Problem s GTI 1,9 88KW

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Odpovědět
Kaspi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2008 19:58
Bydliště: okres Pisek

Problem s GTI 1,9 88KW

Příspěvek od Kaspi »

Zdar lidi mam problem s moji 205 1.9GTI 88KW.Po studenym startu a ujeti cca pul km pocitac vypne zapalovani,skubne to a rozsviti se mi kacko.Pak uz sviti porad.Motor ma bohatou smes,v nizkych otackach bubla a strili z vyfuku.Pokud pri zahratym motoru prehodim ridici jednotky,tak se zavada znova nacte pri prekroceni 2300ot i na volnobeh.Uz sem prehodil civku,snimac polohy skrtici klapky,ridici jednotku.Presel sem kostry,prostrikal konektory.Dal sem novou lambda sondu.Vyblikaval sem si zavadu a vyblika to zacatek diagnostiky,pak to vyblika kod 91 :?: a zustane to na tom viset. Pritom cvakaji vstriky.Testovano asi 30x z toho 2x to vyplivlo 34 Nádoba s aktivním uhlím-napěťový obvod.Nadobku s aktivnim uhlim nekdo vyhodil.Jinak to jede jak protrzeny,ale zere a smrdi benzin.Nenapada vas nekoho neco? :myslim:
Diky
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Problem s GTI 1,9 88KW

Příspěvek od Gordy »

Kaspi píše:Zdar lidi mam problem s moji 205 1.9GTI 88KW.Po studenym startu a ujeti cca pul km pocitac vypne zapalovani,skubne to a rozsviti se mi kacko.Pak uz sviti porad.Motor ma bohatou smes,v nizkych otackach bubla a strili z vyfuku.Pokud pri zahratym motoru prehodim ridici jednotky,tak se zavada znova nacte pri prekroceni 2300ot i na volnobeh.Uz sem prehodil civku,snimac polohy skrtici klapky,ridici jednotku.Presel sem kostry,prostrikal konektory.Dal sem novou lambda sondu.Vyblikaval sem si zavadu a vyblika to zacatek diagnostiky,pak to vyblika kod 91 :?: a zustane to na tom viset. Pritom cvakaji vstriky.Testovano asi 30x z toho 2x to vyplivlo 34 Nádoba s aktivním uhlím-napěťový obvod.Nadobku s aktivnim uhlim nekdo vyhodil.Jinak to jede jak protrzeny,ale zere a smrdi benzin.Nenapada vas nekoho neco? :myslim:
Diky
Ač píšeš že jsi lambu měnil,tak je to přesně na ní dělaný.
A měřil jsi jestli funguje,či je správně zapojena?Nůže bejt špatnej kontakt.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Odpovědět