Problém - technická na třicet dní

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
Dalmatika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2006 11:37
Bydliště: Přemyslovice
Kontaktovat uživatele:

Problém - technická na třicet dní

Příspěvek od Dalmatika »

Prosím o rady s následujícími problémy. Musím je odstaranit, nebo budu chodit pěšky. §
Jaké je správné uchycení skříňky s pojistkami? Mě tam nedrží, asi je ulomený protikus.
Když mám bílé blinkry a potřebuju vyměnit obal toho blinkru, protože tam nedrží ten drát co drží světlo, můžu to dát z normálního a nalepit na to to bílé sklo?
Co se sedačkama? Nemůžu na to přijít jak se oddělávají. Mám nové, ale nejsem schopná to vyměnit. Nemůžu na to prijít jak. Pořád to na něčem drží.
Dá se někde sehnat těsnící guma do těch otvíracích oken?

Ostatní problémy jsou výměny dílů, ale s tímhle si nevím rady.
Peugeot 205 1,8 XRD, modrá metalíza
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

máš už novější typ palubní desky s kulatými ovladači topení nebo ten starý typ?
teď si uvědomuju, že pružinka fakt drží v blinkru, to ho asi budeš muset vyměnit, protože ten bílý blinkr má v sobě ještě i oranžové sklíčko, a to oranžové sklíčko v oranžovém blinkru nebude, takže kdybys dala na ten oranžový bílé sklo, svítil by bíle. jedině že bys tam dala oranžovou žárovku, ale asi to nebude ono....
sedačka drží na 5 šroubech, v každém rohu je jeden a v rohu u ruční brzdy jsou 2. tím se sundá sedačka i s pojezdem. sedačku na pojezdu drží 4 šrouby. ale já vždy sundám sedačku i s pojezdem a pak případně pojezd ze sedačky
guma do otvíracích oken se sehnat dá, já mám gumy do oken všechny, takže ti mohu nabídnout, stačí napsat jaké. myslíš ty zadní vyklápěcí?
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

u toho blinkru je taky možnost, že máš blinkr a pružinku, které nepatří k sobě. pak tam ta pružinak nejde nasadit tak aby držela.
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Odpovědět