zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Palubní deska, palubní přístroje, sedáky, audio apod..
Uživatelský avatar
Mitja
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4659
Registrován: 27 lis 2007 19:05
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Ondra
tel.:: 0
Bydliště: Studénka-Butovice
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od Mitja »

Myslim ze nejake spinace apodobne budou jen dalsi veci, co se muzou zkazit, nebo nekam zamotat draty atd. proste zbytecne bastleni.

Jestli ti zavrou dvere muzes zkontrolovat na klice, kdyz obejdes cele auto... ale to se ti urcite nechce. Ja bych tohle neresil, motorek se muze zadrit vzdycky, spinac muze selhat a byt stale spojeny, draty se muzou zpřelámat a zkratovat.. nikdy nebudes mit uplnou jistotu. Proste a jednoduse, jak doplnil vhodne draken, s tim relatkem to bude jeste lepsi: Dodelat do palubovky jedno sikovne relatko, ktere by impulsem z centralu dejme tomu na 5 vterin rozsvitilo havarijni blinkry (tj. napojit pres relatko plus z baterky na drat z vypinace blinkru na palubovce).. s tim ti probliknou i zelen svetylka na smerovky na pristrojovce, takze budes mit signalizaci i venitr. No a dal bych to neresil..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 - na vikendy
Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 - hlavni auto
Peugeot 306 sedan, 1.6i (65kw), '95 - na dojezdeni
CPI Popcorn, 50 ccm, '03 - ceka na opravu
Škoda Fabia II 1.4 TDI (59kw), '06 - prace/Misa
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od vztekloun »

hehehe. koukam ze to tady nekdo spatne pochopil :)

a ted nevim na koho byla ta reakce Milhause, jestli na snowboye a nebo na me :)

kazdopadne pro snowboye vysvetlim pointu tohodle reseni - obcas se mi stane ze ridici motorek sice posle do vsech ostatnich motorku napeti ale nekterym motorkum se asi nechce a proste i kdyz dostanou napeti tak nezamknou. jenze - kdyz tam jsou ty cudly tak je zvenci videt ze jsou jedny dvere odemcene. to ja prave nechci. pro me je ted prioritou udelat signalizaci pomoci diod jestli jsou dvere zablokovany. ovsem ta dioda by to nezjistovala pomoci napajeni do motoru ale primo ze zamku. to je jistejsi. do diody by se proud vzdy dodaval pomoci relatka cca na 5 sekund, abych zkontroloval jestli je vse ok a sel doprd:)e.

prave ze obihat kolem auta nechci :D to bych potom mohl dat vsechny cudliky do haje a litat kolem toho furt bez vymejsleni jak udelat ty diody :D:D

kazdopadne jak tady jiz bylo psano - nevim kdo to psal tak se omlouvam. na zamek dat proste spinac. vzdy kdyz se zamknou dvere tak zamek zatlaci na spinac, ten da signal relatku a ten na 5 sekund ozivi diodu.

pri nejhorsim se muze akorat stat to ze vyskoci spinac a dioda nebude svitit vubec. nevadi. dvere zkontroluju a hned jak to bude mozny tak se mrknu do dveri a zahadu vyresim. pruser by byl kdyby mi ta dioda ukazala ze se to zamklo a ono by se to nezamklo coz se u tohodle stat nemuze. autorovi tohodle napadu dekuju mockrat :)

blinkry - ty asi nakonec udelam az bude dalkac na ten centralek :-l tam to pak bude jednodusi pac ted bych to udelal a az by byl dalkac tak bych to zas predelaval....

nebyly by jeste nejaky napady jak zaslepit tu objimku? kit? lamino? neco na co sedne lak a nepolame se to az to tam vsunu prip. az do toho budu vrtat tu duru na diodu. :) Diky moc vsem :)
Uživatelský avatar
snowboy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 444
Registrován: 06 úno 2008 13:10
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od snowboy »

Samozrejme zalezi na chuti kazdeho soudruha, ale nebylo by jednodussi vymenit serva za spolehliva nez vymyslet takovy bastl?

To jako chces LED na kazdych dverich, nebo jen jednu?
Pokud na vsech, to budes obchazet auto a divat se jestli vsechny bliknou? Kdyz bude jen jedna jak to potom chces osetrit? Tahat spoustu kabelu?
A to das na kazde servo snimac a relatko?

Ja teda na aute nemam policajty (cudliky na dverich z vyroby) a proste zamcu dalkou, svetla bliknou a hotovo. Nedokazu si predstavit, ze bych to nejak kontroloval :m:

No ale jestli chces zaslepit tu diru, ustrihni kus plechu, nebo plastu, ohni a zabrus do potrebneho tvaru, strikni cernou matnou a nalep to tam.
Na prvni 205 jsem menil ty policajty za kulate, a pouzil jsem tam plast z facka, akorat jsem ho trochu upravil.
Peugeot 205 CTi .. hracka ktera jezdila na penize ... historie
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od vztekloun »

jelikoz jsem student tak toto bohuzel neprichazi v uvahu. jsou silene drahy. a nekdy se muze stat i to ze bude v haji kostra a nesepnou se tak i tak. je to hold stary auto a cek nikdy nevi co se mu odporouci ci nebude chtit v danou chvili fungovat.

led do kazdych dveri ;)
obchazet auto nemusiiim :) vis ty okna jsou pruhledny a kdyz se trochu prikrcim tak vidim na vsechny cudly temer najednou :D:D

tahat spoustu kabelu? ani ne. staci vyvest vzdy odnekud + a minus mam na kastli. spinace nejsou moc drahy. nevim jak je to u tech relatek ale slo by to mozna udelat i bez nich. stacily by pouze maximalne 30cm kabliky na kazdy dvere. to bych nevedl po cely kare. neni ani proc.
Uživatelský avatar
snowboy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 444
Registrován: 06 úno 2008 13:10
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od snowboy »

No tady mas treba komplet central vcetne RJ za par korun http://www.unishop.cz/ishop/index.php?a=detail&d=266

A "odnekud plus a minus" :ehm: to budes potrebovat trvale + a to tam teda asi nemas, v kazdem pripadku hodne uspechu pri instalaci :m:
Peugeot 205 CTi .. hracka ktera jezdila na penize ... historie
Uživatelský avatar
Venkovak
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1664
Registrován: 10 čer 2009 20:19
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Kamil
tel.:: 603302746
Bydliště: Plánice-Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od Venkovak »

Vy si tady řešte elektriku a blikátka :fran: ,ale nebál bych se říct,že by pro mě nebyl problém udělat záslepky na čudly.Ale musel bych vždy mít originální kus.Pak si tam třeba můžete dát přepínací páčku když se vejde :fran:
Náhradní díly na většinu vozidel,i originál.
Peugeot 405 1.9TD-momentální přibližovadlo.
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=6999..
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od vztekloun »

snowboy píše:No tady mas treba komplet central vcetne RJ za par korun http://www.unishop.cz/ishop/index.php?a=detail&d=266

A "odnekud plus a minus" :ehm: to budes potrebovat trvale + a to tam teda asi nemas, v kazdem pripadku hodne uspechu pri instalaci :m:

ok 400Kč vs par Kč za diody a trochu sikovnosti..... :D no nebudu rozebirat. na vymenu motorku jsem vazne chudej. to mi ver. ( jeste ke vsemu tohle je univerzalni kus a vazne netusim jaka bude montaz. aby me to nakonec nevyslo jeste hure nez "tahani elektriky po celym aute".

hele predni dvere by se dali uplne jednoduse ;) nejenze ridici motor je stale pod proudem, stale tam mam trvaly + na motory stahovani oken. zadni dvere by uz byly trochu horsi ale casem i tam chci dat motory na okna takze tam trvaly + tak i tak povedu.

dekuji ;) budu se snazit :m:


Venkovak: to je hezky :) poradil by jsi mi z jakyho materialu by jsi to vykouzlil? pripadne jak.... vyroba uplne novyho kusu z lamina?
Uživatelský avatar
Venkovak
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1664
Registrován: 10 čer 2009 20:19
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Kamil
tel.:: 603302746
Bydliště: Plánice-Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od Venkovak »

No ty stávající bych ¨jakoby¨ přelaminoval,ale já s laminátem nedělám.Si myslím že by to šlo,jenže nemám záslepku na vyzkoušení
Náhradní díly na většinu vozidel,i originál.
Peugeot 405 1.9TD-momentální přibližovadlo.
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=6999..
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od vztekloun »

Venkovak píše:No ty stávající bych ¨jakoby¨ přelaminoval,ale já s laminátem nedělám.Si myslím že by to šlo,jenže nemám záslepku na vyzkoušení
aha, chapu. ja si koupim tu malou opravnou sadu a zkusim to :) doufam ze to pujde :D jinak to jsou temer vyhozeny prachy :( dekuju za radu :)
Uživatelský avatar
Venkovak
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1664
Registrován: 10 čer 2009 20:19
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Kamil
tel.:: 603302746
Bydliště: Plánice-Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od Venkovak »

Já to mám úplně zadarmo....malé ilustrační foto,jak sem třeba dělal adaptér na teploměr :m:
Přílohy
kola 010.jpg
kola 018.jpg
Náhradní díly na většinu vozidel,i originál.
Peugeot 405 1.9TD-momentální přibližovadlo.
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=6999..
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od vztekloun »

Venkovak píše:Já to mám úplně zadarmo....malé ilustrační foto,jak sem třeba dělal adaptér na teploměr :m:
:wau: no tak to je mazec! :) tyjo hele ja bych Ti to i poslal ze bych Ti zaplatil praci a postovny samozrejme ale fakt mam malo penez a bojim se ze to cestou popraska :( apropo..... uz delsi dobu bych se chtel naucit s laminatem..... :myslim:
Uživatelský avatar
Venkovak
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1664
Registrován: 10 čer 2009 20:19
Rok narození: 1989
Skutečné jméno: Kamil
tel.:: 603302746
Bydliště: Plánice-Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepeni objimky cudlu na zamykani dveri

Příspěvek od Venkovak »

Prachy neřeš,klidně mi to můžeš poslat,já stím něco zkusím.Pak ti to přiveze strejda do prahy a ty mu dáš flašku vodky :fran:
Náhradní díly na většinu vozidel,i originál.
Peugeot 405 1.9TD-momentální přibližovadlo.
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=10&t=6999..
Odpovědět