o sexu prevazne nevazne

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

o sexu prevazne nevazne

Příspěvek od Marda106 »

Tak vas tady vsechny zdravim posledni dobou to tu mame krasne zivy tak proc to neozivit jeste vic snad vas tohle tema bude bavit muzete si psat fakt uplne nevazne a bez cenzury... Tak co kdo jste si uz zasu...ly v aute nebo ze by ve svoji 205tce myslite ze je to realny v takovym malym auticku :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Jde to krásně 8)
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Počkej fakt jo? To ale musíš mít třídvířko, ne? Abys mohl vyklopit sedačky. Jako pochybuju, že v 5ti dvířkovým Looku by to šlo.
To už jsem zažil odvážnější a možnější místa než Un sacre numero
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Vertex píše:Počkej fakt jo? To ale musíš mít třídvířko, ne? Abys mohl vyklopit sedačky. Jako pochybuju, že v 5ti dvířkovým Looku by to šlo.
To už jsem zažil odvážnější a možnější místa než Un sacre numero
Nepochybuj :wink: ani sedačky sklápět nemusíš...
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Jerry205

Příspěvek od Jerry205 »

no ty kokot to si děláte prdel, já mám problém se do toho bobíska dostat sám a ještě větší problém se zněj dostat a oni si v tom ještě šukaj .... :lol:
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Toz prej se v takovym aute zasukat da staci vylizt pred nej a oprit si zenskou o kapotu :D :D :D A s 5 dvirkem to mas jeste lepsi Vertexi otevres zadni dvere polozis babu na sedacky a ty budes stat venku nebo taky otevrete zadni dvere vyhodite sedacky a plato a ejhle mista tam mate ze by si tam mohli zasukat 3 :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Mě 205nepříjde zas tak malá a to mám 188cm :roll: jinak ve 205ce se dá i krásně vyspat(nocovat ne šu*at :lol:...teda to pak taky... ) Normálně se posunou sedačky co nejvíc dopředu,naklopěj se,oddělá se plato,to se dá na palubku,opěradlo od zadní lavice se oddělá(4šroubky+10ka klíček) to opěradlo se dá mezi zadní sedačku a přední sedačky a je tam letiště že se tam krásně dva lidi vyspěj a uprava netrvá víc jak 10minut...vyzkoušeno z vlastní zkušenosti :wink: ale lepší pootevřít náké okénko a nezavírat zadní dveře aby se dalo líst ven...je to ale na 3dvířku....
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Crack píše:Mě 205nepříjde zas tak malá a to mám 188cm :roll: jinak ve 205ce se dá i krásně vyspat(nocovat ne šu*at :lol:...teda to pak taky... ) Normálně se posunou sedačky co nejvíc dopředu,naklopěj se,oddělá se plato,to se dá na palubku,opěradlo od zadní lavice se oddělá(4šroubky+10ka klíček) to opěradlo se dá mezi zadní sedačku a přední sedačky a je tam letiště že se tam krásně dva lidi vyspěj a uprava netrvá víc jak 10minut...vyzkoušeno z vlastní zkušenosti :wink: ale lepší pootevřít náké okénko a nezavírat zadní dveře aby se dalo líst ven...je to ale na 3dvířku....
Proč tak složitě??? :lol: :lol: :D :D Já už v Bobíkovi spal s drahou mockrát,jen jsme posunuli sedačky v pojezdech na max. dopředu uplně sklopili sedáky až se opřeli o zadní vyndali hlavové opěrky ,které jsme položili na zadní sedačky aby se vyrovnal schod který tam vznikl,spacák,a polštář a báječně vyspáno :wink: :wink: No a samozřějmě vyšukáno :wink: :wink: Jde to skvěle v tak malém autě :wink: :wink: :D :D :P :P TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:
Crack píše:Mě 205nepříjde zas tak malá a to mám 188cm :roll: jinak ve 205ce se dá i krásně vyspat(nocovat ne šu*at :lol:...teda to pak taky... ) Normálně se posunou sedačky co nejvíc dopředu,naklopěj se,oddělá se plato,to se dá na palubku,opěradlo od zadní lavice se oddělá(4šroubky+10ka klíček) to opěradlo se dá mezi zadní sedačku a přední sedačky a je tam letiště že se tam krásně dva lidi vyspěj a uprava netrvá víc jak 10minut...vyzkoušeno z vlastní zkušenosti :wink: ale lepší pootevřít náké okénko a nezavírat zadní dveře aby se dalo líst ven...je to ale na 3dvířku....
Proč tak složitě??? :lol: :lol: :D :D Já už v Bobíkovi spal s drahou mockrát,jen jsme posunuli sedačky v pojezdech na max. dopředu uplně sklopili sedáky až se opřeli o zadní vyndali hlavové opěrky ,které jsme položili na zadní sedačky aby se vyrovnal schod který tam vznikl,spacák,a polštář a báječně vyspáno :wink: :wink: No a samozřějmě vyšukáno :wink: :wink: Jde to skvěle v tak malém autě :wink: :wink: :D :D :P :P TOM
protože když máš anatomy,tak se na tom blbě spí,s nohama v kufru je to pohodnější :)
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Crack píše:
Tomas cerveny píše:
Crack píše:Mě 205nepříjde zas tak malá a to mám 188cm :roll: jinak ve 205ce se dá i krásně vyspat(nocovat ne šu*at :lol:...teda to pak taky... ) Normálně se posunou sedačky co nejvíc dopředu,naklopěj se,oddělá se plato,to se dá na palubku,opěradlo od zadní lavice se oddělá(4šroubky+10ka klíček) to opěradlo se dá mezi zadní sedačku a přední sedačky a je tam letiště že se tam krásně dva lidi vyspěj a uprava netrvá víc jak 10minut...vyzkoušeno z vlastní zkušenosti :wink: ale lepší pootevřít náké okénko a nezavírat zadní dveře aby se dalo líst ven...je to ale na 3dvířku....
Proč tak složitě??? :lol: :lol: :D :D Já už v Bobíkovi spal s drahou mockrát,jen jsme posunuli sedačky v pojezdech na max. dopředu uplně sklopili sedáky až se opřeli o zadní vyndali hlavové opěrky ,které jsme položili na zadní sedačky aby se vyrovnal schod který tam vznikl,spacák,a polštář a báječně vyspáno :wink: :wink: No a samozřějmě vyšukáno :wink: :wink: Jde to skvěle v tak malém autě :wink: :wink: :D :D :P :P TOM
protože když máš anatomy,tak se na tom blbě spí,s nohama v kufru je to pohodnější :)
Já mám také anatomy a jde to taky bezva se vyspat rozhodně jsem si nikdy neztěžoval a ani má momentální přítelkyně:lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: A v kufru máme většinou věci :wink: :wink: :lol: :lol: Ale oba způsoby mají něco do sebe :wink: :wink: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:
Crack píše:
Tomas cerveny píše: Proč tak složitě??? :lol: :lol: :D :D Já už v Bobíkovi spal s drahou mockrát,jen jsme posunuli sedačky v pojezdech na max. dopředu uplně sklopili sedáky až se opřeli o zadní vyndali hlavové opěrky ,které jsme položili na zadní sedačky aby se vyrovnal schod který tam vznikl,spacák,a polštář a báječně vyspáno :wink: :wink: No a samozřějmě vyšukáno :wink: :wink: Jde to skvěle v tak malém autě :wink: :wink: :D :D :P :P TOM
protože když máš anatomy,tak se na tom blbě spí,s nohama v kufru je to pohodnější :)
Já mám také anatomy a jde to taky bezva se vyspat rozhodně jsem si nikdy neztěžoval a ani má momentální přítelkyně:lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: A v kufru máme většinou věci :wink: :wink: :lol: :lol: Ale oba způsoby mají něco do sebe :wink: :wink: TOM
no já si to nedokážu představit,ale budiš :)
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

no já si to nedokážu představit,ale budiš :)[/quote]

No asi jsi na to moc velký kluk :wink: :wink: A nejsi zvyklý na tu trochu nepohodlý :lol: :lol: :oops: :oops: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Jerry205

Příspěvek od Jerry205 »

Kucíííí až tam budete zase vyšukávat napište nebo to nafoťte a dejte sem fotky, se na to rádi podíváme ... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Crack píše:Mě 205nepříjde zas tak malá a to mám 188cm :roll: jinak ve 205ce se dá i krásně vyspat(nocovat ne šu*at :lol:...teda to pak taky... ) Normálně se posunou sedačky co nejvíc dopředu,naklopěj se,oddělá se plato,to se dá na palubku,opěradlo od zadní lavice se oddělá(4šroubky+10ka klíček) to opěradlo se dá mezi zadní sedačku a přední sedačky a je tam letiště že se tam krásně dva lidi vyspěj a uprava netrvá víc jak 10minut...vyzkoušeno z vlastní zkušenosti :wink: ale lepší pootevřít náké okénko a nezavírat zadní dveře aby se dalo líst ven...je to ale na 3dvířku....
To už je lepší odělat sedáky, ne? Zadní opěradlo položíš, je krásně rovný a chrápeš na něm
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Jerry205 píše:Kucíííí až tam budete zase vyšukávat napište nebo to nafoťte a dejte sem fotky, se na to rádi podíváme ... :lol: :lol: :lol:
Souhlasim s tebou rad bych to videl to musi byt komicky sukacka v takovym auticku to bych chtel videt a zkusit :D :D :D :D :D No a nebo muze nekdo udelat videoreportaz jak se suka v Peugeotu 205 :D :D :D
Odpovědět