injector 1,4 tu3m

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Odpovědět
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

caute chlapi kde sa ma pripojit ten oznaceny vyvod,vymienal som klapku a na tej predchadzajucej tam nic take nebolo
Přílohy
vyvod v kruzku
vyvod v kruzku
monos.jpg (36.38 KiB) Zobrazeno 7045 x
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

barobaro píše:caute chlapi kde sa ma pripojit ten oznaceny vyvod,vymienal som klapku a na tej predchadzajucej tam nic take nebolo
Přílohy
ani tieto dva vyvody som nemal na povodnej,len jeden ten v lavo
ani tieto dva vyvody som nemal na povodnej,len jeden ten v lavo
1832_3.jpg (101.36 KiB) Zobrazeno 7041 x
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

tie dva viem kam idu teda aspon myslim,jeden ide na uhlie a ten vedla neho na rozdelovac,ale ten vedla krokaca neviem kam ma ist,poradte chalani ak viete
Uživatelský avatar
Koldas
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1467
Registrován: 01 črc 2008 15:17
Skutečné jméno: Pavel
tel.:: 775309405
Bydliště: Spešov

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od Koldas »

Podtlak od sani.tenka hadicka co je na tom velkym plastovym sani cim je prikryto to vstrikovani
Peugeot 405 T16
Peugeot 205 Rallye Mi16
Peugeot 205 Rallye základ pro T16
Peugeot 205 1.6 Cti
Citroen Berlingo ll 2.0 HDI pracant
Citroen Berlingo 1.6 16V Spacelight - pro malého Kolďáska :-)
Renault Master odtahovka 7 míst
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od vinorak »

a ta zepředu je zaslepená
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

tu hrubu vzadu som zapojil na to uhlie,a vedla co je ta tenka este nemam zapojenu,ale ked som nastartoval a zapchal som ju prstom tak sa zvisili otacky.este som ani nepozrel ci to mam na rozdelovaci kde pripojit
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

inak diky za rady ,zajtra to pozapajam mal by som asi pred tym resetnut riadiacu jednotku.a skusim niecim zaslepit ten vyvod pri krokaci,cim by to bolo najlepsie ? :myslim: je to dost tenke ;-)
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od vinorak »

nejlépe čepičkou :) nebo hadičku a dát do ní šroubek.
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

tak som to pozapajal,jednotku vyresetoval auto nastartovalo normalne ,najprv otacky vysoke potom pekne tak ako maju byt uz som myslel ze parada,ale po chvilu zacli otacky stupat a hned klesat,tak znovu reset aj inu jednotku som skusil stale to iste vysoke pravidelne kolisanie otacok.odpojil som lambdu a motor sa ukludnil krasne priadol.znamena to ze je chyba lambda ?
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od vinorak »

buď a nebo tohle dělá vydřenej potenciometr
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

fu,skusim najprv vymenit lambdu,mam nahradnu pouzitu ,mala by byt dobra este je na vyfuku neni ani zanesena ,dufam ze to pojde dobre odmontovat.diky vinorak dam vediet ze co a ako
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

tak lambdu som vymenil,ale nic moc nejaka zmena,tak som dal dole potenciometer je vidiet ze je do polovice vychodeny,tak som ho liehom vycistil prihol tie pierka,mal som poznacene fixkou povodne ako bol predtym ale asi som netravil nejeke stotinky milimetrov.lebo teraz ma na neutral pekny pravidelny chod nizke otacky,ale ked som bol vyskusat jazdu tak nevladal tahat ,raz sa rozbehol ako splaseny ale slaby zaber ako keby oneskorene a ledva,ale zdochnut nezdochol.takze musim kupit potenciometer alebo tento lepsie nastavit zatial
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

caute,nastavil som potenciometer tak ako ma v navode vinorak na zohriatom motore,ked cvaklo tak som tak nechal a zasroboval.uvidim ked vychladne ze ako bude reagovat startovanie atd.ako pojde ,na neutral drzi pekne otacky pri zohriatom motore ziadne kolisanie
barobaro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 20 led 2011 09:02

Re: injector 1,4 tu3m

Příspěvek od barobaro »

neviem ci sa stym nebudem musiet este pohrat,nechal som od vcera odpojenu baterku a dnes som ju zapojil nastartoval a otacky pri studenom motore su pravidelne ale nie moc vysoke,ked uz sa motor zohrial tak su normalene nic nekolise.len pri tom studenom motore neviem ci je to dobre ked su len o nieco vyssie ako pri zohriatom.ako vravim ziadne kolisanie otacok nic,jedine co ma napadlo ze by inu riadiacu jednotku alebo cisto novy potenciometer.da sa nejako inak vyresetovat riadiaca jednotka ako len vytiahnutim alebo odpojenim baterky? :myslim: a este ci sa neda nejako obnovit na potenciometry ten povrch nejakou grafitovou pastou alebo niecim z grafitu co sa nezoderie,na jednej ruskej stranke som cital ze to obnovuju ale nebolo pisane ze ako,len cena.samozrejme ze by som to neposielal do ruska len sa pytam ci je na to nieco aj unas trvanlive take nieco ako repas ;-)
Odpovědět