elektrika

Vše co se týka problémů a zapojení elektriky, el. obvodů, vnitřní el. výbavy apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kenny
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3474
Registrován: 01 črc 2008 21:41
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Petr
tel.:: 773557950
Bydliště: Unkovice
Kontaktovat uživatele:

elektrika

Příspěvek od Kenny »

Takže mám takovej problémek,měnil jsem ted palubovku na černou a při té příležitosti sem vyměnil i elektriku od pojistkovky k budíků,páčkám,čudlíkům hodinám a do kastlíku ke světýlku,no a problem je v tom že mě nejde osvětlení interiéru(palubka a čudlíky) a parkovací světla v předu i vzadu,potkávací svítí ale jen předek,zadek ne,nechápu teda proč to tak je,mělo by to být stejný ne?Stará elektrika byla vlastně soc vezrze diesel a ta nová byla z novýho modelu XS.......

neví někdo kde by mohla být krpa??? :Merci: :Merci: :Merci: :Merci: už jsu bezradnej....
Nissan Terrano 2.7TDI Dříč a mezek pro stavbu a les
Citroen C5X7 Tourer 2.0HDi daily car ženy
Uživatelský avatar
pavlik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 23 úno 2009 16:18
Rok narození: 1984
Bydliště: Haná

Re: elektrika

Příspěvek od pavlik »

asi někde špatnej kontakt,zkus od pojistky přes páčku zapínání světel a dál.prostě kam až jde napájení.
Peugeot 205 GREEN ex
Peugeot 405 GLD
VW Polo 6N
Uživatelský avatar
MaRa205CTI
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 lis 2008 19:17
Rok narození: 1979
Bydliště: Oznice
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika

Příspěvek od MaRa205CTI »

No uprimnou soustrast,je to mazec i pro elektrikare.....jak rika pavlik konektor..muze to byt i kostra,je pod budikama,nepamatuju si prasne,ale byly tam same zelenozlute dratky a cely konektor byl prisroubovany ke kostre.je to videt na obrazu(v krouzku).pak jedine jeste projit vsechny privody + od baterky pred pojistkovou skrinku,trvale + musi jit i do packy na zapinani svetel..pojistkova skrinka byla taky nova??tam se totiz deli napajeni na predni a zadni svetla ...ja to taky delal,ale vsechno funguje ;-) nastesti..hodne zdaru a trpelivosti
Přílohy
pracuju (12.JPG
Odpovědět