p!ggy »

jde mi o to ze nektere tam maji fakt hezke a jeste levnejsi nez se tu nabizi starsi..coz me docela laka..a jak se ty prahy pridelavaji??
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Uživatelský avatar
Shotgun
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2006 16:24
Skutečné jméno: Lada
Bydliště: Praha

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od Shotgun »

Kolik by jsi chtěl za plast zadních dveří jak je vněm ten zamek.A červený interier nemáš (Koberec, středový panel,bočnice dveří).
P205MI16 Weber 45 DCOE
Uživatelský avatar
Mirda KV
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 21 dub 2008 18:14
Rok narození: 1978
Skutečné jméno: Mirek
Bydliště: Karlovy Vary

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od Mirda KV »

p!nk p!ggy píše:jde mi o to ze nektere tam maji fakt hezke a jeste levnejsi nez se tu nabizi starsi..coz me docela laka..a jak se ty prahy pridelavaji??
uni prahy jsou bez zakončovacích prvků, ty jsou k balení připoženy volně. Vlastní nástavec si naměříš na potřebnou délku ,zařízneš a ukončíš je poté těmi zakončovacíma prvkama. Tyhle prahy jdou přidělat různě přilepit,přišroubovat ... Švára si je kupoval na Vectru a tam jsme do nich vyrobily takový profily z hliníku ,který se zalily do těch plastů epoxydem a za ně se samotnej práh přidělal ke kastli. Ještě se to podmázlo silikonem pak doladil přechod mezi kastlí a prahem ,stříklo a paráda .
Teď si vozim zadek v Octavii 1,9 TDi a jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od p!nk p!ggy »

Mirda KV píše: uni prahy jsou bez zakončovacích prvků, ty jsou k balení připoženy volně. Vlastní nástavec si naměříš na potřebnou délku ,zařízneš a ukončíš je poté těmi zakončovacíma prvkama. Tyhle prahy jdou přidělat různě přilepit,přišroubovat ... Švára si je kupoval na Vectru a tam jsme do nich vyrobily takový profily z hliníku ,který se zalily do těch plastů epoxydem a za ně se samotnej práh přidělal ke kastli. Ještě se to podmázlo silikonem pak doladil přechod mezi kastlí a prahem ,stříklo a paráda .

aha :D:D zni to na me velice slozite :D:D
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: kde sehnat prahy

Příspěvek od Gordy »

p!nk p!ggy píše:
Mirda KV píše: uni prahy jsou bez zakončovacích prvků, ty jsou k balení připoženy volně. Vlastní nástavec si naměříš na potřebnou délku ,zařízneš a ukončíš je poté těmi zakončovacíma prvkama. Tyhle prahy jdou přidělat různě přilepit,přišroubovat ... Švára si je kupoval na Vectru a tam jsme do nich vyrobily takový profily z hliníku ,který se zalily do těch plastů epoxydem a za ně se samotnej práh přidělal ke kastli. Ještě se to podmázlo silikonem pak doladil přechod mezi kastlí a prahem ,stříklo a paráda .

aha :D:D zni to na me velice slozite :D:D
Nabízim ty co jsou na obrázku,lepší obrázek bohužel v tuto chvíli nemám.Cena 2600,- za pár + poštovné ,byly by nové a jsou z laminátu
prahy.JPG
prahy.JPG (13.24 KiB) Zobrazeno 5928 x
Sám si je budu do měsíce taky kupovat na svoje,ale upozorňuju že jsou hlavně pro GTi
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Zamčeno