Je čas rozloučit se ............

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Zamčeno
Egy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 28 kvě 2011 07:06

Je čas rozloučit se ............

Příspěvek od Egy »

Ano je to pokračování k váší otázce proč je na prodej to hezké autíčko, které tolik MILUJI!!! Bohužel nastala chvíle, kterou jsem si nikdy nepřál. Bohužel nastala a je ke mě velmi krutá! Rozhodnutí bylo jasné auto musí už doopravdy z domu (zní mi to v uších ještě teď). Je fakt, že už ho prodávám déle jenže to jsem to nemyslel tolik vážně a doufal jsem že se nikdo neozve.......byla to jen taková zástěrka. Škoda jen, že nevydržela tak dlouho a já potřebuji prostě civilní vůz který odveze rodinu a já nemám dostatek peněz na to abych živil dvě auta nebo ještě kupoval další! Je to smutný, ale jinak to nejde. Snad se jednou zase poštěstí a já budu opět hrdým majitelem 205 GTI :evil: :!: Každopádně mám dotaz na admina a to je jestli teda nechá pugeotka ve členench a akorát změní informace o majiteli, které potom dodatečně dodám a samozřejmě ho seznámým s klubovým děním a vysvětlím, že je to ten best of club co jsem kdy poznal. A já bych byl rád kdybych mohl být stálým členem alespoň ve foŕu a navštěvoval bych vás, pokud budete souhlasit :roll: . Taky bych potřeboval změnit fotku admine, tak díky (pošlu ti jí e-mailem). Děkuji všem za pochopení a 205-kám ZDAR :!:
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Ahojky Egy to co si napsal je smutne ale jednou to prijde na kazdeho cloveka ze potrebuje rodinej vuz a uplne to chapu. Co se tyce tvojeho dotazu neni problem auto nechat ve clenech a zapsat tam jineho majitele pokud s tim bude majitel souhlasit a pokud by nesouhlasil tak bychom ho tu nechaly taky jako tvoje byvale auto a jako auto na ktere tu budeme vzpominat. Na foru muzes zustat radi te tu uvidiime a radi si popovidame ja osobne taky nemam 205 a jsem tady adminem takze jen tu s namy bud a posli foto mailem ja ti to zmenim ten avantar...... cauky Marda106
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Děkuji moc za pochopení. Jsem rád mezi svými!!! :D
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Docela chápu že je těžký loučení s oblíbeným autem hlavně když je takhle vymazlený,sám jsem to zažil když jsem od majitele odvážel GTIčko měl skoro slzy v očích.Ale snad se Ti podaří zase sehnat nějaké dobré GTIčko.Taky jsem si myslel že neutáhnu dvě auta teď je mám a jde to.
Jedině Peugeot 205
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jo, snad to taky časem tak dopadne.........teď je moc investic okolo......
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Cítím s tebou............... :cry: :cry:
Zamčeno