Zamyšlení nad clubem a forem

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Gordy »

No tedy, dva měsíce si tuhle sekci nepřečtu a čumim co se tu zase vyvalilo.
Koukal jsem že i moje jméno je mnohokráte zmiňováno,naštěstí jen jako příklad doby minulé.
Radši Vám už svoje názory téměř nikam nepíšu a všechno co vím si rád nechávám pro sebe.
To že tu někdo maže příspěvky jsem si skoro ani nevšimnul.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od TomGTI »

Gordy píše:No tedy, dva měsíce si tuhle sekci nepřečtu a čumim co se tu zase vyvalilo.
Koukal jsem že i moje jméno je mnohokráte zmiňováno,naštěstí jen jako příklad doby minulé.
Radši Vám už svoje názory téměř nikam nepíšu a všechno co vím si rád nechávám pro sebe.
To že tu někdo maže příspěvky jsem si skoro ani nevšimnul.
No to děláš dobře že si to necháváš pro sebe,myslím že zase takové "moudra" a "kšefty" nemáš takže nad tvejma "tajemnama" někdy zůstává rozum stát.Jinak tvoje jméno myslím v mnoha případech konkretizuje jako příklad bych si zvolil radši strýčka kačera :cool:. Nediv se že tu mizí příspěvky holt máš štěstí a tvoje nejspíš většinou přežijou a ty ostatní zřejmě nevnímáš a to je asi chyba protože potom vznikají situace jaké vznikají.Jako příklad: jak strýček kačer zapojoval plus a mínus na baterii.:smich:

A teď už ale vážně.Nejspíš máme asi fakt smůlu a zrovna naše příspěvky zmizí nevidno kam ale myslím že to co se posléze řeší mimo toto forum docela naznačuje co se nejpíš děje.Nikdo není neomylný to samo beru ale tohle mi přijde jako velké náhody.Jako velice efektní ukázku bych viděl např.ten odpor který se vřadí...,teď aby to náhodou jako Gordy neobkoukal jo a potom mu to pojede lepší než mě tak si to z radostí nechám pro sebe ale tak jako kdyby měl někdo vážně fakt jako zájem tak se něják domluvíme a můžem to pořešit,mám ještě pár tipů co a jak takže v poho.
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Gordy »

TomGTI píše:
Gordy píše:No tedy, dva měsíce si tuhle sekci nepřečtu a čumim co se tu zase vyvalilo.
Koukal jsem že i moje jméno je mnohokráte zmiňováno,naštěstí jen jako příklad doby minulé.
Radši Vám už svoje názory téměř nikam nepíšu a všechno co vím si rád nechávám pro sebe.
To že tu někdo maže příspěvky jsem si skoro ani nevšimnul.
No to děláš dobře že si to necháváš pro sebe,myslím že zase takové "moudra" a "kšefty" nemáš takže nad tvejma "tajemnama" někdy zůstává rozum stát.Jinak tvoje jméno myslím v mnoha případech konkretizuje jako příklad bych si zvolil radši strýčka kačera :cool:. Nediv se že tu mizí příspěvky holt máš štěstí a tvoje nejspíš většinou přežijou a ty ostatní zřejmě nevnímáš a to je asi chyba protože potom vznikají situace jaké vznikají.Jako příklad: jak strýček kačer zapojoval plus a mínus na baterii.:smich:

A teď už ale vážně.Nejspíš máme asi fakt smůlu a zrovna naše příspěvky zmizí nevidno kam ale myslím že to co se posléze řeší mimo toto forum docela naznačuje co se nejpíš děje.Nikdo není neomylný to samo beru ale tohle mi přijde jako velké náhody.Jako velice efektní ukázku bych viděl např.ten odpor který se vřadí...,teď aby to náhodou jako Gordy neobkoukal jo a potom mu to pojede lepší než mě tak si to z radostí nechám pro sebe ale tak jako kdyby měl někdo vážně fakt jako zájem tak se něják domluvíme a můžem to pořešit,mám ještě pár tipů co a jak takže v poho.
Ty seš fakt neskutečnej.Běž si radši zase ladit nějakej závoďák.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od TomGTI »

Myslím že neskutečnej seš ty,jak již zde bylo psáno,lidi by si zde měli radit a pomáhat a třeba ty konkrétně s těmi disky lakovanými co jsi zde prezentoval,co jsem tak jenom zahlédl děláš takové tajnosti jako kdyby nevím o co šlo,tak fakt už nevím co a jak mám napsat,zeptej se tady někoho jestli jsem dělal nějáké drahoty nebo kdokoliv jiný např. stím křídlem,dala se fotka byla nějáká reakce a "znaší" strany jasná odpověď,když se něco nakousne myslím že by se to mělo sníst celé,jenom na vysvětlenou.
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Gordy »

TomGTI píše:Myslím že neskutečnej seš ty,jak již zde bylo psáno,lidi by si zde měli radit a pomáhat a třeba ty konkrétně s těmi disky lakovanými co jsi zde prezentoval,co jsem tak jenom zahlédl děláš takové tajnosti jako kdyby nevím o co šlo,tak fakt už nevím co a jak mám napsat,zeptej se tady někoho jestli jsem dělal nějáké drahoty nebo kdokoliv jiný např. stím křídlem,dala se fotka byla nějáká reakce a "znaší" strany jasná odpověď,když se něco nakousne myslím že by se to mělo sníst celé,jenom na vysvětlenou.
A co je zrovna tobě do mejch kol!Takový na ježdění po kopcích nejsou!
nedělal jsem s tím žádný drahoty!
Kdo chtěl se zeptal a já jsem mu odpověděl!

Vůbec si mě nevšímej a dělej že tu nejsem.Vždycky se totiž ozveš jenom ty.Máš asi nějakou uchylku na to vyhledávat moje příspěvky a komentovat je.Si s tim někam dojdi.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Bartik333 »

To vizejo, dejte si vsichni do drzky.
Roztrhejte si obcanky, at se vam ulevi.
Nechci nic rikat, ale hadate se tady jako maly kluci o anglicaka.

Pisete tady, ze tem urcitym chybam rozumite a ze jsme jenom lidi, ale zaroven to v druhem prispevku elegantne poprete a pak se divte, ze se nedopatrate konce. Kluci, chce to se zamyslet jenom nad sebou samim.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od TomGTI »

Bartik333 píše:To vizejo, dejte si vsichni do drzky.
Roztrhejte si obcanky, at se vam ulevi.
Nechci nic rikat, ale hadate se tady jako maly kluci o anglicaka.

Pisete tady, ze tem urcitym chybam rozumite a ze jsme jenom lidi, ale zaroven to v druhem prispevku elegantne poprete a pak se divte, ze se nedopatrate konce. Kluci, chce to se zamyslet jenom nad sebou samim.
S těma občankama se zase opakuješ,nevím co popírám v čem nebo kde nebo kdo nebo co,konce se opravdu nikdy nedočkáme neboť žiješ v ČR.

Gordy:ty kola byly jako jeden z příkladů,jinak to máš pravdu takovýhle kola bych si na kopce nedal to by se mi asi každý vysmál ale zase každý má nějáký vkus no.S tím začátkem pro pořádek,jsi začal chlapče ty.Podívej se do historie ICQ a nekecej blbosti.Tvoje příspěvky rozhodně nevyhledávám ale většinou opravdu tedy alespoň mě mlátí do očí co napíšeš,se sám prosímtě podívej a potom něco piš ty chytráku jeden,laskavě tady nepřekrucuj skutečnost kdo ,co,s kým,jak,kde,proč,neboť jsi úplně mimo a jde z cesty,takže diágnóza je jasná problém máš pouze ty ale ten ti bohužel nepomůžu vyřešit.Tak a konec vod teďka si jako budem cizí a wokáže se jak to půjde takže pápá. :smich2:
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamyšlení nad clubem a forem

Příspěvek od Hanz »

no ja bych to ukoncil, protoze se stejne nedoberem spolecnyho konce. Takze:
Vsem kterym jsem smazal neco co se jim zdalo v pohode neno to co sem podle nich mel smazat, pripadne jestli sem napsal neco nevhodneho, tak se omlouvam. Kdyz se vam neco nebude zdat, tak mi proste napiste a ne, ze si budete neco suskat pod fousama a zase to dopadne takhle.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Odpovědět