Zamyšlení nad clubem a forem

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

poenta?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

jen takové oprášení...myslím že opět zase k věci...nic víc, nic míň ;-)
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pichy »

renm píše:jen takové oprášení...myslím že opět zase k věci...nic víc, nic míň ;-)
tak kritika je všeobecně věc prospěšná. bez kritiky se nikam dál neposunuješ a v podstatě stagnuješ. pochopitelně se musí ale jednat o konstruktivní kritiku, tu ale nabídne málokdo.
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od TomGTI »

Další věc co mám na klavesnici napíšu sem snad to tady bude nejvíc na očíš.Poslední dobou zde něják mizí záhadně příspěvky a budu konkrétní.Žádný černokněžník ale ADMIN HANZ.Takže konkrétně mě zmizel příspěvěk na odpověď GORDYMU který byl opět smysluplný ovšem GORDYHO blábol opět zůstal tam kde byl TAK KDE TO PROBOHA JSME?Další příspěvky mizí tak něják postupně a opět je ničí kdo jiný než HANZ.Ovšem sám se nepřizná.HANZI NECHAL JSEM SI TO ZJISTIT KDO TO SMAZAL TAKŽE AŤ JE TVOJE VÝMLUVA JAKÁKOLIV "HISTORIE" MLUVÍ ZA VŠE A NELŽE.Mrzí mě to ale poslední dobou u mě HANZ hodně klesnul a rozhodně už mu nemůžu věřit.Tak snad tento příspěvěk nezmizí a vyřešíme to do konce,chci prostě znát pravdu.Je snad na tom něco špatného?Nevím proč se nikdo nechce přiznat,rozhodně to jáí beru jako lepší než lhát a zapírat.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

nemaže je jen Hanz ale i já - a to samý gordymu i jiným členům bez rozdílu pokud to už překročí určitou hranici...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od TomGTI »

Tady u tohodle případu to byl konkrétně Hanz,jelikož ta historie nebo jak se to jmenuje ukázala jeho jméno,když jsem mu potom psal soukromě tak se mi sanžil nabulíkovat že to on nebyl a to mě mrzí nejvíc.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

TomGTI píše:Tady u tohodle případu to byl konkrétně Hanz,jelikož ta historie nebo jak se to jmenuje ukázala jeho jméno,když jsem mu potom psal soukromě tak se mi sanžil nabulíkovat že to on nebyl a to mě mrzí nejvíc.
no jo, kdo si to má pamatovat...maže se tu toho někdy docela dost... :fran:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od WoMec »

renm píše:
TomGTI píše:Tady u tohodle případu to byl konkrétně Hanz,jelikož ta historie nebo jak se to jmenuje ukázala jeho jméno,když jsem mu potom psal soukromě tak se mi sanžil nabulíkovat že to on nebyl a to mě mrzí nejvíc.
no jo, kdo si to má pamatovat...maže se tu toho někdy docela dost... :fran:

s tim souhlasim ... pokud je den tak toho mazání je docela dost ... taky si nepamatuju kdy se komu co kde samazal ... a co se týče tady těch vašich žabo-myších válek, připadne mi naprosto nelogicky že se do sebe poustite kvuli takovým blbostem jako je napr. to ze gordy nekde nekomu neco napsal (gordy neber to zle dávam jenom příklad) ... to je snad vec toho na koho onen text byl adresován... normální človek si to přečte, max zakroutí hlavou a de dál nijak to neřeší ... připadne mi že bud chces vyloženě pisatele "setřít" nebo záměrně vyvolat konflikt ... PROČ??? ... uplně ubytečně nemyslíte ???
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
pampalini
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 26 črc 2008 16:39

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pampalini »

ja uz to tu neriesim, napisem co si myslim a basta....ked mi niekto vymaze ucet, no co, zalozim si novy a dalsich tisic...

mimochodom Hanz je dobry intrigar :lol:

..kto dnes kukal diskovery o 14:40? malo tam byt nieco o 205ke
allroad c7
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od HoRSiK »

na forko chodim casto ale vetsinou neprispivam procitam koukam ucim se od vas vsech :) jediny prudic je tu podle me Frost... a hadani se mezi sebou je zbytecny...mame bejt pratele a radit si... a kdyz uz me nekdo opravi tak to mam preci uznat a ne se s nim zacit hadat...
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hroche »

teď přišla taková doba že někteří z nás začali prodávat svoje mazlíky které by před nějakým časem zanic neprodali a tak si říkám má to něco společného s tím co se teď děje tady na fóru? že by jim už došla trpělivost s tím jak si tady někteří vzájemně a opakovaně napadají a rozhodli se to řešit takhle razantně? zkusme se nad tím zamyslet
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pichy »

Hroche píše:teď přišla taková doba že někteří z nás začali prodávat svoje mazlíky které by před nějakým časem zanic neprodali a tak si říkám má to něco společného s tím co se teď děje tady na fóru? že by jim už došla trpělivost s tím jak si tady někteří vzájemně a opakovaně napadají a rozhodli se to řešit takhle razantně? zkusme se nad tím zamyslet
jakože když mě tady někdo nasere, že kvůli tomu prodám své auto? to by mi za to určitě nestálo. mluvím teda čistě za sebe, páč mě nemůže vytočit skoro nic :fran:
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hroche »

pichy píše:
Hroche píše:teď přišla taková doba že někteří z nás začali prodávat svoje mazlíky které by před nějakým časem zanic neprodali a tak si říkám má to něco společného s tím co se teď děje tady na fóru? že by jim už došla trpělivost s tím jak si tady někteří vzájemně a opakovaně napadají a rozhodli se to řešit takhle razantně? zkusme se nad tím zamyslet
jakože když mě tady někdo nasere, že kvůli tomu prodám své auto? to by mi za to určitě nestálo. mluvím teda čistě za sebe, páč mě nemůže vytočit skoro nic :fran:
jop tak nějak mě to včera napadlo moc to logiky sice nemá ale napadlo mě to
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

vite co? kdyz sem tak spatny, tak na vas seru. jsem jeden z prvnich uzivatelu a jsem tu tak dlouho protoze mi za to tendle klub stoji. obvinovani jako tys mi neco smazal a jemu ne, s tim mi muzete leda prdel polibit. nvm co se s tebou tome a mi16boss stalo a nechci to ani vedet. byly ste pro me jako normalni kluci, co vi vic nez ostatni, na marase seru protoze ten je podle me pricinou toho vseho, ten zacal prvni valit a rejpat. a to kuli smazanymu prispevku? s tim di leda do hajzlu, kdyz tu nechcete byt, tak tu nebudte, ale odpuste si ty vas zhrzeny kecy, vazne me s tim serete. zatim jsem se vsema vsechno vyresil v pohode, ale kdyz si tam mezi sebou vy tri povidate jakej sem curak a jeden druhyho presvedcuje o tom, jak by to tady bylo lepsi, tak sem radsi nelezte. obesli sme se bez vas predtim, obejdem se i ted. Je to muj osobni nazor, ktery se neslucuje s ostatnima, ale ja rozhodne kuli vam tendle klub neopustim. Mohl bych vam tu delat naschvaly, jako mazat normalni prispevky, mazat vam ucty, povolit vam pristup jen nekam, ale ja nejsem takovej hajzl. A vy? Kdekoliv muzete, tak hledate naky hovno co na me hodit, ja za to nemuzu ze pisete sracky, ktery akorat ostatni podnecuji k tomu aby se hadali, to si zajdete na E30 forum, tam je takovych exotu hafo, co se s vama budou hadat o picovinach. Ja se s vama hadat uz o NICEM nebudu. Muj nazor znate. Kdyz budete potrebovat snecim pomoct, pomuzu. Kdyz budete chtit neco upravit, upravim. Ale tim taky skoncim.
TomGti, mi16boss: zklamaly ste me kluci, myslel jsem si, ze ste v pohode a ze mate kazdy svuj rozum a ne, ze se nechate ovlivnit marasem
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od maRas »

Nevim, proc bych nekoho mel ovlivnovat, tihle clenove jsou dospeli, maji svuj rozum, pisou svoje poznatky, podnety a nazory jako kdokoliv jiny tady. Ja psal pouze k funkci fora a nekterych adminu. O demokratickem rozhodovani a stejnem metru pro vsechny ;-)

Hanzi, laskave bud slusny, ja jsem na tebe taky slusny a vzdycky jsem byl, takze povol ;-)
E30 forum tu radeji netahej, tam uz te nekteri prokoukli, mas tam resty. Puvodni tvuj nebo jiny "hnuj" v prispevcich jsem nejak durazne neresil, pripadne jsem se snazil zeptat autora, aby mi osvetlil jak to doopravdy mysli a napsal jsem mu svuj nazor na vec formou SZ nebo prispevkem do fora :-) Jenze Hanzi, bohuzel posledni hrebickem do rakve byl tvuj kseft s jednim clenem fora, kde se posleze ukazalo ( diky tvemu prispevku ) jaky doopravdy jsi "clubak". Jak se mi obcas nelibilo to, co tu frost pise, tak ted se sakramentsky trefil do cerneho, ze jsi dobry intrikar.

PS: Jsem radeji, kdyz si lidi za svym nazorem opravdu stoji a nepisou na kazde forum jiny nazor jen proto, aby se ukazali v lepsim svetle ;-)
Odpovědět