Zamyšlení nad clubem a forem

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
pampalini
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 26 črc 2008 16:39

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pampalini »

koxo o co ide, ?? to sa teda dozvedam veci :smich: ani som nevedel ze sa to tu tak haada :lol: vobec sa mi nechce citat stare prispevky a zistovat preco to vsetko vznniklo treba medzi tomgti atd...nechce to niekto napisat v skratke? :myslim:

maRas: cuj, ja sem to o hanzovi napisal zo srandy, a je mi jedno jaky je a co si o mne pise...a tebe sa co konkretne nepacilo co som napisal? :roul:

Hroche: ja sem prudic??? jak tak kukam tak su tu aj vecsi.. takze :bas:
allroad c7
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hroche »

pampalini píše:
Hroche: ja sem prudic??? jak tak kukam tak su tu aj vecsi.. takze :bas:
pořádně se podívej kdo to o tobě napsal
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

s frostem jsme si vsechno vyresili a domluvili se jako lidi, ale s tebou to bohuzel nejde. kouba mi poslal budiky abych to upresnil. neposlal to jako krehke, tak jak jinak to mohlo prijit nez rozmrdany. nepis o necem, o cem vis leda hovno. to ze pises, ze jsou dospeli nic neznamena. ja o tom vubec nepochybuju, ale i dospeli se nechaji ovlivnit. to ze mam v e30 foru naky resty vubec nvm, ja tam zaregistrovany vubec nejsem, protoze me hned na zacatku vsichni zklamali, uz jsem to tu psal jaky tam jsou lidi, ale o tom se nebavim. Ja sem ti to osvetlil, to ze neumis pochopit, ze nechci aby tu byly zbytecny hadky je tvuj osobni problem, s kterym nic nenadelam.
A to co pises s vlastnim nazorem? Hmm to je divny, ze jsem ani v jednom prispevku nenasel tvuj nazor, ale jen rypani.
jak uz jsem psal, nebudu se tady s tebou hadat, kdyz se nekde potkame na srazu, tak si to muzem mezi sebou vyresit, ale nebudu s tebou nic resit pres net. Je to uplne marny. Ty o koze a ja o voze. Ani jeden nepristoupime na nazor toho druhyho.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
pampalini
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 26 črc 2008 16:39

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pampalini »

jeeeej, sorry Hroche, samozrejme ze :bas: plati pre HoRSiKa :lol:
allroad c7
Uživatelský avatar
kouBaMW
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 22:50
Bydliště: Vsetín

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od kouBaMW »

Hanz píše: ...ja tam zaregistrovany vubec nejsem...
to je nejaky džouk ?
E30 325i, 125KW, M Technic l, S 4,27 + otevřená felina
ex 316i M40
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od HoRSiK »

pampalini píše:jeeeej, sorry Hroche, samozrejme ze :bas: plati pre HoRSiKa :lol:
mno myslel jsem to tak ze kdyz muzes a mas prilezitost ze si rypnes :m: nekdy jsi dle me byl fakt na ranu :m: ale nic proti tobe jen abys vedel jak se na to koukam ja, ale musim uznat ze nekdy jsi mel zase pravdu ;-)
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

kouBaMW píše:
Hanz píše: ...ja tam zaregistrovany vubec nejsem...
to je nejaky džouk ?
ne, uz jsem to psal, ze to je ucet kamose. lezu tam jen abych mel pres co koupit dily
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
kouBaMW
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 22:50
Bydliště: Vsetín

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od kouBaMW »

tomu sam neveris... staci abych prolitl tvoje prispevky behem 3 minut a je mi opravdu jasne ze vetsinu psal tvuj kamarad :roll:
E30 325i, 125KW, M Technic l, S 4,27 + otevřená felina
ex 316i M40
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

nebudu se s tebou o tom hadat...
jestli mi neco chces, icq mas nebudu resit veci s bmw na 205 klubu
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
kouBaMW
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 22:50
Bydliště: Vsetín

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od kouBaMW »

neni treba
E30 325i, 125KW, M Technic l, S 4,27 + otevřená felina
ex 316i M40
mi16boss
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 23 led 2008 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od mi16boss »

Hanz píše:vite co? kdyz sem tak spatny, tak na vas seru. jsem jeden z prvnich uzivatelu a jsem tu tak dlouho protoze mi za to tendle klub stoji. obvinovani jako tys mi neco smazal a jemu ne, s tim mi muzete leda prdel polibit. nvm co se s tebou tome a mi16boss stalo a nechci to ani vedet. byly ste pro me jako normalni kluci, co vi vic nez ostatni, na marase seru protoze ten je podle me pricinou toho vseho, ten zacal prvni valit a rejpat. a to kuli smazanymu prispevku? s tim di leda do hajzlu, kdyz tu nechcete byt, tak tu nebudte, ale odpuste si ty vas zhrzeny kecy, vazne me s tim serete. zatim jsem se vsema vsechno vyresil v pohode, ale kdyz si tam mezi sebou vy tri povidate jakej sem curak a jeden druhyho presvedcuje o tom, jak by to tady bylo lepsi, tak sem radsi nelezte. obesli sme se bez vas predtim, obejdem se i ted. Je to muj osobni nazor, ktery se neslucuje s ostatnima, ale ja rozhodne kuli vam tendle klub neopustim. Mohl bych vam tu delat naschvaly, jako mazat normalni prispevky, mazat vam ucty, povolit vam pristup jen nekam, ale ja nejsem takovej hajzl. A vy? Kdekoliv muzete, tak hledate naky hovno co na me hodit, ja za to nemuzu ze pisete sracky, ktery akorat ostatni podnecuji k tomu aby se hadali, to si zajdete na E30 forum, tam je takovych exotu hafo, co se s vama budou hadat o picovinach. Ja se s vama hadat uz o NICEM nebudu. Muj nazor znate. Kdyz budete potrebovat snecim pomoct, pomuzu. Kdyz budete chtit neco upravit, upravim. Ale tim taky skoncim.
TomGti, mi16boss: zklamaly ste me kluci, myslel jsem si, ze ste v pohode a ze mate kazdy svuj rozum a ne, ze se nechate ovlivnit marasem
Myslel jsem ze tohle tema uz je mrtve a ted se nestacim divit co tady Hanz pise.
tak hezky poporade:

-Mezi Tomem a Mi16bossem se nestalo nic, krome toho ze maji na veci hodne podobny nazor a vadi jim stejne sracky.
-K mazani prispevku. Souhlas s mazanim prispevku vulgarnich apod. Nicmene jak uz jsem tady nekde napsal chce to na vsechny STEJNY METR (i na kamarady). Mazani mi zacalo vadit v dobe kdyz jsi smazal muj prispevek ve kterem jsem vyjasnoval Gordyho zvasty kdy se navazel do Toma kvuli tomu kdo a jak financoval stavnu jejich zavodaku. Padlo tam i slovo MK-RACING a proto jsem se toho chytl. Psal jsem jak to s financovanim jejich auta bylo a take jsem psal jak je angazovan MK-RACING protoze Gordy v tomhle smeru vazne nevedel o cem toci a ktera bije. Nicmene presto ze prispevek mel informacni charakter a opet mel neco ujasnit, bez vysvelteni jsi ho smazal !!! BEZDUVODNE !!!
-MARAS - marka trosku znam, kdyz se potkame pokecame a to je tak vse. Jestli si myslis ze dam na nazory nekoho jineho a necham se jim ovlivnovat jsi vedle ...Neznas me tak nesud. To ze mame na Tebe stejny nazor je dano predevsim tim jak se presentujes tady na foru. Jinak Maras se tu objevil o dost pozdeji nez ja a tom a nez zacaly "spory" ....

jsem proti sporum, proti dohadum, pproti pomluvam......ale jsem pro ferove a ciste jednani...
...jsou chvíle, kdy už to neřídíš...

...strmé řízení není potřeba, do zatáčky potřebuješ odvahu, ručku a krouťák ...
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od pichy »

mi16boss píše:jsem proti sporum, proti dohadum, pproti pomluvam......ale jsem pro ferove a ciste jednani...
s tímhle bys mohl do voleb normálně :smich:
jinak si myslím, že tady z toho děláte zbytečně dramaťák.
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

dobre beru tvoje namitky. Gordy neni muj o nic vetsi kamarad nez ty nebo tomas. Mam vas vsechny stejne rad. To ze jsem smazal naky prispevek nebylo bezduvodne. Vzdycky tam bylo neco, co se mi nelibilo. Kdyz se ti nelibi, ze smazu neco tobe a druhymu ne, tak mi napis. Ja nejsem neomylny a kdyz mazes x prispevku za sebou, tak je mozny, ze si nakyho nevsimnu. Vy rikate na kazdyho stejny metr. Ja se o to snazim a kdyz se vam neco nezda, neni nic lehciho nez mi napsat sz nebo na icq a muzem se normalne domluvit.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Milhaus »

Hanz píše:Vy rikate na kazdyho stejny metr. Ja se o to snazim a kdyz se vam neco nezda, neni nic lehciho nez mi napsat sz nebo na icq a muzem se normalne domluvit.
ano, o tom to je, taky nemám nic proti rozumné domluvě. Nebo je u příspěvku červenej vykřičník tuším, stačí nahlásit příspěvek a je to...i když se snažíme číst všechny příspěvky tak ti to v tom kontextu třeba zanikne... Nahlašujte příspěvky - forum tvoříme všichni ;-)
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
mi16boss
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 23 led 2008 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od mi16boss »

hmmtak si obcas precti vsechno nez to smazes,mohl jsi smazat cast treba ze jo a to podstatne to nechat , nebo napsat SZ a rict co ti vadi ...upravil bych to.....zkus se taky zamyslet nad tim co delas a jak tady vystupujes ...nikdo nejsme dokonaly ze jo, kazdy mame obcas den d***l...zkusme se vsichni zamyslet i nad sebou a co a jak piseme ...
...jsou chvíle, kdy už to neřídíš...

...strmé řízení není potřeba, do zatáčky potřebuješ odvahu, ručku a krouťák ...
Odpovědět