kontrolka na přístrojové desce

Vše co se týka problémů a zapojení elektriky, el. obvodů, vnitřní el. výbavy apod.
Odpovědět
sir.msgs

kontrolka na přístrojové desce

Příspěvek od sir.msgs »

Ahoj, zdravím všechny fanatiky do 205ek. Mám takovej menší problém. Jsem hrdým majitelem 1,8 XLD z roku 1985 a poslední dobou se mi na přístrojové desce rozsvěcí taková divná kontrolka. Je umístěná v pravém dolním rohu pod palivoměrem, má oražovou barvu bez symbolu. Určitě nejde o kontrolku rezervy. Nejdřív svítila občas, teď ale svítí skoro pořád. Má tendenci zhasínat při vysokých otáčkách motoru ale ne vždycky. Může mi s tím někdo poradit, prosím? Nemá to vliv na jízdní vlastnosti, ale asi kdyby to bylo v pořádku, tak by nesvítila.
sir.msgs

Příspěvek od sir.msgs »

Dával jsem stejnej dotaz i na peugeotclub a asi jde o vodu. Kdyby někoho napadlo ještě něco jiného, tak to sem napište, tady je obrázek:
Obrázek
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Kámošoj tam podobně svítila lambda,ale to bylo na benzínu.Jinak nemáš i otáčkoměr na ty palubce?že máš takovej zajmavej palivoměr :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

sir.msgs píše:Dával jsem stejnej dotaz i na peugeotclub a asi jde o vodu. Kdyby někoho napadlo ještě něco jiného, tak to sem napište, tady je obrázek:
Obrázek
Ahoj je to na 100% voda.Vím to před časem jsem měl podobný problém.Skontroluj si ji.Zda ji tam máš a dolej si ji.Čau.TOM :wink: :wink:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Mato

Příspěvek od Mato »

Presne tak mas malo vody v chladici
Uživatelský avatar
satan77
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: 09 dub 2008 19:28
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Laco
tel.:: 0
Bydliště: Bohužiaľ Zem (RS/TT) SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka na přístrojové desce

Příspěvek od satan77 »

ahoj, mne svieti presne toto isté tiež, vyvrela mi voda, doliali sme, potom asi zhltlo tu vodu dole, zase sme doliali, a potom to o5 zasvietilo, ono to potom zhasne...
No, možno zase po ceste zhltlo, pozriem to potom, našiel som čo som chcel, takže vravíte, že je to hladina vody, hej?
my 205 is back :)
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: kontrolka na přístrojové desce

Příspěvek od vinorak »

satan77 píše:ahoj, mne svieti presne toto isté tiež, vyvrela mi voda, doliali sme, potom asi zhltlo tu vodu dole, zase sme doliali, a potom to o5 zasvietilo, ono to potom zhasne...
No, možno zase po ceste zhltlo, pozriem to potom, našiel som čo som chcel, takže vravíte, že je to hladina vody, hej?
na hlavní stránce je popis všech kontrolek :urg:
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Odpovědět